انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-03-2021، 20:20)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
مراسم ختمت چی بپوشم؟!
مگه مقتول به محل جرم برمیگرده ؟ منو زدی فرار کن از ایران!
+
میبینم ک با تغییر در عکس پروفایل تحولی عظیم و شگرف در صنعت عکاسی کشور پدید عاوردی
خسته تباشی دلاور D:

همونطور ک تو کشتن ما عجله داری ؛ به همون شیوایی جواب پستارو هم بده
خداوکیلی یه لحظه فک کردم اضافه ام :/
(24-03-2021، 20:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من دیگه خسته شدم ن ی روز نیس حالمو نپرسن ناراحت شم
همه میگن سرمون شلوغه در حالی ک تو گآ دارن با 500 نفر چت میکنن
ببین میخوای ببینی منم مث تو ام؟
امتحان کنیم ببینیم کی مارو دوست نداره نظرت چیه؟
یکی بهم میگفت با هیچکی حرف نزن و خوب رفتار نکن چون پشیمونت میکنن!اما من راه خودمو میرم برام مهم نیست چون هرچی بگن تظاهر میکنم ناراحت نشدم!
سعی کن مهم ندونی!راه خودتو برو!حالا جالبش اینجاست اگ دیگه تگ نکنی تگت میکنن میگن چرا اینطوری شدی!
خیلی دوست داشتم بی محلی کنم ب بعضیا اما حیا نداشتم/:

(24-03-2021، 20:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو و مهسا و خود شیرینیت و اسلحش رو هم چند ؟ ناموصا رقم بده
ناموصا ما بابا داریم|:

(24-03-2021، 20:25)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شووووتوووور /:

با منی مگ ن؟//:

اهم ._.
(24-03-2021، 20:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من دیگه خسته شدم ن ی روز نیس حالمو نپرسن ناراحت شم
همه میگن سرمون شلوغه در حالی ک تو گآ دارن با 500 نفر چت میکنن
یکی بهم میگفت با هیچکی حرف نزن و خوب رفتار نکن چون پشیمونت میکنن!اما من راه خودمو میرم برام مهم نیست چون هرچی بگن تظاهر میکنم ناراحت نشدم!
سعی کن مهم ندونی!راه خودتو برو!حالا جالبش اینجاست اگ دیگه تگ نکنی تگت میکنن میگن چرا اینطوری شدی!

(24-03-2021، 20:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو و مهسا و خود شیرینیت و اسلحش رو هم چند ؟ ناموصا رقم بده
ناموصا ما بابا داریم|:

(24-03-2021، 20:25)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شووووتوووور /:

با منی مگ ن؟//:
عوخی
حالا ک بابا نداری گرونتر میخرم ازت
(24-03-2021، 20:29)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ناموصا ما بابا داریم|:

با منی مگ ن؟//:

دیگه کسیو تگ نمیکنم با کسیم شوخی نمیکنم
منم هرروز همینو میگم!
غرورت نمیزاره الان یکم دلخوری واسه همین میگی!وگرنه تگ میکنی
تومثل خودمی میفهمی مثل خودممم/:من و تو مامانامون مادربزرگامون//:
(24-03-2021، 20:29)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:20)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه مقتول به محل جرم برمیگرده ؟ منو زدی فرار کن از ایران!
+
میبینم ک با تغییر در عکس پروفایل تحولی عظیم و شگرف در صنعت عکاسی کشور پدید عاوردی
خسته تباشی دلاور D:

همونطور ک تو کشتن ما عجله داری ؛ به همون شیوایی جواب پستارو هم بده
خداوکیلی یه لحظه فک کردم اضافه ام :/
جواب پست؟!
._.
موتوریت رو عوض کن عزیزم!
داره جنسو بهت میندازه
(24-03-2021، 20:30)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
با منی مگ ن؟//:

اهم ._.
جانم؟
چطوری جون دل
برقراری عزیز؟
سرکیفی؟

(24-03-2021، 20:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
ناموصا ما بابا داریم|:
عوخی
دارم/:
اصلی و فرعی
تو این شلوغی گ.آ!!
قلب یه نفر برام میتپه :>
(24-03-2021، 20:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:30)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهم ._.
جانم؟
چطوری جون دل
برقراری عزیز؟
سرکیفی؟

(24-03-2021، 20:30)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عوخی
دارم/:
اصلی و فرعی

هیچی
ن
ن
ن

احوال شما/:
(24-03-2021، 20:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2021، 20:25)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هیچوقت از جنس مخالف یا قدرت بیشتر از خودت نترس
قدرت واقعی خودت رو وارد عمل کن
داش من اگه میخواستم قدرت واقعیمو وارد کنم پریشب تو اون دعوا بن میشدم
ولش هر چیزی بع اندازه
بعضیام حتی ارزش وارد کردن قدرت رو هم ندارن!
کی گفته اینجا وارد عمل بکنی.
در کل فرار میکنی ولی قوی برمیگردی