امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی

(11-06-2014، 11:51)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2014، 11:25)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد مبببنی! ب تو میگه پسر جون!!!25r3025r3025r30
داداشی اگه ممد با اولین دوس دخترش ازدواج میکرد الان بچه ش همسن تو بودng2
دهنت آسفالت 25r3025r3025r30
رجب تنها مشکلمون این بود که من بچه نمیخاستم وگرنه بچه م الان این پستارو میذاشت Blush
بجث های چرت و پرت نکنید
دید های بی ربط هم ندید

آقا احسان لطفا بحث نکنید کسی که خوابه رو می شه بیدار کرد کسی که مرده باشه هم برا زنده شدن دم مسیحایی می خواد که ما نداریم 
اما کسی که خودش رو به خواب زده باشه ها به هیچ وج بیدار نمی شه

جالبه حرف های بدون منبع شما علمیه ولی حرف های یه پیر مرد 80 ساله ی دنیا دیده (جدا از همه ی مراتب علمی ش) بی ربط
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl
آگهی
نقل قول: آقا احسان لطفا بحث نکنید کسی که خوابه رو می شه بیدار کرد کسی که مرده باشه هم برا زنده شدن دم مسیحایی می خواد که ما نداریم 
اما کسی که خودش رو به خواب زده باشه ها به هیچ وج بیدار نمی شه

جالبه حرف های بدون منبع شما علمیه ولی حرف های یه پیر مرد 80 ساله ی دنیا دیده (جدا از همه ی مراتب علمی ش) بی ربط

خب ما هم همین نظرو در مورد شما داریم. این جمله رو هرکدوم از طرفین درباره اون یکی میتونه بگه.
الان مگه کسی صحبت علمی کرد؟؟؟ که بخاد منبع بده؟ از نظر من که این تاپیک جنبه فان داشت.
هروقت بحث علمی شد با مشخص کردن موضوع بحث من با منبع خدمت میرسم.
حالا اگه یه پیرمرد 80 ساله دیگه بیاد نقیض اون حرفارو بزنه چی؟ به اعتبار سنش قبوله؟ چه ربطی به سن داره؟ موضوع دغدغه های حقیقت خواهانه و عدالت طلبانه تو یه سخنرانیه که ما به عنوان آدمایی که تو این جامعه زیست میکنیم کوچکترین نشونه ای رو در عمل ندیدیم. نمونه ش در مورد اخباری که اون اوایل درمورد اختلاس مطرح شد و تقاضای ایشون برای کش ندادن به اون اخبار تو رسانه ها. آدم عدالت خواه به جای جلوگیری از نشر اخبار آگاهی بخش با خاطیان و متهمان واقعی برخورد میکنه نه اینکه چندتا آدم قلم به دست رو برای عدالتخواهی سرزنش کنه. این یه نمونه. حالا خیلی نمونه های دیگه وجود داره که من حوصله تایپشو ندارم. میایم اینجا با مزه پرونی این حرفا رو مسخره میکنیم فکر نکن یه عده آدم آتل و باطلیم که همه چی رو به مسخره میگیریم. همه دلایلی که آوردی برای صداقت و این جور صفاتی که ایشون داره من براش مثال نقض زدم ولی جوابی ندیدم. در جواب میای میگی ما خودمونو به خواب زدیم و این حرفا... این جور بحثام اگه بخاد جدی بشه معمولا خلاف مقررات سایت میشه و از ترس فیلتـــرینگ باید خفه خون بگیریم (اینم از نمونه های آزادی بیان و بعد از بیان در جامعه آرمانی شماست). من همیشه برای پاسخگویی حاضرم مگه اینکه خود شما باب گفتگو رو با این جملات کلیشه ای ببندی
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط .baran ، saeedrajabzade ، روناك عاشق ، בחור משוגע
(11-06-2014، 11:25)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2014، 9:24)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2014، 9:22)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2014، 9:11)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُشمَن بِداند :
هَفت آسمان و اوجِ فَلک را که رَد کُنَد ...
قَدش نمیرِسَد که  سِـــید عَـــلی  را رَصَد کُند ...

