امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنري: مسي را فراموش کنيد، مولر بايد الگو باشد

تيري آنري با تمجيد از توماس مولر عنوان کرد، اين بازيکن آلماني بايد الگوي فوتباليست‌هاي جوان باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنري: مسي را فراموش کنيد، مولر بايد الگو باشد 1
توماس مولر در جام جهاني 2014 عملکرد خوبي داشت و توانست با گل‌هاي مهمش آلمان را به قهرماني برساند. تيري آنري، مهاجم سابق تيم ملي فرانسه به تمجيد از اين بازيکن آلماني پرداخت و او را بهتر از ليونل مسي توصيف کرد. آنري درباره توماس مولر گفت: او قطعا در حال حاضر بهترين فوتباليست جهان است. مسي را فراموش کنيد. اکنون مولر بايد الگوي کودکان باشد. او در جام‌جهاني نشان داد که چه بازيکن باارزشي است. اگر من مربي بودم حتما او را براي تيمم انتخاب مي‌کردم؛ چرا که مولر ارزش‌هاي زيادي دارد.

آنري ادامه داد: امثال مسي و رونالدو با توانايي فردي خود توانسته‌اند، موفقيت‌هاي زيادي را کسب کنند. کودکاني که مي‌خواهند فوتباليست شوند بايد ريبري يا مولر را الگوي خود قرار دهند. همه ديديم که مولر چقدر در جام‌جهاني خوب کار کرد اما هيچکس درباره بازي‌هاي خوب مولر صحبتي نمي‌کند و همه از مهارت‌هاي فردي بازيکناني مثل مسي و رونالدو صحبت مي‌کنند. به نظر من مولر با توانايي‌هاي خود باعث شد آلمان به قهرماني برسد.

بايرن‌مونيخ پنجشنبه در ديداري دوستانه بايد برابر ستارگان ليگ آمريکا به ميدان برود که تيري آنري را نيز در ترکيب خود دارد. اين ديدار تقابل آنري با توماس مولر آلماني است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنري: مسي را فراموش کنيد، مولر بايد الگو باشد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  بیرانوند که باشد شما از او میترسید.!!
  کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم
  فائزی: سرمربی تیم ملی والیبال باید روانشناس باشد/ مربیان داخلی کم تجربه‌اند
  توماس مولر باعث مصدومیت فلیک شد!
  مولر: داستان نسل طلایی هنوز به پایان نرسیده است
  فدراسیون باید تابع فیفا باشد نه دولت و مجلس
  عجیب یعنی اینکه سهمیه سپاهان در تیم ملی صفر باشد، سهمیه پرسپولیس 6 نفر!
  پوگبا: یک هفته‌ای رکورد نقل و انتقال را فراموش کردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان