امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

خب ملیکای عزیز
ایشون خیلی خاکی و در کل ادم باحالیه (:
خیلی متواصع و فروتن هم هس ، کارشم حرف نداره
برای من ک خیلی قابل احترامه *.*♡
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Medusa
آگهی
ملیکا یه دختر با روحیه پسرونست ..
ادم نرمال و کارزیماتیکیه ..
هنرمنده و از کارای هنری خوشش میاد ..
در کل از دسته ادماییه که حس خوبی بهش دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Berserk ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Medusa
مهربون ،با وفا، جذاب:>
عاشق سگه و به شدت حامیشونه*.*
عاشق فضاس و اطلاعات خیلی خوبه داره
از اوناس اگ ساعتا باهاش حرف بزنی ن خسته میشی ن موضوع کم میاری
خاب زیاد میبینه اونم خابایی ک پتانسیل اینو داره فیلم ازش ساخته بشه:>>>
برنامه هایی تو ذهنشه امیدوارم ناامید نشه و به تلاشش ادامه بده^^

موفق باشی عشقم♡♡
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Berserk ، Mohlek ، shghyegh ، شـــقآیــق ، Medusa
خب ملیکاااا
حقیقتا تو یکی از آدمای مورد علاقه زندگیمی
عاشق اینم ک انقدر به سگا اهمیت میدی عاشق سلیقه ی سریال دیدنتممم عاشق آهنگاییم ک گوش میدی(:
از همه مهمتر اینکه دوتامون مثه چی از آلایژا خوشمون میاد Telegh_01
خیلی مهربونی واقعا (: و بدون توجه به هیچ چیز با همه خوب رفتار میکنی
و خیلیم با اراده ای(: وقتی تصمیم میگیری برای انجام کاری تا اونجایی ک میتونی و توانشو داری انجام میدی اون کارو
خلاصه اینکه کاش زودتر میشناختمت((((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، Mohlek ، Đęąđ.ğïřł ، shghyegh ، Berserk ، Emmɑ
ممد، ملیکا، ممدیکا ^_^
خیلی خوش‌اخلاق و مهربونی. آدم پیشت راحته. با همه در صلح و صفایی و خیلی خیلی کم پیش میاد با کسی درگیر بشی و دعوا کنی.
اون اوایل حتی دیسکریبشن گروهو گذاشته بودی "با هم دوست باشید" :دی
خیلی هنرمندی و نقاشیات واقعاً قشنگن. سلیقه موسیقیاییتم فوق‌العاده‌ست. 
یه وقتایی فکر می‌کنم شاید زیادی به خودت سخت می‌گیری و خودت رو به خاطر خیلی چیزا سرزنش می‌کنی. ولی شایدم درست فکر نکنم. نمی‌دونم.
خوشحالم که برای چیزی که دوست داری تلاش می‌کنی و حتی اگه یه وقتایی خسته می‌شی بازم جا نمی‌زنی و تا جایی که بتونی ادامه می‌دی.

امیدوارم که موفق و خوشبخت باشی. چون لایقشی. ♥️
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، TinaMk ، Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek ، Berserk ، Emmɑ
ممدیکا D: یادش بخیر اون شب چقد با نیکی منو حرص دادین ._.*
خیلی خونگرم و صمیمی ، دوست داشتنی ، با شرم و حیا بقول خودش :v ، بامعرفت و پایه ، بشدتتتت هنرمند و خلااااق ^_^
و بقول شقایق صدات بشدت کراشه :>
قشنگ از اون انرژی مثبتایی ^^
موفق باشی عزیزم♡
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Medusa ، Berserk ، شـــقآیــق ، Emmɑ ، shghyegh
آگهی
ملیکا جونم(:
خدا شاهده چقد لذت میبرم باهات حرف میزنم
ی هنر مند واقعی ی نقاش عالی!
لذت میبرم از طرحاش
مهربونه..خوش برخورد و اجتماعی
عکستم بدو پیوی بفرس._______.
آها آها ب حیوانات علاقه ی زیادی داره ، یدفع اونجا ._.داشت درباره حیوانات با لذت صحبت میکرد._.
صداااااااااا صدای خفنی داره
امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی که فکر کردم پسری-_-(:♥️
دوست دارم موفق باشی♥️
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، Berserk ، shghyegh
بچه ها خواهشن اگه کسیو جا انداختم حتمااااا بهم بگید با موبایل میام یکم خر تو خره ممکنه جا انداخته باشم |= خلاصه ک اگه نگید میام تو خوابتون 

و مرسی از هرکی ک نوشت برام خیلی خوندنشون لذت بخش بود *_* 

(01-10-2021، 15:59)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیک جانم*-* جووون *_* 

انصافا خوابای خوبی میبینه بازار کار منو زیادی خوب کرده(: بیا تله راحت تر خوابامو بت بگممممم
بچ پایه و با مرامیه *-* خودتی  Big Grin
تنبله._. اما خب اهداف خودشو داره این گلکم آره واقعا تنبلم../:
ولی با همه اینا خیلی ازش خوشم میاد *-* دوطرفس ♡ 

(01-10-2021، 14:19)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا دختر خاکی
و هچنین شوخیه درست بودن *_* 
تامبویه فک کنم منم فک کنم، مطمن نیستم
و مهربونم هست و میتونی ساعت ها باهاش حرف بزنی در به روی همه بازه ... ._. 
فقط این و یاد بگیر هرکسی یه سلیقه ای داره و تا وقتی بهت آسیب نزنه نباید اون سلیقه رو مورد تمسخر قرار بدی من مگه اینکارو کردم؟): کِی آخه؟): شاید قبلا کرده باشم ولی درحال حاضر شک دارم): 

(01-10-2021، 14:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکای من
ذوق کردی گفتم ملیکای من؟ذوق نکن شوخی کردم هارهار هیخیخیخیخیخییخیخیخیخیخخیخیایدیایتیتیتیتسننس ._.
فکر کنم شناختمت و ازت ممنون ک کاری کردی بشناسمت کروکدیل و از وقتی شناختمت فهمیدم ک واقعا شناختمت مُخم ارور داد |:
جدی شیم:
من همه اهنگارو شنیدم و برای هرکدومشون یکیو در نظر گرفتم و اگه بخوام با ۱اهنگ توصیفت کنم میشی  اهنگ تلو از شایع، گوش خواهم داد ._. 
شخصیت به شدت درونگراییت منو کشته اصن شوهر سخته خدایی|:
خودم هردوشم دیدم یعنی هم درون هم برون  ،خیلی متفاوت بود وقتی روانی هستی* |:
هروقت حالت بد باشه سعی میکنی خودت با یه سرگرمی حالتو خوب کنی بدون اینکه به هیچ بشری نیاز داشته باشی،البته خب همه ادم ها حداقل به یک همدم نیاز دارن و تو حتی اگ کسیو بخوای بازم بروز نمیدی آخه سخته.. معمولا یا اشتباه میفهمن یا قضاوت میکنن و هزارتا چیز دیگه، البته من ک همرو امتحان نکردم، ولی اینایی ک امتحان کردم اینطوری بودن.. البته بی انصاف نشم توشون خوبم بود
اما این خوب نیست عزیزم
ادم اگه مغرور باشه،گفتم مغرور اصلا اسمش روشه مغرورررر خب نباید به خودش ببازه من مغرورم؟ o_O
درک نمیکنم چرا همه انسان ها دارن بی احساس میشن و به خودشون و همنوعشون  ظلم میکنن بقران من سعی میکنم تا میشه نکنم | :
من حقیقتا اگ ب کسی نیاز داشته باشم میگم حتی بارها بهم گفتن دنبال توجهه اما اره همه انسان ها به توجه نیاز دارن! موافقم...
نیاز نیست برای بالا بردن شخصیت ازین حرفا زد
اصلا بزار مردم هرچی میگن بگن
بگن ادم بدیه و...اماخب سعی کن همیشه خودت باشی !هستی من اینو خوب میدونم و از همین اخلاقت خوشم میاد قربونت):♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
من یه متنی خوندم ک میگه خودتو واسه کسی تغییر نده فقط برای کسی ک میدونی ادم خوبیه بهترین باش تو ذهنم حک شد از قشنگی 
برای بالا بردن شخصیت نیاز نیست نقش بازی کنیم
حالا همین مردم ک هرچی میگن مگه تو روزای خوب و بدت باهاتن؟
تو ادم قوی هستی و انشالله همیشه قوی باشی فک نکنم قوی باشم=|
اهان راستی
فعلا سعی کن اول وابسته خودت باشی ک بعدا آسیب نبینی
خب برات آرزوی سلامتی، موفقیت و رسیدن ب آرزوهاتو دارم ❤
تموم شد
امیدوارم تاثیرگذارباشه:/ تموم شد؟ خیلی تاثیر گذار بود بمولا راست میگم ._. توام موفق باشییی ♡

(01-10-2021، 12:33)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین این تاپیک ناشناس خیلی باحاله 
واس یکی تصورات اینجوریه : تو آدمی هستی که همیشه شادی و این خیلی خوبه 
واس یکی دیگه هم اینجوریه : تو آدمی هستی که حالت کاملا معتدله و این خیلی خوبه ! 
ینی تحت هر شرایطی همه چی خوبه  Telegh_01 خیلی مود بود این حرفت  Big Grin
ازین تعریفا نمیخوام بکنم و اگه اینجوری بخوام بنویسم حدود ده صفحه میشه حد اقل پس خیلی خلاصه میرم سراغ اصل مطلب 
حس میکنم اگه شرایطت یکم مساعد و خوب و بهتر بود ؛ پتانسیل اینکه بترکونی و کلا بری بالا رو خیلی بیشتر از الانت داشتی آره واقعا منم موافقم، لعنت به جبر جغرافیایی (: (اسمشو درست گفتم؟|Smile 
البته الانم کم نیستا برداشت بد نکن .-.
خب تو فردی هستی که معمولا خودتو شاد نشون میدی و خیلی خاکی و پایه بنظر میرسی 
البته بنظر نمیرسی ؛ واقعا هستی ایکاش اونی ک تو ناشناسم گفته بود مغرور و مزخرفو پیدا کنیم باهم ببینیم حرف حسابش چیه وقتی اینهمه آدم همچین حرفی میزنن  Big Grin
دلت خیلی خیلی پاکه ( هوا در هوا نمیگم ؛ دیدم ازت یچیزی ) چی؟ .__. اگه حال داشتی بعدا بگو 
خلاصه اینکه قدر خودتو بدون توام همینطور رفیق *_*
احسنت 

(01-10-2021، 12:28)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin جووون :v 
من این بشرو خیلی دوست دارم. این حس دوطرفس 
خیلی پایه و بامرام. قربونت که 
کله خر... هه ما اینیم دیگه 
خوب ملیکا احساس میکنم درونت خیلی داغون باشه. درون من زلزله ۹ ریشتری اومده |:
به ظاهر خودتو خوب نشون میدی،از این چص ناله ها نمیگما! واقعا نمیخوایییی نشون بدی درونتو. اگه آدمش باشه نشون میدم ولی مسئله اینه الان همه مشکل دارن من دوست ندارم با حرفای خودم حالشونو خراب کنم.. از ی طرفم یکم خجالتیم 
شایدم هرکسی فرق میکنه.
و همیشه گفتم شایدم من اشتباه میکنم.
ذهن واقعا خلاقی داری! ^____^
میتونی از هرچیز کوچیکی یه دنیای بزرگ و زیبا بسازی! این جمله خیلی قشنگ بود مرسی (((:♡ 
فکر کنم روحیه انتقاد پذیری  داشته باشی و خودتم شخصیت معترضی داشته باشی. از انتقاد سازنده واقعا خوشم میاد خیلی..آره ولی خب کیه ک اهمیت بده |:
نمیتونی قبول کنی یه احمق بت دستور بده یا بخواد راهنماییت کنه. اوووفففف حالا شاید تو روش خوب باشم ولی تو دلم همش میگم خفه شو خفه شو خفهههه شوووو Y_Y  
نقاشیاتم که خداست. به شخصه حسودیم میشه بت =) ۹۷ درصدش تلاشه.. تلاش کن از منم بهتر میشی (:

از اون ادمایی هستی که اگه خودت لنگ هزارتومن باشی دوستت کمک بخواد  اول به فکر اونی. نمیدونم شاید .__.

شخصیت دروبرونگرا  داری :||| :| با اینکه ی جوری بود این جمله ولی فک کنم بهترین توصیف بود :| D: 
میشه راحت بات درد و دل کرد و ازت مشورت گرفت. در من به همه بازه..چیز ینی دره درد و دل ||||:
مورد اعتمادی. این یکی از بهترین چیزایی هست ک ی آدم میتونه داشته باشه *_* 

جوشونده گیاهیم ممنوع v: بخورش (بخور خوردن نه اون بخور دودی) اوکیه استاد؟  Big Grin

موفق باشی رفیق°!° تو بیشتررر *_* 

(01-10-2021، 19:30)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ملیکای عزیز *_*♡
ایشون خیلی خاکی و در کل ادم باحالیه (: توام همینطور هستی ^_^
خیلی متواصع و فروتن هم هس ، کارشم حرف نداره واقعا؟ .__. زیاد اینو نشنیده بودم (= 
برای من ک خیلی قابل احترامه *.*♡ و همچنینننن *_* 

(01-10-2021، 20:10)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا یه دختر با روحیه پسرونست .. .__. 
ادم نرمال و کارزیماتیکیه .. از نظر خیلیا ک نرمال نیستم.. 
هنرمنده و از کارای هنری خوشش میاد .. عر خیلیییی 
در کل از دسته ادماییه که حس خوبی بهش دارم باعث افتخاره *.* 

(01-10-2021، 21:19)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون ،با وفا، جذاب:> الان دیگه جاذاب نیستم): 
عاشق سگه و به شدت حامیشونه*.* و همچتین گربه هاااااااا 
عاشق فضاس و اطلاعات خیلی خوبه داره خدا پدر مادر این پیجای نجومی اینستارو بیامرزه وگرنه الان هیچی بلد نبودم 
از اوناس اگ ساعتا باهاش حرف بزنی ن خسته میشی ن موضوع کم میاری البته بستگی ب طرف مقابلم داره، بعضیا چسن و فقط میخوان راجب خودشون حرف بزنن یا هیچ تلاشی نمیکنن مکالمه رو ادامه بدن، اینا یکم تو باسن نرو هستن 
خاب زیاد میبینه اونم خابایی ک پتانسیل اینو داره فیلم ازش ساخته بشه:>>> بخاطر همینه قشنگاشونو مینویسم :v 
برنامه هایی تو ذهنشه امیدوارم ناامید نشه و به تلاشش ادامه بده^^ (: ... 

موفق باشی عشقم♡♡ تو بیشتر .___. 

(02-10-2021، 11:15)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ملیکاااا جانم ._. 
حقیقتا تو یکی از آدمای مورد علاقه زندگیمی ناموسا؟؟؟؟ *______* این خیلی خوشال کننده بود 
عاشق اینم ک انقدر به سگا اهمیت میدی عاشق سلیقه ی سریال دیدنتممم عاشق آهنگاییم ک گوش میدی(: و همچنین گربه ها، اونا خیلی مظلوم ترن ): .. سریالامو همشو داداشم میده پس درواقع باید عاشق سلیقه اون باشی جر، ولی انیمه هامو خودم دانلود میکنم.. آهنگامم خیلی دوست ._. کلا هنر خیلی خوبهههه
از همه مهمتر اینکه دوتامون مثه چی از آلایژا خوشمون میاد Telegh_01 اوووووووووووووووفففففففففففففففف جنتلمن، جاذاب، صدا قشنگ، خوش قیافه، همه چی تمومه این بشر دوست خیلی خوبی میتونه باشه *_* البته تو سریالا اخلاق واقعیشو نمیدونم 
خیلی مهربونی واقعا (: و بدون توجه به هیچ چیز با همه خوب رفتار میکنی حالا میتونم با خیال راحت بمیرم .___. 
و خیلیم با اراده ای(: وقتی تصمیم میگیری برای انجام کاری تا اونجایی ک میتونی و توانشو داری انجام میدی اون کارو فک نکنم.. خودت ک میدونی چ چیزایی رو خواستم کنار بزارم و نتونستم|: ولی خب..
خلاصه اینکه کاش زودتر میشناختمت((((: بیا از الان لذت ببریم (:♡

