انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(31-03-2021، 23:38)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شعره حقیقت بود به صورت طنز!
چون دیگه واسم مهم نی بلکه یکمم خوشحالم کرده (:
اوهوم ک!
اوففف غیر قابل وصفه D: حس ابرقدرت! حس نامحدودی! ح س شکست ناپذیری!
خیلی دوست داری سکتم بدی؟

(31-03-2021، 23:39)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسه بیا آشتی._.
بزار اهنگشو میفرستمD:

آشتی؟
مگه قهر بودیم؟ .-.
من شوخی کردم اما تو جدی گرفتی•-•

(30-03-2021، 22:04)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لات میبیننت یـجوراییジ
 کم نبینیمت سامورایی/؛
 حالت خوبه شنیدم مریض شدی-_-

من کجام لاته؟ :/
سامورایی شاید ولی لات نیستم :*/

خوبم مرسی....کی گفت؟

الفاظ،ت
 آری تندو تحریک کننده جو،خاصی که نشون دادی همیشه  :-* انکارهم نکن؛
عالی که خوبی... حس کردم کمی حدس زدم:-!
(31-03-2021، 23:39)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسه بیا آشتی._.
بزار اهنگشو میفرستمD:

آشتی؟
مگه قهر بودیم؟ .-.

(31-03-2021، 16:17)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همین که آفلاین شدم تگم کردی!

#جور دیگری باید دید
+
باهامون کاری داشنی جوان مغرور ؟
بمولا ؟

اومدم حالتو بپرسم D:

ژوووون شما فقط بپرس
میشه این دنیا یه بار علیه من نباشه؟
(01-04-2021، 7:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه این دنیا یه بار علیه من نباشه؟
لیته یا پشمک؟
(31-03-2021، 22:50)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به فکر منحرفا هم باشید لطفا

ما بخاری روشن کردیم . هوا اینجا از زمستون سرد تر شده.

ها؟
(01-04-2021، 1:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2021، 23:38)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شعره حقیقت بود به صورت طنز!
چون دیگه واسم مهم نی بلکه یکمم خوشحالم کرده (:
اوهوم ک!
اوففف غیر قابل وصفه D: حس ابرقدرت! حس نامحدودی! ح س شکست ناپذیری!
خیلی دوست داری سکتم بدی؟
نه اتفاقا کاملا برعکس!
هوم چرا پرسیدی؟!
(01-04-2021، 11:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2021، 1:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی دوست داری سکتم بدی؟
نه اتفاقا کاملا برعکس!
هوم چرا پرسیدی؟!
هیچوقت زندگی خصوصیتو توو جمع نگو حرف گوش ندی سکته میکنم
(01-04-2021، 11:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-04-2021، 11:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه اتفاقا کاملا برعکس!
هوم چرا پرسیدی؟!
هیچوقت زندگی خصوصیتو توو جمع نگو حرف گوش ندی سکته میکنم
او مای گاش!!
یکم دیر فهمیدم ولی حتی 50% خصوصیمو هم نگفتم!
ببخشید دیگه بچم دیگه تکرار نمیشه ._.
(31-03-2021، 19:35)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2021، 19:24)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من؟
چیزیم نیست

ن پ من
یچیت هس یا پ.خ بگو یا واتساپ

نه بخدا داش چیزیم نیست (:

(31-03-2021، 19:43)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عمو خوبی؟

مرسی....خوبم...خوبی تو؟ (:

(31-03-2021، 22:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(31-03-2021، 19:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه؟؟
یا میگی واسه کی یا به خاله میگم هاهاهاها
(:

ملعون .-.

(01-04-2021، 12:04)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینقدر کلاس میزاری زنگ تفریح هم داری

Telegh_01Telegh_01