انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-05-2021، 10:07)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 10:05)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوکر: اگه یه کاریو بلدی ، رایگان انجامش نده.

3 تا اهنگو رایگان میکس کردم -__-!

من یکبار یکی میکس کردم !
پاره شدم !
واقعا سخته باید اهنگارو پیدا کنی دقیقا و تایم هاشو‌مشخص کنی بعد دونه دونه بزنی پخش
اگه جهرمی بیاد
هممون فیلتر میشیم
اخرین نسخه مای بی بی رو نصب میکنم امروز v:
این یارو M J A J واقعا پارمون کرده دیگه ...
(01-05-2021، 10:12)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا خدا
بیا این ۷ هزار‌تومنو من میدم :|
شما به کارتون برسید :||||

خدا خیرت بده Telegh_02Telegh_01
(01-05-2021، 10:14)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 10:12)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یا خدا
بیا این ۷ هزار‌تومنو من میدم :|
شما به کارتون برسید :||||

بیا بیا الان یکی‌میزنم :/
(01-05-2021، 10:13)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه جهرمی بیاد
هممون فیلتر میشیم

من ک فیلترشکن دارم
(01-05-2021، 10:13)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 10:07)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
3 تا اهنگو رایگان میکس کردم -__-!

من یکبار یکی میکس کردم !
پاره شدم !
واقعا سخته باید اهنگارو پیدا کنی دقیقا و تایم هاشو‌مشخص کنی بعد دونه دونه بزنی پخش

به مولا...
میدونی...کسی پول نمیده -_-
میکسرای حرفه ایی پول پارو میکنن :/

قراره یه بیت رایگانم براش بزنم -__-! البته یارو میگه صد و خورده ایی میده -_-
(01-05-2021، 10:15)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 10:14)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیا بیا الان یکی‌میزنم :/

خدا رفتگانتو بیامرزه

(01-05-2021، 10:16)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-05-2021، 10:13)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یکبار یکی میکس کردم !
پاره شدم !

به مولا...
میدونی...کسی پول نمیده -_-
میکسرای حرفه ایی پول پارو میکنن :/

قراره یه بیت رایگانم براش بزنم -__-! البته یارو میگه صد و خورده ایی میده -_-

Fl studio?
فیلترای جهرمی بالاس
با فیلترشکنم بالا نمیاد
بیاد جهرمی رو Hک کرد