(03-10-2021، 13:44)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد، ملیکا، ممدیکا ^_^ عه اینطوریاس؟ پس مدوسا، نیکی، صنم ^_^ XD
خیلی خوش‌اخلاق و مهربونی. آدم پیشت راحته. با همه در صلح و صفایی و خیلی خیلی کم پیش میاد با کسی درگیر بشی و دعوا کنی. از دعوا متنفرم حقیقتا، چ لفظیش چ فیزیکیش.. 
اون اوایل حتی دیسکریبشن گروهو گذاشته بودی "با هم دوست باشید" :دی باهم دوست نباشید بقران خیلی ناراحت میشم XD 
خیلی هنرمندی و نقاشیات واقعاً قشنگن. سلیقه موسیقیاییتم فوق‌العاده‌ست. ووویییی عاشق این دوتا نظر شدممم
یه وقتایی فکر می‌کنم شاید زیادی به خودت سخت می‌گیری و خودت رو به خاطر خیلی چیزا سرزنش می‌کنی. ولی شایدم درست فکر نکنم. نمی‌دونم. آره بنظرم درست میگی، ولی همچنین بنظرم حقمه 
خوشحالم که برای چیزی که دوست داری تلاش می‌کنی و حتی اگه یه وقتایی خسته می‌شی بازم جا نمی‌زنی و تا جایی که بتونی ادامه می‌دی. اگه برسم بش شام دعوتتون میکنم ._. 

امیدوارم که موفق و خوشبخت باشی. چون لایقشی. ♥️ 
مرسی توام همینطورررر ))))))=

(03-10-2021، 15:23)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممدیکا D: یادش بخیر اون شب چقد با نیکی منو حرص دادین ._.* یادم نمیاد چی شده بود |= اگه حال داشتی برا تعریف کن 
خیلی خونگرم و صمیمی ، دوست داشتنی ، با شرم و حیا بقول خودش :v ، بامعرفت و پایه ، بشدتتتت هنرمند و خلااااق ^_^ با شرم و حیا رو خوب اومدی Big Grin
و بقول شقایق صدات بشدت کراشه :> خواننده خواننده خواننده ......
قشنگ از اون انرژی مثبتایی ^^ مرسی امیدوارم همه همین فکرو بکنن *_*
موفق باشی عزیزم♡ تو بیشتر .___.

(03-10-2021، 22:46)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا جونم(: شقایق جووون .___.
خدا شاهده چقد لذت میبرم باهات حرف میزنم خیلی خوشالم ک همچین حسی داری *_* 
ی هنر مند واقعی ی نقاش عالی! نه بابا دیگ درون حدم نیستم خیلیا از من بهترن D:
لذت میبرم از طرحاش *___*
مهربونه..خوش برخورد و اجتماعی اجتماعی بودنم مخصوص ب مجازیه.. تو واقعیت یکم سخت تره مسائل برام 
عکستم بدو پیوی بفرس._______. تله ی پیم بده یادم بنداز بفرستم XD
آها آها ب حیوانات علاقه ی زیادی داره ، یدفع اونجا ._.داشت درباره حیوانات با لذت صحبت میکرد._. بقول علی تام معوها که عشقن، هاپوها هم خیلی باعرفت و فهم و شورن خدایی هق 
صداااااااااا صدای خفنی داره جدی جدی دارم ب خواننده شدن فکر میکنم... XD
امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی که فکر کردم پسری-_-(:♥️ اتفاقا خوشال شدم ._. 
دوست دارم موفق باشی♥️ منم همینطور.. تو بیشتر ♡