به حرف چند نفر اس و پاس نباید استناد کرد 
اینها خیلی اندک هستند ...
یعنی حافظ شیرازی تو گور لبخند زد Smile
ما خس و خاشاکیم هر طرف که سر بچرخونی ما رو میبینی
ما بی شماریم جلسه سخنرانی رهبر انقلاب از زبان تحلیلگر آمریکایی 3
پسر جون من دلیلی نمیبینم که باهات بحث کنم 
برو فیلمتو نگاه کن

ممد مبببنی! ب تو میگه پسر جون!!!25r3025r3025r30
داداشی اگه ممد با اولین دوس دخترش ازدواج میکرد الان بچه ش همسن تو بودng2
دوست عزیز
من وارد پروفایل ایشون شده بودم و میدونستم چقدر سن وسال دارن 
اولش دلیلی نمیدیدم که باهاتون بحث کنمنه با تو و نه با امثال تو 
اما الان دلم به حالتون میسوزه ...و شما ها فقط دوست دارید تیکه بندازید و مسخره بازی در بیارید
میدونی چیه ؟ این یه مسئله کلیه 

بعضی ها اصلا طاقت شنیدن حرف مخالف رو ندارن
به نظر من در اکثر موارد دلیل این کار ترسه
بله ترس
چون اعتقاداتش بر پایه دلیل و منطق و برهان نیست
می ترسه از اینکه با بحث روی مطلبی اعتقادش سست بشه
خوبه که طاقت شنیدن حرف مخالف با عقیده خودمون رو داشته باشیم
بالاخره یا ما اشتباه می کنیم
یا طرف مقابل و یا هر دو
اگر گفت و گو ها از روی دلسوزی و انصاف باشه
و هر دو طرف انسان حق طلبی باشند
اشتباه کننده به اشتباه خودش پی می بره....
لان من میخوام با شماها دلسوزانه حرف بزنم اما شماها اینو دلتون نمیخواد .... ا
تا وقتی هم شماها دلتون نخواد که نمیشه بحث کرده ....به هر حال من قصد تحمیل افکارم رو ندارم ...

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl
(11-06-2014، 17:44)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز
اما الان دلم به حالتون میسوزه ...و شما ها فقط دوست دارید تیکه بندازید و مسخره بازی در بیارید

بله ترس
یا طرف مقابل و یا هر دو
تا وقتی هم شماها دلتون نخواد که نمیشه بحث کرده ....به هر حال من قصد تحمیل افکارم رو ندارم ...
ببین برادر من
معنی بحث چیه؟ آدم با کسی که طرز فکرش باهاش یکیه که بحث نمیکنه.
تو بالاخره اهل بحث هستی یا نه؟
وقتی میگی نمیخام باهاتون بحث کنم پس چرا میای یه چیزی بارمون میکنی؟ 
سن ملاک فهمیدن نیست ولی تو نمیتونی منو متهم به درست ندیدن دور و برم کنی. من سن تو بودم سرمو مینداختم پایین صبح میرفتم مدرسه و ظهر برمیگشتم. تو مدرسه هم که چیزایی بهمون میگفتن که تو داری میگی. پس فرضم اینه که تو عمرا به اندازه من تو جامعه نبودی. ولی نسبت به اون زمان من آشناتری.
ولی فقط نسبت به همون موقع. پس این حرفا که دلم میسوزه و این چیزا رو بذار کنار. منم میتونم این حرفارو بزنم.
اون حرفتم درباره تحمل مخالف و اعتقاد هم حرف درستیه. این چیزایی که من بهش فکر میکنم اسم اعتقاد نمیتونه به خودش بگیره که بخاد سست بشه یا نه. اگه اعتقاد و عدم تحمل شنیدن حرف مخالفی بود که من نمیتونستم افکارمو تغییر بدم و نسبت به 10 سال پیشم تغییر کنم. اون جناحی که تو این کشور نشون داده که تحمل شنیدن حرف مخالفو نداره همونیه که تو داری زیر علمش سینه میزنی. وگرنه دانشجوها رو به خاطر اینکه متفاوت فکر میکنن زندانی نمیکردن. ستاره دار نمیکردن و از دانشگاه اخراجشون نمیکردن. ولی همفکرای سیستم حاکم که هرچی دلشون میخاد به ماها میگن و هرکاری میخان میکنن ولی نه ستاره دار میشن نه محاکمه نه ... پس خوبه یه سوزن به خودت بزنی بعد یه جوالدوز به من. همفکرای شما به اعتبار اینکه همفکرن امتیازات ویژه دارن. راحتتر از ما میرن دانشگاه. سر کلاس میتونن نرن ولی حذف درس نشن. بارها شده توی کلاسهای دانشگاه استاد بحث رو آزاد اعلام میکنه ولی آخر ترم دانشجویی که طرز فکر دیگه ای داره به خاطر اختلاف نظر میفته یا کسر نمره میشه... خب شما اینارو مطمئنا ندیدی. ...دیگه خسته شدم SmileSmile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، روناك عاشق ، .baran ، בחור משוגע
(11-06-2014، 21:42)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-06-2014، 17:44)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز

بله ترس
یا طرف مقابل و یا هر دو
ببین برادر من
معنی بحث چیه؟ آدم با کسی که طرز فکرش باهاش یکیه که بحث نمیکنه.
تو بالاخره اهل بحث هستی یا نه؟
وقتی میگی نمیخام باهاتون بحث کنم پس چرا میای یه چیزی بارمون میکنی؟ 
سن ملاک فهمیدن نیست ولی تو نمیتونی منو متهم به درست ندیدن دور و برم کنی. من سن تو بودم سرمو مینداختم پایین صبح میرفتم مدرسه و ظهر برمیگشتم. تو مدرسه هم که چیزایی بهمون میگفتن که تو داری میگی. پس فرضم اینه که تو عمرا به اندازه من تو جامعه نبودی. ولی نسبت به اون زمان من آشناتری.
ولی فقط نسبت به همون موقع. پس این حرفا که دلم میسوزه و این چیزا رو بذار کنار. منم میتونم این حرفارو بزنم.
اون حرفتم درباره تحمل مخالف و اعتقاد هم حرف درستیه. این چیزایی که من بهش فکر میکنم اسم اعتقاد نمیتونه به خودش بگیره که بخاد سست بشه یا نه. اگه اعتقاد و عدم تحمل شنیدن حرف مخالفی بود که من نمیتونستم افکارمو تغییر بدم و نسبت به 10 سال پیشم تغییر کنم. اون جناحی که تو این کشور نشون داده که تحمل شنیدن حرف مخالفو نداره همونیه که تو داری زیر علمش سینه میزنی. وگرنه دانشجوها رو به خاطر اینکه متفاوت فکر میکنن زندانی نمیکردن. ستاره دار نمیکردن و از دانشگاه اخراجشون نمیکردن. ولی همفکرای سیستم حاکم که هرچی دلشون میخاد به ماها میگن و هرکاری میخان میکنن ولی نه ستاره دار میشن نه محاکمه نه ... پس خوبه یه سوزن به خودت بزنی بعد یه جوالدوز به من. همفکرای شما به اعتبار اینکه همفکرن امتیازات ویژه دارن. راحتتر از ما میرن دانشگاه. سر کلاس میتونن نرن ولی حذف درس نشن. بارها شده توی کلاسهای دانشگاه استاد بحث رو آزاد اعلام میکنه ولی آخر ترم دانشجویی که طرز فکر دیگه ای داره به خاطر اختلاف نظر میفته یا کسر نمره میشه... خب شما اینارو مطمئنا ندیدی. ...دیگه خسته شدم SmileSmile
ن اهل بحث هستم خوبشم هستم
منتهی مساله ما اینی نبود که شما اینجا گفتی ....بله میدونم تبعیض تو دانشگاه های ما زیاده 
ما به جای اینکه دیگران رو دعوت کنیم همش داریم افکارمون رو به شما و امثال شما تحمیل میکنیم 
بله این یکی از ایراد ها اساسی ماست و من اینو کاملا قبلو دارم 
اما نه تو همه جا ....تو بعضی از دانشگاه ها اینطوری ...و الا اصلا قبول ندارم که بگی کل فضا و جو مملکت به این شکله .....حتی من میگم بعضی جاها بر عکس اینی هست که شما میگی 
من شاید تجربم کمتر باشه اما به خاطر یه سری مسائل ...استسنائا یکم دنیا دیده ترم البته یکم 
و الا اگه این نبود من بحثی با جنابعالی نداشتم

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط only-girl
(12-06-2014، 8:14)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتهی مساله ما اینی نبود که شما اینجا گفتی ....بله میدونم تبعیض تو دانشگاه های ما زیاده 
ما به جای اینکه دیگران رو دعوت کنیم همش داریم افکارمون رو به شما و امثال شما تحمیل میکنیم 
اما نه تو همه جا ....تو بعضی از دانشگاه ها اینطوری ...و الا اصلا قبول ندارم که بگی کل فضا و جو مملکت به این شکله .....حتی من میگم بعضی جاها بر عکس اینی هست که شما میگی 
من شاید تجربم کمتر باشه اما به خاطر یه سری مسائل ...استسنائا یکم دنیا دیده ترم البته یکم 
تو حرف از تحمل نکردن مخالف و تحمیل عقیده زدی من یه مثال نقض مشت نمونه خرواری زدم. این یکی از ادعاهای معظم لهه که شما داری ازش دفاع میکنی. دانشگاه آزاد، کرسی آزاداندیشی و مرده باد کسی که دانشگاه رو 30ا30 نمیخاد... یه مشت حرف مفت بی محتوا! (البته خلاف همین حرفو پارسالم زده و خودشو از شخصی که به وعده هاش کوچکترین پایبندی یی نداره تبدیل به یه آدم متناقض گو هم کرده) وگرنه لباس شخصی رو با مینی بوس نباید بیارن دم دانشگاه و با حکم نهاد نمایندگی رهبری بیان تو مارو کتک بزنن (طبق قانون (!) اولا مامور لباس شخصی که حق ورود به دانشگاه نداره فقط نیروی انتظامی با اجازه رهبر یا رییس جمهور یا رییس دانشگاه حق ورود داره نه نهاد نمایندگی)
در مورد اینکه همه جا اینجوری نیست. میتونی بگی مثلا کجا؟ کلا تو ایران چندتا دانشگاه خاصن که دانشجوهاش جرئت این کارارو به خودشون میدن. توی شهرستانهای کوچکتر جو به شدت امنیتیه که کسی این کارا به سرش نمیزنه واسه همین از این اخبار درباره اون دانشگاها نمیشنوی. برای مثال من دوستم توی محلات درس میخونه. تا پی بردن کمی روابط عمومیش از بقیه بهتره و راحتتر با آدما قاطی میشه اطلاعات اومد سراغش و بهش پیشنهاد همکاری داد خودش جواب رد داد رفتن سراغ یکی دیگه و اون جواب مثبت داد...
حرف کلی فایده نداره مصداق بیار...
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע ، روناك عاشق ، .baran
آگهی
(12-06-2014، 9:33)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2014، 8:14)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو حرف از تحمل نکردن مخالف و تحمیل عقیده زدی من یه مثال نقض مشت نمونه خرواری زدم. این یکی از ادعاهای معظم لهه که شما داری ازش دفاع میکنی. دانشگاه آزاد، کرسی آزاداندیشی و مرده باد کسی که دانشگاه رو 30ا30 نمیخاد... یه مشت حرف مفت بی محتوا! (البته خلاف همین حرفو پارسالم زده و خودشو از شخصی که به وعده هاش کوچکترین پایبندی یی نداره تبدیل به یه آدم متناقض گو هم کرده) وگرنه لباس شخصی رو با مینی بوس نباید بیارن دم دانشگاه و با حکم نهاد نمایندگی رهبری بیان تو مارو کتک بزنن (طبق قانون (!) اولا مامور لباس شخصی که حق ورود به دانشگاه نداره فقط نیروی انتظامی با اجازه رهبر یا رییس جمهور یا رییس دانشگاه حق ورود داره نه نهاد نمایندگی)
در مورد اینکه همه جا اینجوری نیست. میتونی بگی مثلا کجا؟ کلا تو ایران چندتا دانشگاه خاصن که دانشجوهاش جرئت این کارارو به خودشون میدن. توی شهرستانهای کوچکتر جو به شدت امنیتیه که کسی این کارا به سرش نمیزنه واسه همین از این اخبار درباره اون دانشگاها نمیشنوی. برای مثال من دوستم توی محلات درس میخونه. تا پی بردن کمی روابط عمومیش از بقیه بهتره و راحتتر با آدما قاطی میشه اطلاعات اومد سراغش و بهش پیشنهاد همکاری داد خودش جواب رد داد رفتن سراغ یکی دیگه و اون جواب مثبت داد...
حرف کلی فایده نداره مصداق بیار...
بیخشید یه لحظه 
اولا این که مرده باد کسی که دانشجوی سیاسی نمیخواد  درست جمله این هست 
بعدشم الان این حرف بی محتواست واقعا ؟ ر چه اساسی این رو میگی 
به نظر من که مصداق اوردن هم بی منطقیه وقتی مصداقها بدون استناد باشه 
من هم سند و مدرک دارم منتهی نمیتونم وقتی ثابت نشده برای جنابعالی رو کنم 
فقط همینو میگم که توی همین دانشگاه اما صادق این همه مقاله فقهی و سیاسی مذهبی توسط داشنجو ها روشنفکر و به اصطلاح اصلاح طلب نوشته میشه .... حالا بازم خفقانه وقتی داشنجو های اصلاح طلب به این راحتی و سادگی قایدشون رو مکتوب میکنند ؟ اگه اینطور باشه که تا حالا باید سر امثال زیبا کلام و نوری زاد بالای دار باشه ....

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
(12-06-2014، 9:46)EHSAS-Hs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخشید یه لحظه 
اولا این که مرده باد کسی که دانشجوی سیاسی نمیخواد  درست جمله این هست 
بعدشم الان این حرف بی محتواست واقعا ؟ ر چه اساسی این رو میگی 
به نظر من که مصداق اوردن هم بی منطقیه وقتی مصداقها بدون استناد باشه 
من هم سند و مدرک دارم منتهی نمیتونم وقتی ثابت نشده برای جنابعالی رو کنم 
فقط همینو میگم که توی همین دانشگاه اما صادق این همه مقاله فقهی و سیاسی مذهبی توسط داشنجو ها روشنفکر و به اصطلاح اصلاح طلب نوشته میشه .... حالا بازم خفقانه وقتی داشنجو های اصلاح طلب به این راحتی و سادگی قایدشون رو مکتوب میکنند ؟ اگه اینطور باشه که تا حالا باید سر امثال زیبا کلام و نوری زاد بالای دار باشه ....
بی محتواست چون عملی در کار نیست. من جمله رو نقل به مضمون نوشتم مضمونم دست کاری شده نبود.
یعنی چی مصداق بدون استناده. کلی حرف زدن چه مشکلی رو حل میکنه. گفتم شما بحث رو هدف گذاری کن از نظر تئوری هم قابل بحثه همه این حرفا. شما سند و مدرکتو رو کن اثباتش با من Smile من شاهد عینی این ماجراها هستم تو از من سند از خبرگزاری ها میخای. خب این رسانه هایی که اینا رو منعکس کردن همه فیلتــــر شدن اگه خواستی میتونی تو گوگل سرچ کنی "حمله نیروهای لباس شخصی به دانشگاه تهران آذر 88" تو یوتیوب هم ازش فیلم هست. اگه بازم نخواستی متن خبر رو برات خصوصی میفرستم. 
در مورد مقاله باید دید تو اون مقالات چی نوشته شده. ثانیا مقاله کلا چقدر مخاطب داره مگه؟ ثالثا ستاره دار شدن میتونه یکی از عواقبش باشه. 
نوری زاد که یه خط در میون زندانه (نکنه زندانی کردن رو جزء نقض آزادی بیان نمیدونی؟ حتما باید اعدام بشه که اسمش بشه خفقان؟) زیباکلام هم از توافق ژنو دفاع کرد دادگاهی شد الانم به قید وثیقه آزاده. یه نسبت فامیلی هم با یکی از آقایون اصولگرا داره همون یه کم مصونیت ایجاد کرده. در ضمن زیباکلام هیچوقت به اون بالایی مستقیما نتاخته. بالاخره بعضی وقتا تو رخی مقاطع نیاز دارن که یه مخالفی رو نگه دارن تا جو رو آزاد نشون بدن یکی از اون مقاطع نزدیک انتخاباته. خب میان یکی مثل زیباکلام رو رو میکنن این طوری دوتا هدف رو زدن. اولا شعار آزادی میدن ثانیا مخالفاشون رو کم جلوه میدن. میگن همیشه همین یه نفر برای ابراز مخالفت میاد
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط روناك عاشق ، .baran
Rolleyes بیخیال بس کن این حرفای چرند رو 
من اصلا بی بی سی رو قبلو ندارم ....بهتره یا روشت رو عوض کنی یا کلا دیگه بحث نکنیم

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
Wink من میگم اینطوری به جایی نمیرسیم 
من هنوزم نمیدونم سر چی دارم با تو بحث میکنم 
هر دفعه یه سازی میزنی

-(IMAM ALI (As-
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
Star "بستر سازی مساجد در تحقق گام دوم انقلاب" شعار سال ۹۸ امور مساجد
  فحاشی ضد انقلاب به شهاب حسینی به خاطر امام زمان(عج) +تصاویر
  روح الله حسینیان: انقلاب نکردیم که ایران را آباد کنیم !
  درباره انیمیشنی که رهبر به تماشای ان نشست بیشتر بدانید
  ماجرای مسلمان شدن پروفسور جکی یینگ از زبان خودش + تصاویر
  معرفی ادیان به زبان فلشخوری(آیین شینتو ص 14 )
  ما انقلاب را صادر کردیم............
  جناب زعفر جنی(رهبر اجنه ی شیعه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان