انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-01-2021، 12:18)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:17)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پروازی چیه؟

پرواز+ی=پروازی

34Telegh_59
(10-01-2021، 12:17)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پروازی چیه؟

یه باشگاه با مدیریت کاپی تو تلتکست شبکه 2
(10-01-2021، 12:15)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:13)دریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام مرسی دلی جون

چه خبر ؟ دری  ببین فردا باید بیای ها اوکی؟

صد با ر گفتم دری صدام نکن دلی به تو میاد ولی دری بهم نمیاد همون دریا عالیه

شوخیدم اجی . باشه فردا ساعت 6 پیشتم Smile
(10-01-2021، 12:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:16)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عمه نداری:/
خب ب من چه جلو بچشو میگرفت :/

راس میگیا/:
خب اون ک از قصد شوم پسرش خبر نداشت/:

غلط کرد :/
نظرت چ بیایم بیرون ع این بحث ؟Telegh_01
(10-01-2021، 12:17)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:11)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتینوی نازگلکو برداشتن به جاش گفتینو امیرو گذاشتنننن 0-0
*وی تموم کرد*
هنننن
امیر کیه؟؟
وات؟؟

شااااااااااااااگردددددددددددد بدو برو مدیریت فک کنم رها داره به جا تو به مبینا پیام میده داری پیش مبینا خراب میشی بدو برو بگو من نیستمممممممممم
(10-01-2021، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:16)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گلم

سلام گل*-*
کاش باشگاه هرروز بروز میشد):
دلم برا کاپی تنگیده):

سلام دلی نگفته بود اینجا پروازی هم هست دری هستم خوشبختم دوست عزیز
(10-01-2021، 12:20)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
راس میگیا/:
خب اون ک از قصد شوم پسرش خبر نداشت/:

غلط کرد :/
نظرت چ بیایم بیرون ع این بحث ؟Telegh_01

تا اخطار نگرفتیم موافقم Telegh_01
خب جیمین خوبه؟
(10-01-2021، 12:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:17)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پروازی چیه؟

یه باشگاه با مدیریت کاپی تو تلتکست شبکه 2

چی؟
(10-01-2021، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-01-2021، 12:16)دلارام1383 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گلم

سلام گل*-*
دلم برا کاپی تنگیده):

منم همینطور کاش هر روز بروز میکرد
(10-01-2021، 12:21)دریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام گل*-*
دلم برا کاپی تنگیده):

سلام دلی نگفته بود اینجا پروازی هم هست دری هستم خوشبختم دوست عزیز

منم سهون بیدم خوشبختم