(01-10-2021، 19:15)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا خیلی دوس دارم بغلت کنم واقعا نمیدونم چرا Telegh_59  Telegh_01  بغل خوبه ^.^ همدیگه رو بغل کنیم تا رستگار شویم... البته نه هرکسیا |:

°همانگونه ک دوستان گفتن خیلی پایه و خاکی میباشی تو اون ترین های فلشخور اگه شیش بار تگم کرده باشن ۵ تاشون تو خاکی ترین بود خیلی حس خوبی داشت(:
° از اون نچسبا نیستی. تو متفاوتی و جاذاب آره سعی میکنم حتی اگه از کسی خوشم نیاد بازم باهاش حرف بزنم اگه طرف دوست داشت، ولی امیدوارم از حدشون گذر نکنن این آدما دیگه 
°قد بلندِ خوشگلِ خوشتیپم هستی *______* الان البته دیگه از سر اجبار بدتیپ شدم |:
°صداتم ک کراشهههه Big Grin برم خواننده شم؟ *.*
°و احساس میکنم خیلی قابل اعتمادی ، اونجوری ک بشه ی رازِ مهم ک تاحالا ب کسی نگفتمو بهت بگم@_@ بنظر من اعتماد ی آدم خیلی ارزش بزرگی داره و هیچی نمیتونه جاشو بگیره، البته در مقابل ی میلیارد دلار زیاد مطمن نیستم...  Big Grin ولی خب هروقت خواستی بیا بگو حتما من ب کسی چیزی نمیگم ._. شایدم خودمم بت ی چیزایی گفتم D= 
° هنرمند درجه یکی، سبک نقاشیاتم خیلی خواستنیه میدونستی یکی از دلایلی ک یکم خاص شده اینه که طراحیم خیلی عالی نیست؟|: ینی میام ی چی بکشم از رو عکس کلا تبدیل ب ی چیز دیگه میشه... البته بستگی هم داره خب طرحش چقد سخت باشه
همشون کپی نیستن بعضیاشون از خودمن یا ترکیبین 

°قبلنم گفتم ک ازت انرژی خوبی میگیرم . هنوزم اون رفیقت ک برعکس این قضیه رو گفته درک نمیکنم=/ راجبش با ی دوست مشترک دیگمون حرف زدم مثل اینکه فراتر از اینا بود قضیه... میگفت مثلا من حس بدی میدم و چون نمیتونه تغییرش بده ازین خیلی بیشتر ناراحته.. البته اون موقع کلا تو فاز گهی بودم.. ._. 
°اینکه همش از خوبیات میگمم بخاطر لوس بازی نیستا چون تازه باهات آشنا شدمو تا الان ازت چیز بدی ندیدم باعث افتخارههههه *_*
°تو دیدنِ خوابای سمم که رکورد منو شیکوندی Telegh_59  Telegh_01 حالا بزا بگم دیشب تو خوابم ی جاش تو ی خیابون بودم کلی مغازه ربات فروشی پیشرفته داشت ولی همه ماشینا مثل ماشینای اولیه بودن... جررر

خلاصه هرچی از دوس داشتنی بودنت بگم کم گفتم :ngh: منم همین حسو بهت دارم ^_^

تو مسیر موفقیت سُر بخور ♡ Big Grin امیدوارم..): 

خب دیگه خدافظ ._. 
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، shghyegh ، Emmɑ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق ، Prometheus ، βάરãɲ ، _sehun_ ، Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، Đęąđ.ğïřł
@•ДmịrHoSsiŋ•

لطفا با حضورِ این باشه
گلط خورده._.
پاسخ
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، Medusa
با حضور: @SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، shahid ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان