امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی

گمنام جان یعنی شما با یک صحبت 5 ساعته که خودارایی ذهنی خودتو سریع بروز میدی یعنی اینکه سریع جذب همه چیزش میشی حالا میخواد هر کی باشه ؟؟؟؟؟!!!   !!!!! 
تازش هم این خبر گذاری های اینترنتی از کجا میدونی درسته متاسفانه خیلی ها که وارد اینترنت میشن فکر میکنن هر چی تو اینترنته درسته جالبه ...
جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی 2
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli
آگهی
آدم شاید با یه صحبت 5 ساعته همه چیز رو نفهمه ولی بالاخره یه چیز هایی دست گیرش می شه که
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
اولا بله حالی م می شه من مثل خیلی ها نیستم که مثل یه طوطی یه حرفی رو تکرار کنم 

باشه آقا من خواب

ببخشیدا ولی از منابع داخلی می زارم غیر مستقیم می گید به روباه گفتیم شاهدت کیه ؟گفت دمم از خارجی ها می زارید می گید ما که باور نمی کنیم 
الآن امتحان دارم ولی آخر هفته اگه همین مطالب خارجی رو با منابع خارجی ش بزارم چی می گید؟؟؟؟
شوخی نمی کنم قصد توهین هم ندارم به این نتیجه رسیدم که خوب شما حق دارید که قبول نکنید بالاخره هر کسی هر منبعی رو که قبول نداره ولی تصمیم گرفتم برم سراغ منابع خارجی که خوب یه جورایی نفعی نمی برن از تعریف کردن از ما
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
پاسخ
بله شما تو گوگل هر چی سرچ کنی میاره چه به ایرانی و خارجی 

امیدوارم تو امتحاناتت موفق باشی

در کل باید گفت بیشتر منابع اینترنتی خبرهای درست و صحیحی نمیدن و خیلی هاش هم شایعه هستن مثل موضوع شما DodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، בחור משוגע
نقل قول: شوخی نمی کنم قصد توهین هم ندارم به این نتیجه رسیدم که خوب شما حق دارید که قبول نکنید بالاخره هر کسی هر منبعی رو که قبول نداره ولی تصمیم گرفتم برم سراغ منابع خارجی که خوب یه جورایی نفعی نمی برن از تعریف کردن از ما

خیلیا تو غرب به دنیا میان ولی شیفته منش بن لادن میشن. بعضی از اعضای القاعده امریکایین. به خاطر اینکه روش تبلیغیشون روشون جواب داده. ایرانی عراقی روس از همه ملیتها تو القاعده پیدا میشن. یا میشه متفکرینی مثل برتراند راسل، ژان پل سارتر و ژرژ برنارد شاو و دیگران رو مثال زد که شیفته بلشویک ها شده بودن با اینکه تو مجامع آزاد داشتن زندگی میکردن فکر میکردن کشورشون باید راه کومونیست ها رو بره. هر تبلیغاتی یه اثری داره. اینکه طرف خارجیه و این حرفا رو میزنه نمیشه دلیل راستگویی و پاکی کسی. عزیزم همه دنیا بیان بگن این رهبر شما آدم حسابیه چون من خودم به این باور رسیدم (نه به قول شما تحت تاثیر بی بی سی و دیگران. به نظرم اصلا لازم نیست سراغ اینا بره کسی از خود منابع داخلی اگه دقیق و پیگیر باشه به خیلی چیزا میرسه و صد البته از وول خوردن بین مردم نه ایشون که تو برج عاج نشسته کوچکترین خبری از افکار مردم نداره یا داره و نمیخاد بفهمه که به نظرم دومی درست تره) من باورش نمیکنم. 

"حتی اگر 50 میلیون نفر هم به یک چیز احمقانه اعتقاد داشته باشند، آن چیز همچنان یک چیز احمقانه است."
آناتول فرانس
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، בחור משוגע
من معمولا از منابعی مطلب می زارم که صددرصد قبولشون داشتم حالا این که شما منبع یا مطلب رو قبول نداشته باشید دلیل بر بی خود بودنشون نیست
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl
آگهی
(08-06-2014، 13:28)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من معمولا از منابعی مطلب می زارم که صددرصد قبولشون داشتم حالا این که شما منبع یا مطلب رو قبول نداشته باشید دلیل بر بی خود بودنشون نیست
از کجا میدونی صاحب سایت پسر خالته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

بله دلیلی بر بیخود بودنشون نیست معنای شایعه : دروغی که بر پایه درست و بدون شک را شایعه مینامند.

(07-06-2014، 21:50)only-girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2014، 0:39)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 21:36)only-girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا همیشه سایه ی رهبرمون بالای سرمون باشه،
امید وارم هنوز هم بین جوونای ما پیرو راه و خط ایشون پیدا بشه،
خوش حال باش خیلی خوب تو این جور چیزا غرق شدی شاد باش

خوشحالم خیلییی،چون تو این چیزا غرق شدم و باعث افتخارمه،
خدا رو شکر میکنم...

من هیچ کاری به حرفی که اون اقای امریکایی زده ندارم و این نظرایی هم که دادم بر اساس تفکرات و اطلاعات قبلیم بوده،،،من هیچ وقت چیزی رو که خودم دقیقا نبینم و نشنوم باور نمیکنم،اما درباره نظرم در ارتباط با رهبر عزیزم هنوز همون نظر رو دارم،
دوستان مجازی:
خیلی دوست دارم بدونم چرا کلا شماها البته بعضی هاتون با این نظام و رهبر عزیزمون مشکل دارید?
یه نصیحت از طرف یه دوست بتون میکنم،لطفا چشماتون رو به روی حقایق باز کنید هیچوقت دشمن همه ی حرفاش درست نیست،از اسمش هم معلومه،دشمن،،،
کارش ایجاد اختلاف بین جووونای کشور عزیزمون با نظامشه،،
خدا لعنتشون کنه...
اگر شما چشماتونو بیشتر و دقیق تر باز کنید میفهمید مشکل از کجا سرچشمه میگیره 

نصیحتتون واقعا افتضاح بود البته نظر شخصیه منه 

بله دشمن همیشه به دشمن خودش حرف راست نمیزنه چون دشمنه خوبه خود شما هم دارید انتقاد میکنید 

ایا هم نوع با هم نوعش دشمنی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! جالبه نه ...!!!

تازه عزیز من . من خودم سید هستم ولی به خودم نمینازم
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، בחור משוגע
حرفتون کاملا صحیح که هر کس عقیده ای داره و عقیده اش قابل *احترامه*...
!!!
!!!
پاسخ
دُشمَن بِداند :
هَفت آسمان و اوجِ فَلک را که رَد کُنَد ...
قَدش نمیرِسَد که  سِـــید عَـــلی  را رَصَد کُند ...

به حرف چند نفر اس و پاس نباید استناد کرد 
اینها خیلی اندک هستند ...

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl
من اون شعرو فقط برای تو نذاشتم 
نوزم چیزی نگفتم که متحمم میکنی به امر نهی کردن 
خودتم میخوای جاهل بمون بمون 
فقط اگه ثواب نمیکنی گناه نکن ....چون با برخورد ما هم ربرو میشی 
وسلام

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
Star "بستر سازی مساجد در تحقق گام دوم انقلاب" شعار سال ۹۸ امور مساجد
  فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر
  روح الله حسینیان: انقلاب نکردیم که ایران را آباد کنیم !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  ماجرای مسلمان شدن پروفسور جکی یینگ از زبان خودش + تصاویر
  معرفی ادیان به زبان فلشخوری(آیین شینتو ص 14 )
  ما انقلاب را صادر کردیم............
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان