امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرمالن: پيوستن به بارسا تصميم آساني بود

فرمالن: پيوستن به بارسا تصميم آساني بود

توماس فرمالن، بازيکن جديد بارسلونا با پيراهن شماره 23 کاتالان ها معارفه شد.

فرمالن: پيوستن به بارسا تصميم آساني بود 1

به گزارش "ورزش سه"، فرمالن در اولين صحبت هاي خود به عنوان بازيکن جديد بارسلونا گفت:" براي بازي با بارسا و تمرين کردن با بهترين بازيکنان دنيا هيجان زده ام. حضور در بارسا يک روياست. هر بازيکني دوست دارد در بارسا بازي کند و من هم از اين قضيه مستثني نيستم."

وي در مورد مصدوميت هاي طولاني مدت خود اظهار داشت:" سال گذشته براي من خيلي مشکل بود اما اميدوارم که با حضور در بارسا از نظر بدني توانمند تر شوم."

مدافع بلژيکي در مورد انتخاب بارسا گفت:" سبک بازي آرسنال و بارسا مشابه همديگر است. اين يک تصادف نيست که بازيکنان زيادي بين دو تيم مبادله شده اند. اميدوارم که تا پايان قراردادم در بارسا بمانم. همه تلاش خود را در اين تيم انجام خواهم داد. فکر مي کنم که به سادگي هماهنگ خواهم شد. من با سبک تيکي تاکا غريبه نيستم و با آن در آژاکس آشنا شده ام."

وي در مورد پست ايده آل خود اظهار داشت:" ترجيح مي دهم که همچون ارسنال و تيم ملي بلژيک در پست دفاع مياني بازي کنم."

فرمالن در مورد رد کردن پيشنهادات ديگر خود مثل پيشنهاد منچستر و انتخاب بارسا گفت :"اين تصميم خيلي آسان بود. به يکي از بهترين باشگاه هاي دنيا ملحق شدم."

وي در مورد لوئيز سوارز، هم تيمي جديد خود گفت:" بازيکن و شخصتي بي نظيري است. با او در آژاکس هم تيمي بودم و شخصيت بسيار توانمندي دارد."

کاپيتان سابق آرسنال در مورد چالش حضور در بارسا گفت :" کاملا آماده هستم. اين يک چالش براي من است و مي خواهم بهترين عملکردم را ارائه بدهم به صورت تلفني با لوئيز انريکه صحبت کردم. مسلما مطمئن نيستم که در چنين باشگاه بزرگي مي توانم در ترکيب قرار گيرم يا خير اما تلاش مي کنم که ارزشهاي خود را نشان دهم."
فرمالن: پيوستن به بارسا تصميم آساني بود 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  حسرت ستاره بارسا؛فرصت بی نظیری را از دست دادیم
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  این ویدیو بارسا را دوباره به هم می‌ریزد؟ (عکس)
  بارسا سد راه جذاب‌ترین انتقال تابستانی
  گزینه کلایورت؛ رختکن بارسا به بارتومئو سیگنال داد
  خشمگین ترین مسی، بالا تا پایین بارسا باید تغییر کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان