امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا وجود زن ناقص است (بخش4 جواب مطلب آخوند و زن[حذفش کردن!!!])

(28-09-2014، 22:13)tavsa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 0:33){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2014، 21:27)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جمله من حالت کلی داشت.اسم شخص نیاوردم.تو هر زمان آدمای مختلف بودند.
جمله ی من عام ن برا چن نفر خاص.

شما منظوره جملت عام هم باشه بازم هیچ فرقی نداره به حاله جملت.کلا در قبل از اسلام زن ها ازادیه بسیاری داشتن.و اون جملت در مورده ایران حداقل از بالا تا پایین غلطه.

mahru
خواهرم عزیزم
شما که انقدر اهله تقوا و بهشت هستی چرا سریاله ومپایر دایرز رو نگاه میکنی و شما که میخوای بری بهشت چرا عکسه این دخترو گذاشتین تویه پروفایلتون؟بهتره چادر سرش بکنین چون من الان حداقل با موهایه این دختر خیلی دارم حال میکنم
مهم دله که پاک باشه اینا همش حرفه ربطی به عکس و فیلم نداره توهم که داری با دیدن این موها حال میکنی بعد عکس برادر بسیجی گذاشتی باید برا خودت متاسف باشیConfused

25r3025r3025r30
آیدین من معذرت میخوام SmileSmile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
آگهی
(28-09-2014، 23:40)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 22:03)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
وجــود زن در هر کجـآ الزآمیست -_-
دقیقاBig Grin

باتون موافقم.حرفتون درسته.کسی حق نداره این جمله رو انکار کنه.کملا درسته.

مهم دله که پاک باشه اینا همش حرفه ربطی به عکس و فیلم نداره توهم که داری با دیدن این موها حال میکنی بعد عکس برادر بسیجی گذاشتی باید برا خودت متاسف باشیConfused
*
*
*
چرا فک میکنید بسیج نماد مسلمونی و شیعه بودن و کلا اسلامه.هاااا؟ کی گفته مسلمونی یعنی بسیجی بودن.مخالفم شدید.[/quote]
آقا طرز فکرتونو درست کنین توروخدا.
[/quote]
من فک نمیکنم چیزیه که مردم میگن تو یه بسیجی باش به یه دختر چادری و کلا حالا چادری نه باحیا و کلا خوب گیر بده اگه ندیدی حتی خانواده همون دختر بزنن تو دهنش بگن حتما یه چیزی دیده که میگه دختره هرچیزم بگه باور نمیکنن حرف دخترشون و باور نمیکنن ولی حرف اون بسیجیه رو باور میکنن چرا؟ چون اقا بسیجیه و مثلا خوب حرف تو کاملا حقه ولی فعلا که همه از ظاهر غذاوت میکنن منم مثل بقیه

(29-09-2014، 0:45)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 22:13)tavsa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 0:33){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2014، 21:27)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما منظوره جملت عام هم باشه بازم هیچ فرقی نداره به حاله جملت.کلا در قبل از اسلام زن ها ازادیه بسیاری داشتن.و اون جملت در مورده ایران حداقل از بالا تا پایین غلطه.

mahru
خواهرم عزیزم
شما که انقدر اهله تقوا و بهشت هستی چرا سریاله ومپایر دایرز رو نگاه میکنی و شما که میخوای بری بهشت چرا عکسه این دخترو گذاشتین تویه پروفایلتون؟بهتره چادر سرش بکنین چون من الان حداقل با موهایه این دختر خیلی دارم حال میکنم

25r3025r3025r30
واس چی معذرت میخوای ازش؟؟؟؟؟؟؟؟
.fuck everything
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
یعنی چی دل پاک باشه؟؟
مگه به دله....
اگه به دله همه چیز با دعا حل میشه
مهم عمله
مهم عمله که فرق یک با ایمان رو از مومن جدا میکنه
نه دل.....
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا وجود زن ناقص است (بخش4 جواب مطلب آخوند و زن[حذفش کردن!!!]) 3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا وجود زن ناقص است (بخش4 جواب مطلب آخوند و زن[حذفش کردن!!!]) 3

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
(29-09-2014، 1:26)tavsa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 23:40)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2014، 22:03)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاBig Grin

*
*
*
چرا فک میکنید بسیج نماد مسلمونی و شیعه بودن و کلا اسلامه.هاااا؟ کی گفته مسلمونی یعنی بسیجی بودن.مخالفم شدید.
[/quote]
من فک نمیکنم چیزیه که مردم میگن تو یه بسیجی باش به یه دختر چادری و کلا حالا چادری نه باحیا و کلا خوب گیر بده اگه ندیدی حتی خانواده همون دختر بزنن تو دهنش بگن حتما یه چیزی دیده که میگه دختره هرچیزم بگه باور نمیکنن حرف دخترشون و باور نمیکنن ولی حرف اون بسیجیه رو باور میکنن چرا؟ چون اقا بسیجیه و مثلا خوب حرف تو کاملا حقه ولی فعلا که همه از ظاهر غذاوت میکنن منم مثل بقیه

اصلن قبول ندارم.آقا، بسیجم مث 100تا کمیته و ... دیگس. تصور عام غلطه.بعد کی گفته بسیجیا همه خوبن؟ ب هیچ وجه قبول ندارم ک بسیجیا همه خوبن.خوب هم دارن اما.مث همه اقشار جامعه.
درضمن ظاهربین نباشید.

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ
(29-09-2014، 14:33)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی دل پاک باشه؟؟
مگه به دله....
اگه به دله همه چیز با دعا حل میشه
مهم عمله
مهم عمله که فرق یک با ایمان رو از مومن جدا میکنه
نه دل.....
نه دیگه تو داری اشتباه میکنی اگه دل پاک نباشه تو هزارتا عمل انجام بده وقتی دلت پاک نیست  چه بدرد میخورهHuh

(29-09-2014، 14:35)ALI REZA J نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2014، 1:26)tavsa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقاBig Grin

*
*
*
چرا فک میکنید بسیج نماد مسلمونی و شیعه بودن و کلا اسلامه.هاااا؟ کی گفته مسلمونی یعنی بسیجی بودن.مخالفم شدید.

اصلن قبول ندارم.آقا، بسیجم مث 100تا کمیته و ... دیگس. تصور عام غلطه.بعد کی گفته بسیجیا همه خوبن؟ ب هیچ وجه قبول ندارم ک بسیجیا همه خوبن.خوب هم دارن اما.مث همه اقشار جامعه.
درضمن ظاهربین نباشید.
[/quote]

اوهوم حق باتوعه...........
.fuck everything
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
(29-09-2014، 0:45)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

mahru
خواهرم عزیزم

25r3025r3025r30

هولی شت دود :VVVVV
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
آگهی
کاشکی عکس داشت
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
عکس از چی؟؟؟HuhHuhHuh

آپدیت شد. ورژن10 (آذر 93):
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=174411&page=8
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیانات امامان معصوم (ع) درباره مسخره کردن دیگران
  انصافا به این سوال جواب بدید خودتون و وجدانتون کدومش؟
  چت کردن باخدا
  مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره+عکس
  دعا برای احضار کردن روح و...
  دلایل اثبات وجود خدا
  دلایل عدم وجود خدا!
  آیا فکر کردن به مسائل جنسی و شهوانی گناه است ؟
  از کجا بدانیم که امام زمان (عج) وجود دارد؟
  اثرات بی نظیر حفظ کردن قرآن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان