انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-03-2021، 14:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 14:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میریم!/:
علاقه ای ندارم با 1 پسر تو پ.خ زر بزنم پس همشون بلاک میشن اگ هم کسی نشده عذر میخوام چون پی بدم جوابگو نیستم/:
داریم بختمونو میبندیمD:
خخ حاجی این کارا درس نیست
بجاش در دلتو ببند
من میبندم اون طرف چی؟
(24-03-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 14:56)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخ حاجی این کارا درس نیست
بجاش در دلتو ببند
من میبندم اون طرف چی؟
اونم وقتی ببینه در دلتو بستی ؛ در دهنشو میبنده
ضمنا
تا خم نشی کسی سوارت نمیشه
برو استفاده کن از جملاتم 
(24-03-2021، 14:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میبندم اون طرف چی؟
ضمنا
برو استفاده کن از جملاتم 
/:متاسفانه چی بگم|:
حیف نمیتونم اسمشونو بگم حیففففففففففففف
(24-03-2021، 15:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 14:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ضمنا
برو استفاده کن از جملاتم 
خخ حاجی من درسته سرم تو لاک خودمه
اما از دور و برم خبردارم
میدونم کی بوده
چی گفته بت
ردش کردی یا نکردی
بعدش چی شده
میدونم داستانارو
زندگی همون چیزیه که تو میسازی
 نه چیزی که نابودش میکنی.
(24-03-2021، 15:02)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 15:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اما از دور و برم خبردارم
میدونم کی بوده
چی گفته بت
ردش کردی یا نکردی
بعدش چی شده
میدونم داستانارو
/:خداروهزار مرتبه شکر جایزه چی بدم؟/:
(24-03-2021، 15:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 15:02)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اما از دور و برم خبردارم
میدونم کی بوده
چی گفته بت
ردش کردی یا نکردی
بعدش چی شده
میدونم داستانارو
یک دستگاه تیتاب
(24-03-2021، 15:04)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 15:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک دستگاه تیتاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTT8toUT9wdNqL6zXwxFb0JOL1ZswYiAzUSvg&usqp=CAU
ارسال هاتو نمیبینم دوست عزیز
محتویات این پیام مخفی است زیرا ....... در لیست سیاه شما می‌باشد.
ما هم بلدیم فینیشر بزنیم(;
(24-03-2021، 15:07)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارسال هاتو نمیبینم دوست عزیز
محتویات این پیام مخفی است زیرا ....... در لیست سیاه شما می‌باشد.
ما هم بلدیم فینیشر بزنیم(;
حالت خوب نیست!