انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-05-2021، 0:05)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا ._. فقط ما خار داشتیم ._.
که باید اینجا به دنیا میومدیم
خوش به حالتتتتت

کجایی هستی؟ D::

مشهد مقدس .__.

ما هم علم الهدی داریم !
(01-05-2021، 0:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:05)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کجایی هستی؟ D::

مشهد مقدس .__.

ما هم علم الهدی داریم !

مشهد ک خوبه •_•
(01-05-2021، 0:07)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا ._. فقط ما خار داشتیم ._.
که باید اینجا به دنیا میومدیم
خوش به حالتتتتت

هعی خداوندا
این انصاف نبود ولی ..
دارم میام شمال
برام غذا های خوشمزه بپز ^^

فوری دیشب تا امروز تصویبش کردی؟ 
خیلی تلاش کردم امیر ! همینجوری الکی که نبود که
ولی با ماشین میاییم و فقط میریم تو ویلا
قرار شد کسی کلا از ویلا بیرون نره
حتی گفتن تا جنگلم نمیبرن منو
غذام قراره خودمون تو همونجا درست کنیم
(01-05-2021، 0:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:07)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فوری دیشب تا امروز تصویبش کردی؟ 

انقد سخت گیری نیاز نیست
همینکه تو جمعیت نرید کافیه
(01-05-2021، 0:09)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مشهد مقدس .__.

ما هم علم الهدی داریم !

مشهد ک خوبه •_•

.___.

شما شمالیا اینجورین که مثلا صبح بیدار میشین و دلتون گرفته بعد میگین خبببب امروز چی کار کنم ؟
میرم کنار دریا درس میخونم
یا مثلا میرم تو ابشار شنا میکنم
یا مثلا میرم دریاچه ماهی گیری
یا میرم تو جنگل قدم بزنم!!!!
یا مثلا برم چاییمو تو جنگل بخورم امروز -__-

میدونی اینا واسه ماها یعنی چی ؟ ._.

(01-05-2021، 0:11)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

انقد سخت گیری نیاز نیست
حالا بذار بیان ^^ اینا مگه میتونن منو جنگل نبرن؟ ^^
من تا کار خودمو نکنم که ول نمیکنم که
کم کم ، یواش یواش
(01-05-2021، 0:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:09)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مشهد ک خوبه •_•

.___.

شما شمالیا اینجورین که مثلا صبح بیدار میشین و دلتون گرفته بعد میگین خبببب امروز چی کار کنم ؟
میرم کنار دریا درس میخونم
یا مثلا میرم تو ابشار شنا میکنم
یا مثلا میرم دریاچه ماهی گیری
یا میرم تو جنگل قدم بزنم!!!!
یا مثلا برم چاییمو تو جنگل بخورم امروز -__-

میدونی اینا واسه ماها یعنی چی ؟ ._.

(01-05-2021، 0:11)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انقد سخت گیری نیاز نیست
حالا بذار بیان ^^ اینا مگه میتونن منو جنگل نبرن؟ ^^
من تا کار خودمو نکنم که ول نمیکنم که
کم کم ، یواش یواش

وای خدا Telegh_01
(30-04-2021، 22:23)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

استقلال برد و صعود کرد. تبریک.

دعا دعا میکنن به پرسپولیس نخورن:/
من برم بخوابم
شبتون بخیر ^.^
(01-05-2021، 0:20)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2021، 22:23)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

استقلال برد و صعود کرد. تبریک.

کدوم تیمی؟.-.
(30-04-2021، 23:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند تئوری

چند سالت بود وقتی فهمیدی ساعت انجمن اشتباهه
چند سالت بود وقتی فهمیدی ناظم خسیس شده

خسیس؟ شاملو خونش کم شده شاید

(01-05-2021، 0:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 0:20)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کدوم تیمی؟.-.

ارتش سرخ