انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-03-2021، 20:20)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:18)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیخو صلام سهونام(=

سلام بابای خوبممم اومدییی *پرش در بغل پدر*
وقتی ک نبودی ی دختر ب دنیا آوردم اسمشو گذاشتم شهونه ی س قلوم حاملم*-* /:

بغل کردنت−
صلام کیوت بابا
عه پس بازم بابا بزرگ شدم/=
(28-03-2021، 20:17)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:15)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه روش ها رو امتحان کردم! ._.
این آخریه! روش سوار شدم و خودمو دادم دستش (:

میگم اینطور حرفای نا امید کننده نزن!
آهنگای شاد گوش کن نگا ب نعمتای کوچیکت کن و خداروشکر کن انقدم از خانوادت کیینه ب دل نگیر
ی روش دارم قطعی جواب میده بگم انجام میدی؟
امیدی نیست که بخوام نگران از دست دادنش بشم (:
باور کن تا دیروز داشتن با خوشحالی میرقصیدم و آرزو میکردم :/
اونا باید بمیرن یا خودم میکشمون گزینه آخرم اینه اونا منو میکشن -_+
اممم شاید!!

+ چرا میخوای بهم کمک کنی؟! ._.
(28-03-2021، 20:21)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:20)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام بابای خوبممم اومدییی *پرش در بغل پدر*
وقتی ک نبودی ی دختر ب دنیا آوردم اسمشو گذاشتم شهونه ی س قلوم حاملم*-* /:

بغل کردنت−
صلام کیوت بابا
عه پس بازم بابا بزرگ شدم/=

*-*
آره/:
بابایی انقد دلم میخواد تا 8 ساعت باهات حرف بزنم انقد دلم تنگ شده برات*-*
(28-03-2021، 17:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ادامه نده/:
ای گستاخ چطور جرعت میکنی نداشته باشی؟
بعدش میاد کتکم میزنه:/
به همون دلیل که نمیدونم:/
(28-03-2021، 20:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:17)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم اینطور حرفای نا امید کننده نزن!
آهنگای شاد گوش کن نگا ب نعمتای کوچیکت کن و خداروشکر کن انقدم از خانوادت کیینه ب دل نگیر
ی روش دارم قطعی جواب میده بگم انجام میدی؟
اممم شاید!!

ب خدا پیشم بودی انقد کتکت میزدم(سابقه خوبی در کتک زدن بقیه دارم)
خب چیشد؟
اونا برات زحمت کشیدن اینطور نگو

چون رو مخی/:
بگم؟

ولش آرمی :/
(28-03-2021، 20:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بی شخصیتی واقعا متاسفم برات
شرو خودت تفت میدی کارته
خودت دم ب دیقه تگ میکنی تگ نکن آقا تگ نکن ک فحش نخوری هر چند من فحش ندادم فقط واقعیتارو گفتم
جنبه نداری تو تاپیکا نظر نده ک بعدش بیایی پاچه بگیری
نگران نباش نمیخورم برا تو میزارم ک از گشنگی نمیری
فک کنم الان دیگه حل شد نه؟
۱_ من بی شخصیتم پس نیا بام زر زر نکن وگرنه تو منتهی الهیت میزارم
۲_ حاجی خودت چرت و پرت گفتی ؛ اصن از قدیم گفتن چیزی که دچار خارش شده ؛ در واقع داره یه چیز دیگه رو نوازش میکنه! جمله سنگینیه که فک نکنم بفهمیش
۳_ من بی جنبه ام ؟ ینی تو با جنبه ای دیگه ؟ پس ازین به بعد منم مث خودت بات حرف میزنم
۴_ خوردنی نیستی ک بخورمت
۵_ ن فک کنم باید آخر شب یه ملاقاتی بات داشته باشم تا از بیخ و بن حل کنم قضیه رو
۶_ خودم این پیامو گزارش میکنم و لازم به مالیدن و ماساژ دادن شما برای مدیرا نیست
۷_ با تشکر
حاجی یکم اووردوز کردیا!
اون شب و خارش و نوازش مناسب نیستن Telegh_42
[/quote]

حاجی یه اوسکول برگرده ب طور غیر مستقیم بت بگه مادر ج...
تو اوردوز نمیکنی ؟ الان ناموصا حقش نبود من خودم شخصا هف جد آبادشو از پشت به عزاش بنشونم ؟تا کی جلوی خودتو بگیری و به یه اوسکول شیرین عقل چیزی نگی ؟
هی من دارم جلوی خودمو میگیرم بعد این لوله بخاریا فک میکنن چیزی ندارم بهشون بگم
(28-03-2021، 20:22)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 17:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
"#로진#"
ادامه نده/:
ای گستاخ چطور جرعت میکنی نداشته باشی؟
بعدش میاد کتکم میزنه:/
به همون دلیل که نمیدونم:/

سهون روزی 8 دست کتکم میزنه با بچه س قلو و دو تا بچه کوچیک چی میگی/:
/:
(28-03-2021، 20:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:22)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اممم شاید!!

ب خدا پیشم بودی انقد کتکت میزدم(سابقه خوبی در کتک زدن بقیه دارم)
خب چیشد؟
اونا برات زحمت کشیدن اینطور نگو

چون رو مخی/:
بگم؟
همه اینو میگن ک :»
کتک مجازی بزن خو -_+
هیچی شب بابام تهدیدم کرد به ناقص کردن اعضای بدن منم یاد بعضی چیزا افتادم بعد دعا کردم قلب همشون وایسه یا تو ماشین همگی بمیرن ولی نشد :/

خوبه!
بوگو!

(28-03-2021، 20:24)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ولش آرمی :/
چشم *-*
(28-03-2021، 20:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2021، 20:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی بی شخصیتی واقعا متاسفم برات
شرو خودت تفت میدی کارته
خودت دم ب دیقه تگ میکنی تگ نکن آقا تگ نکن ک فحش نخوری هر چند من فحش ندادم فقط واقعیتارو گفتم
جنبه نداری تو تاپیکا نظر نده ک بعدش بیایی پاچه بگیری
نگران نباش نمیخورم برا تو میزارم ک از گشنگی نمیری
فک کنم الان دیگه حل شد نه؟
۱_ من بی شخصیتم پس نیا بام زر زر نکن وگرنه تو منتهی الهیت میزارم
۲_ حاجی خودت چرت و پرت گفتی ؛ اصن از قدیم گفتن چیزی که دچار خارش شده ؛ در واقع داره یه چیز دیگه رو نوازش میکنه! جمله سنگینیه که فک نکنم بفهمیش
۳_ من بی جنبه ام ؟ ینی تو با جنبه ای دیگه ؟ پس ازین به بعد منم مث خودت بات حرف میزنم
۴_ خوردنی نیستی ک بخورمت
۵_ ن فک کنم باید آخر شب یه ملاقاتی بات داشته باشم تا از بیخ و بن حل کنم قضیه رو
۶_ خودم این پیامو گزارش میکنم و لازم به مالیدن و ماساژ دادن شما برای مدیرا نیست
۷_ با تشکر
حاجی یکم اووردوز کردیا!
اون شب و خارش و نوازش مناسب نیستن Telegh_42
[/quote]
خاک تو سر جفتتون