انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همه کنار همن فقیره و مایه دار خفن
توی تاکسی ولی میخوان کرایه ندن...
(02-05-2021، 12:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2021، 11:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من با هری پاتر بزرگ شدم و عاشقششش بودممم ^^
چقدر بعد دیدن اخرین قسمتش گریه کردم .-.

فیلمای هری پاتر جوکی بیش نیستن. حیف رماناش که اومدن یه همچین اثر ضعیفی از روش ساختن

مقایسه کردن فیلمی که از روی رمان ساخته شده با خوده رمان اصلا کار عاقلانه ای نیست
چون هیچ وقت نمیتونن اون همه جزئیات و ظرافتی که توی رمان هستو ، توی فیلمم بیارن
که اگه میخواستن این کارو انجام بدن ، به جای ۸ قسمت ، باید حداقل ۲۰ قسمت هری پاتر میساختن .
برای همین خیلی از بخشا حذف میشه و داستان خیلی خیلی خلاصه میشه
بازم نسبت به تموم فیلمایی که از روی رمان ساخته میشن، به نظرم هری پاتر بهترین بود و خیلی نزدیک به خوده رمان ساخته شده بود
(02-05-2021، 12:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2021، 12:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فیلمای هری پاتر جوکی بیش نیستن. حیف رماناش که اومدن یه همچین اثر ضعیفی از روش ساختن

مقایسه کردن فیلمی که از روی رمان ساخته شده با خوده رمان اصلا کار عاقلانه ای نیست
که اگه میخواستن این کارو انجام بدن ، به جای ۸ قسمت ، باید حداقل ۲۰ قسمت هری پاتر میساختن .
بازم نسبت به تموم فیلمایی که از روی رمان ساخته میشن، به نظرم هری پاتر بهترین بود و خیلی نزدیک به خوده رمان ساخته شده بود

دقیقا میخواستم همینو بگم دم شوما گرم ^_^
cof
(02-05-2021، 11:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2021، 11:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم فک کنم صدرا بده
ای بابا ):
ما دلمون واسه اون صدرا مهربونه تنگ شده
فلشخورم که دیگه زیاد نمیای ):

اون صدرا مهربونه دیگه نمیاد

اون صدرا مهربونه فهمید هر چی خوب تر باشه همه باهاش بدتر میشن

فلشخورم دیگ پول نتی باقی نمونده تا بیام

نسخه ی بعد مال خودمه -_- ، شب میام میزنم :>
از الان گفته باشم D:
(02-05-2021، 12:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2021، 12:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چیکار به سلیقت داره گارد میگیری؟
میگه مجموعش نصبت به رمانش ضعیف بود
فحش خوار مادر که نداد به کارگردانش

از نظر من توهین بود عاغا بحث نکن 35

فکرتو درست کن...

(02-05-2021، 12:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ارباب حلقه ها...اینو چی میگی D:
(02-05-2021، 13:29)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2021، 12:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از نظر من توهین بود عاغا بحث نکن  35

فکرتو درست کن...
من همینم ک هس پسرجان

(02-05-2021، 13:29)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
از نظر من توهین بود عاغا بحث نکن  35

فکرتو درست کن...

[ -> ]

خب نمیبینی چقد طولانییییه
(02-05-2021، 13:30)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فکرتو درست کن...
من همینم ک هس پسرجان

[ -> ]
فکرتو درست کن...

خب نمیبینی چقد طولانییییه

قراره سریالشم بیاد.....بومممممممم
هوراااا اولین ویدیو یوتیوبم آپلود شدددد