انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-05-2021، 11:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه! راه گم کردین شما؟

آره

خوشحالمون کردین !!
دلمون تنگ میشه
بیشتر بهمون سر بزنین
(01-05-2021، 11:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:38)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقای دکتررررر دیگه
داداش ارمیتا:^
(پسرخالش)

عه مگه پسر خالش مشهده؟!
یادم میاد تو وبلاگش گفته بود یه مدتی برای دانشگاه(اگه اشتباه نکنم)
مشهد بود
(01-05-2021، 11:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:43)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هزينش چقده؟
بگو ببينم ميصرفه/؟

با خودم حرف بزن گلم ^^
اینارو ولشون کن

^^
خو چي بگم :!

چخبر  Big Grin
(01-05-2021، 11:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:47)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شنیدم تو سرورای کال اف موبایل ببری هستی واس خودت

اِی .. یکم بازی بلدیم . امیر ولی شاهد پیشرفتم بوده
قبلا واقعا نوب بودم
الان بهتر شدم

لعنت به پینگ

من تو پابجی با پینگ ۳۰۰ اسنایپو ور مینداشم زارت وسط مغز انمی میزدم

کال آف حجمش زیاده آدم دلش نمیاد دان کنه
(01-05-2021، 11:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر کسانی که بر درود من ریپلای دهنده باشند
درود بر تو شیر مرد
حاجی میبینی ؟
امیر و اینا تو روز روشن واس ما پیسی گیمرا شاخ شدن
(01-05-2021، 11:48)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:47)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برف اومده تا كمر :!
الان اینو هم از گوگل  آوردی  Telegh_01

اينو ديگه خدايي از گوگل در نياوردم بابا :!

اينو به نا..... ميگم :!
(01-05-2021، 11:50)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:48)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره

خوشحالمون کردین !!
دلمون تنگ میشه
بیشتر بهمون سر بزنین

چ جالب
(01-05-2021، 11:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اِی .. یکم بازی بلدیم . امیر ولی شاهد پیشرفتم بوده
قبلا واقعا نوب بودم
الان بهتر شدم
والا این امیر خودش نوبه
هر چی باشین ب پیسی گیمرا نمیرسین v:

Lol
امیر اصلا زیاد بازی نمیکنه خب مثلا چند ماه بود بازی نکرده بود
اون که اره
اصلا بازی با پیسی و پی‌اس و اینا خیلی متفاوته
هر کدوموشون سختیای خاصه خودشو داره
بازی کالاف دیوتی مبایل وقتی کاپت بره بالا و با پلیرای واقعی بازی کنی تازه میبینی چقدررر سخته
(01-05-2021، 11:51)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:48)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان اینو هم از گوگل  آوردی  Telegh_01

اينو ديگه خدايي از گوگل در نياوردم بابا :!

اينو به نا..... ميگم :!
خوبه خداروشکر
فک نمیکردم معلوماتت انقد زیاد باشه v:
(01-05-2021، 11:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 11:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود بر کسانی که بر درود من ریپلای دهنده باشند
درود بر تو شیر مرد
حاجی میبینی ؟
امیر و اینا تو روز روشن واس ما پیسی گیمرا شاخ شدن
ما اسنایپ تو هوا میزنیم داش