انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ثانیا تمام صحبت ما درباره کرونا این هست که :

کرونا یک بیماری شبیه به بیماری آنفولانزا است.
  با مجموع درمانهای پزشکان و اطبای سنتی، بیش از 100 نوع نسخه درمانی برای این بیماری هست
وضعیت بیماری و مرگ و میر در کشور هم چهارتا عامل اصلی داره:
1. سیاستهای دولت راستگویان
2.بودن روحانی در پست ریاست ستاد کرونا
3.تعصب جاهلانه و خصمانه وزارت در عدم استفاده از داروهای معرفی شده
4.گروکشی سیاسی از این بیماری برای انتخابات و تجارت و سرپوش گذاشتن برتمام فجایع ۸ ساله دولت شیخ

اگر در کشور طبق نسخه های درمانی اطباء و پزشکان عمل شود، در کمتر از یک هفته بیماری کاملا قطع خواهد شد نمونش چینه با دو بازوی قوی کنترل کرد بیماری رو واکسن و طب خودشون
(30-04-2021، 20:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میستون*-*

سلاااام ^.^
(30-04-2021، 21:29)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ثانیا تمام صحبت ما درباره کرونا این هست که :

کرونا یک بیماری شبیه به بیماری آنفولانزا است.
  با مجموع درمانهای پزشکان و اطبای سنتی، بیش از 100 نوع نسخه درمانی برای این بیماری هست
وضعیت بیماری و مرگ و میر در کشور هم چهارتا عامل اصلی داره:
1. سیاستهای دولت راستگویان
2.بودن روحانی در پست ریاست ستاد کرونا
3.تعصب جاهلانه و خصمانه وزارت در عدم استفاده از داروهای معرفی شده
4.گروکشی سیاسی از این بیماری برای انتخابات و تجارت و سرپوش گذاشتن برتمام فجایع ۸ ساله دولت شیخ

اگر در کشور طبق نسخه های درمانی اطباء و پزشکان عمل شود، در کمتر از یک هفته بیماری کاملا قطع خواهد شد نمونش چینه با دو بازوی قوی کنترل کرد بیماری رو واکسن و طب خودشون

ایلومیناتی دست از سر ایران برنمیداره..خیالت راحت!
(30-04-2021، 21:18)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2021، 21:07)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دو خط اول انحصار علم برای چاپیدن بود
قانون مرجع تخیلیه پس!
 رو این قسمت شتر که شما پیگیرشی شنیدم کارهایی شده بگرد براش! هیچ بعدی هم نداره  از اون قسمت ماده مفید بدست بیاد از هر حیوانی استفاده میشه  پزشکی یا صنعتی اینم مثل بقیس همون آقا گیتس که طرفداری کردی شنیدم دستگاهی تهیه کرده از فضولات آدمی آب برون می آورد خودشم خورد و خیلی به به چه چه کرد چیز بعیدی نیست 
خیلی خوبه که دکتر رفتین بازم برین پروتکل ها رو رعایت کنین دستاتونم بشورین 
پ.ن :باشد که رستگار شویم

من باید بگردم؟ تاجایی که من دیده بودم جای معتبری ندیدم از ادرار شتر و فوایدش بگه.
اقای بیل گیتس به من چه Big Grin مگه بیل گیتس مرجع علمیه؟

اگه یه روزی ازمایشات از فواید ادرارشتر گفتند من کی باشم که بخوام بگم نه ولی تا اون روز که احتمالا هیجوقت نمیرسه شما نمیتونی از فوایدش بگی.

اره !باید بگردین چون سوال دارین 
 نمی دونی ولی آقای بیل مرجع خیلی هاس 
مثل این که سوال ها و اگر هایی که به این مسئله وارد کردم رو ندیدید گفتم که ممکنه کسی حکم نداد اما وقتی از فلان آدمی استفاده میشه حیوانات جای خود دارن
(30-04-2021، 21:26)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2021، 21:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا عزیزم به شخص خاصی اشاره نکردم و بجای کسی هم نگفتم
نظر شخصیم بود
ولی خب کلا روشنفکرا این روزا زیاد شدن نمیشه کاریش کرد
یادمه تو یکی از پستات گفته بودی حجاب باعث محدودیت میشه محتوای حرفت همین بود
منم نمیگم درست میگی یا غلط و به حرفت کاری ندارم و نظرمو هم نگه میدارم واس خودم
ولی تو آلمان که دخترا داشتن واس مسابقه ژیمناستیک و اینا تمرین میکردن مجبور شدن حجابشونو کامل کنن چون خیلی مزاحمت ها روشون زیاد شده بود ولی تو ایران ما طرف با فوق لیسانس علوم انسانی میخواد ثابت کنه که حجاب فلانه!
بازم میگم  حرفم این نیست که حجاب چیجوریه و بده خوبه فقط کلی خواستم بگم
الانم این حرفم ربطی به این موضوع نداشت اما بطور کل واقعیته

البته همون بهتر بهشون نگیم روشن فکر Smile)
یکی دیگه از حالات روشن فکری شاید کوبیدن ملت ایران باشه و از خوبی اروپایی ها بگیم Big Grin

من گفتم باعث محدودیت؟ باید ببینم منظورم چی بوده.
من اصلا به کسی که حجابشو رعایت میکنه کاری ندارم و به هرحال حق پوشش خودشو داره و ازونطرف هم افراد حق دارن حجاب رو رعایت نکنن

اون ژیمناستیک هارو هم باید دید ماجرا چی بوده! نمیخوام بگم نبوده جنین اتفاقی ولی گاها سواستفاده میکنن از رسانه ها.
خب میخواستم هر دومون به جمله آخرت برسیم
وقتی رسانه ها ممکنه بر علیه خارجی ها سو  استفاده کنن
قطعا ممکنه بر علیه مام سو استفاده کنن و بشه همین شتری که شما میگی
ببین کسی نگفته مسلمانا هر چی شد یه کتاب در میارن و یه معجون اسرارآمیز از توش میکشن بیرون 
ما هم میریم دکتر
اما همین کتاب ابو علی سینا و این طب ها داره بعضی از دانشگاه ها هم تدریس میشه (چن وق پیش  ویدیوشم دیدم اگه پیدا کنم میفرستم )
حرفتم کاملا متینه اینکه باید صبر کنیم یه سری مراحلو رد کنن و بعد ازشون اشتفاده کنیم
در کل
این بحث ها مارو به هیچ جایی نمیرسونه
مهم اینه که منی که مثلا خودمو معتقد به دین میدونم هم شب بدون نماز و روزه میخوابم
شمایی هم که بع اینا اعتقادی نداری هم همینطور
هر دومونم هیچی نداریم و از سر بیکاری میایم اینجا اینارو میگیم
اصن چه بهتر که این بحثارو بزاریم کنار
ن من میتونم عقیده شمارو تغییر بدم
نه شما میتونی تاثیر بزاری روی من
شیره اَسبو میخورن؟Telegh_26

(30-04-2021، 21:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2021، 20:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میستون*-*

سلاااام ^.^

بهاررر دیوونه شدم

حاجی اون روشی که گفتی کار نکرد...

