انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

3229393530224049Telegh_09

طبق قانون ماده انجمن من 19 سالمه تو هم بنظرم 16ساله باش
(24-03-2021، 14:14)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوبی بچه جون؟ v:

لازمه هی یاداوری کنم سنتو ؟ :^
عالی ، تو چطوری ؟!

سیلام!
خوبید؟!
زندگی دلخواهتون برقراره؟!

ادلر!!!!!!!!!!!!!!!!!
با یک دختر از استانبول آشنا شدم بهم گفته:
میخوای عکسی که امروز از خودم گرفتم رو ببینی؟
Telegh_42  Telegh_42
(24-03-2021، 16:09)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تجربش کردم که میگم نیس
اگه الانم عاشق شم دوباره بازم از طرف جدا شم بنظرم هنوزم بچم برای این چیزا
نمی تونی بگی دیگه عاشق نمیشم
این حرفم یادت باشه یروز که عاشق شدی یادش میفتی
بازم میشه عاشق شد
ولی تو میتونی هر جور که دوست داری فکر کنی عزیزم
تفکر هرکس متفاوته
کوچیک و بزرگ نداره خواهر من

(24-03-2021، 16:09) ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم تو بچگی عاشق شدم اما خب این ارش جان ما شکست عشقی هم میخوره|:

بی ادب من کی همچین حرفی زدم :|
(24-03-2021، 16:19)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 16:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم تو بچگی عاشق شدم اما خب این ارش جان ما شکست عشقی هم میخوره|:

بی ادب من کی همچین حرفی زدم :|
باید تفنگمو بیارم مث اینکه:>
fishing
(24-03-2021، 16:39)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
fishing
/:جواب منو نمیدی اومدی با ارامش ماهی میگیری
اون اسلحه من کوووووووووو
(24-03-2021، 16:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 16:39)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
fishing
/:جواب منو نمیدی اومدی با ارامش ماهی میگیری
اون اسلحه من کوووووووووو

Telegh_01
این همه خشونت بت نمیادا 4fvf