دبیر محترم اصن نمیدونست فردا با ما کلاس داره :|
(30-04-2021، 21:33)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(30-04-2021، 21:26)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی دیگه از حالات روشن فکری شاید کوبیدن ملت ایران باشه و از خوبی اروپایی ها بگیم Big Grin

من اصلا به کسی که حجابشو رعایت میکنه کاری ندارم و به هرحال حق پوشش خودشو داره و ازونطرف هم افراد حق دارن حجاب رو رعایت نکنن

اون ژیمناستیک هارو هم باید دید ماجرا چی بوده! نمیخوام بگم نبوده جنین اتفاقی ولی گاها سواستفاده میکنن از رسانه ها.
خب میخواستم هر دومون به جمله آخرت برسیم
وقتی رسانه ها ممکنه بر علیه خارجی ها سو  استفاده کنن
قطعا ممکنه بر علیه مام سو استفاده کنن و بشه همین شتری که شما میگی
ببین کسی نگفته مسلمانا هر چی شد یه کتاب در میارن و یه معجون اسرارآمیز از توش در میارن
ما هم میریم دکتر
اما همین کتاب ابو علی سینا و این طب ها داره بعضی از دانشگاه ها هم تدریس میشه (چن وق ویدیوشم دیدم اگه پیدا کنم میفرستم )
حرفتم کاملا متینه اینکه باید صبر کنیم از یه سری مراحلو رد کنن و بعد ازشون اشتفاده کنیم
در کل
این بحث ها مارو به هیچ جایی نمیرسونه
مهم اینه که منی که مثلا خودمو معتقد به دین میدونم هم شب بدون نماز و روزه میخوابم
شمایی هم که بع اینا اعتقادی نداری هم همینطور
هر دومونم هیچی نداریم و از سر بیکاری میایم اینجا اینارو میگیم
اصن چه بهتر که این بحثارو بزاریم کنار
ن من میتونم عقیده شمارو تغییر بدم
نه شما میتونی تاثیر بزاری روی من

بله...
به هرحال من هم به عنوان یک ایرانی قطعا بدم نمیاد که کتاب بوعلی سینا در خارج تدریس بشه و...

ایموجی قلب  Big Grin
[ -> ]
(30-04-2021، 21:09)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
والا عزیزم به شخص خاصی اشاره نکردم و بجای کسی هم نگفتم
نظر شخصیم بود
ولی خب کلا روشنفکرا این روزا زیاد شدن نمیشه کاریش کرد
یادمه تو یکی از پستات گفته بودی حجاب باعث محدودیت میشه محتوای حرفت همین بود
منم نمیگم درست میگی یا غلط و به حرفت کاری ندارم و نظرمو هم نگه میدارم واس خودم
ولی تو آلمان که دخترا داشتن واس مسابقه ژیمناستیک و اینا تمرین میکردن مجبور شدن حجابشونو کامل کنن چون خیلی مزاحمت ها روشون زیاد شده بود ولی تو ایران ما طرف با فوق لیسانس علوم انسانی میخواد ثابت کنه که حجاب فلانه!
بازم میگم  حرفم این نیست که حجاب چیجوریه و بده خوبه فقط کلی خواستم بگم
الانم این حرفم ربطی به این موضوع نداشت اما بطور کل واقعیته

اجباری نبودن حجاب اسیبی به جامعه وارد نمیکنه.
باید با اجرای قوانین جلوی تعرض و تجاوز رو گرفت و نه پوشش.
امار تجاوز رو ببینی تو کشورهای اسلامی که حجاب اجباریه بالاست و چندان حجاب جلوگیری نکرده ازش.
تازه اغلب شون نه امار درستی ارایه میدن و خیلی ها هم که بخاطر ابرو شکایت نمیکنن.

آمار تجاوز رو که برعکس گفتین اما به نزدیک ترین خبر ارجاع میدهم پیشنهادقانون منع تردد شبانه مردان در انگلیس بخاطر ناامنی های گسترده برای زنان جدیدا هم که یه پلیس زن رو تو وقت آزادش کشتن
(30-04-2021، 21:36)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حاجی اون روشی که گفتی کار نکرد...

دبیر محترم اصن نمیدونست فردا با ما کلاس داره :|
حتما اشتب زدی
وگرنه که من خودم با همین روشا جغرافی رو از ۲ کردم ۱۶

قربون دبیرتون
ببوس از طرف ما v: