امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دین مبین اسپاگتی پرستی

(08-02-2015، 12:38)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید...
ما عین شما در فرهنگ و تمدن زیست نمیکنیم!
...........
ما برای خدامون خشمگین میشیم...
به این خشم افتخار کرده و نسبت دادن های شما برامون مهم نیست
که ما با حرف دیگران زندگی نمکنیم!

داعش هم عینا همینطوری فکر میکنه
دین مبین اسپاگتی پرستی 3
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man ، sevda0
آگهی
(07-02-2015، 21:02)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2015، 23:19)_UŋKNoɯη~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا حال هیچ بحث مزخرفیُ ندارم

حال هیچ چرتو پرتیو ندارم

حال سرو کله زدن با چن تا بی خدا رو ندارم

تو برو همون اللهُ نقض کن
من خدارو قبول دارم نه الله، حداقل اون اللهی ک تو تصورشو میکنی

هرچیم آدمه بی منطقه همه جا ریخته

هرچی دلتون میخواد بگین
هرچی عشقتون میکشه
ازین دینا هم تا دلت بخواد زیاده

هرگندکاری ای میخواید بکنید!
ولی در آخر ب خدا میرسید... (برمیگردید)

خدای جهان هستی

خدایی ک چون درکشو ندارید برای خودتون نظریه های چرت میگید، حرف درست میکنید، دین میسازید...

من ب خدای بی انتها اعتقاد دارم
خدای کل جهان، آفریننده، دربرگینده ی کل جهان ها، کیهان

خدایی ک بی نهایته
خدای حقیقی...
... خدایی ک با هیچ علمی نمیشه درست ثابتش کرد یا توصیفش کرد، چون (خودش) علم ـه بینهایته

نه خداهای کزایی
خداهایی مثل بت، ک با تصورات غلطتون بهش باور دارین

من همه ی نظریه های این زمینه رو از بَرَم
پاش بیوفته تا آخرشم سر حرفم هستم دلیلای قانع کننده دارم بخوام ثابت کنمُ بحث کنم ولی حسش نیست بخوام با چن تا بی منطق بحث طولانی راه بندازم

برید شنیده ها و علمتونو زیاد کنید، ب معنویات اعتقاد بیارید بجای اینکه ب 4تا حرف دروغُ بی ثبات ایمان بیارید

انقد ب خرافات اعتقاد نداشته باشید...
اینترنت زیر پاتونه، برید سرچ کنید (درست سرچ کنید)

فقط بیشتر ازین چرتو پرت نگید دهن من وا نشه
تا همین الانشم الکی اعصاب خودمو بهم ریختم..!
پرستش خدای اسپاگتی به از پرستش اللاهی که مریدانی اینقدر وحشی و درنده وو حیوان صفت دارد Smile

هه

تو انسانی؟!
نه نیستی

اولاً من تو حرفام درباره ی الله حرف زدم ک چی ب چیه... تو نخواستی بفهمی

دوماً، من واقعاً نمیخواستم اینو بگم، ولی وحشی تربیت پدر مادرته ک تورو اینجوری تربیت کردن ک ب دینای مقدسی مثل اسلام چنین توهینی میکنی!

سوماً انقد اطلاعات نداری ک بدونی داعش از کجا نشأت میگیره

چهارماً من با منطق حرف زدم، ولی تو هیچ منطقی نداری
مغزت خَلاصه

حتی نمیتونی الله رو بنویسی

خیلی ریز میبینمت بخوام بهت واقعا توهین کنم
هنوز دهنت بو شیر میده بخوای درباره ی خدای خدا پرستا حرف بزنی

همچنین! همچنین! همچنین!...
اینم هیچوقت نمیخواستم بگم...! ولی من شیطان پرستی رو بیشتر از این دین قبول دارم، عقایدش خیلی قوی تر از این مسخره بازیاس، خیلی منطقش بالاتره تا این دینی ک حتی نمیشه بهش گفت دین. . .
چ برسه بخوام درباره ی خدا با این همه عظمتش برات بگم ک هیچ درکی ازش نداری

تو برو ماکارونیتُ بپرست

حیف اسم خدا یا الله ک ب زبون تو بخواد بیاد
حیف
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، اونی ، سرباز خدا ، خخخخ ، Berserk
(08-02-2015، 16:32)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2015، 12:38)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید...
ما عین شما در فرهنگ و تمدن زیست نمیکنیم!
...........
ما برای خدامون خشمگین میشیم...
به این خشم افتخار کرده و نسبت دادن های شما برامون مهم نیست
که ما با حرف دیگران زندگی نمکنیم!

داعش هم عینا همینطوری فکر میکنه

از فهم والاتونه مقایسه تفکر من با داعش...!
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دین مبین اسپاگتی پرستی 3

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دین مبین اسپاگتی پرستی 3

پاسخ
kaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
خدای شما نیز به شکل نور است(الله نور سماوات والارض) و نور هم مادیست و محدود حال چطور به اسپاگتیه من خورده میگیرید؟لطفا با دلیل و منطق اسپاگتی را نقد کنید و نه با توسل به احساسات!
اسپاگتی نیز همانطور که نشانه هایش را گفتم با عظمت است!(کثرت در عین وحدت) از حیث شمایل هم مشابهت های زیادی با الله شما دارد!مگر همین شما نمیگویید یدالله؟ پس یعنی خدا دست داره!اسپاگتی هم به همان ترتیب است! یا مثلا زمانی که از غضب الله سخن میگویید و وی را محدود و درگیر به احساسات میکنید !

[/quote]

ببينيد كلا اين حرف شما از ريشه غلطه.شما ميگيد خدا به شكل نوره.خوب اگه خدا به شكل نور باشه پس ما بايد بتونيم اونو ببينيم درحالي كه قرآن كريم دربارة خدا مي فرمايد: "لا تدركه الأبصار و هو يدرك الأبصار" (( چشمها او را نمی بينند و او بينندگان را می بيند و دقيق و آگاه است))

به علاوه، خصوصيت ديگري هم در نور هست و آن، مسألة هدايت و راهنمايي است كه لازمة روشنايي است؛ لذا اين كه خدا نور آسمان ها و زمين است و هر چيزي نورانيت خود را از خدا دارد، همان مطلب است كه: "هر چيزي به خدا شناخته مي‌شود و شناخت خدا به خود او است.

و همچنين  مقصود از اين كه خدا نور آسمان ها و زمين است، اين نور نيست؛ زيرا اين نور يكي از مخلوقات خداست: "الحمدلله الذي خلق السموات و الارض و جعل الظلمات و النور ((خداوندي كه آفريد زمين و آسمان را و قرار داد تاريكي و روشنايي را ))

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حالابريم سراغ بحث دوم كه شما ميگيد كه ما به خدا ميگيم یدالله پس خدا دست داره.

ببينيد كلا هر چيز مادي نقص هايي داره و ما اگه بگييم خدا دست داره اونوقت اون ديگه خدا نيست چون شد مادي.

حالا وقتي كه ما ميگيم یدالله منظور اين نيست كه خدا دست داره.

قرآن، معجزه جاودانه پيامبره و از نظر شيرينى بيان و برترى معانى، نمونه اى ندارد، و يكى از ملاكات بلاغت، به كارگيرى مجاز در كلام است و یدالله و كلمات مشابه آن از باب مجاز و تشبيه است. اين طور كه معلومه بايد يه ادبياتي هم درس بديم مثلاببينيد وقتي ميگيم

ایران هشت سال با عراق جنگید    منظور مردم ایرا ن با سربازان عراق جنگیدند.
يا مثلا ميگيم دهان مردم را نمی توان بست منظور اين نيست كه نميتونيم دهنو ببنديم مقصود زبان است
يا وقتي ميگيم خون خورشيد منظور اين نيست كه خورشيد خون داره منظور امام حسين است .

اميدوارم فهميده باشيد كه خدا يكي است و آن الله است.
و اگه فقط معني چندتا از سوره هارو بخونيد شيفته ي قرآن و اسلام ميشيد و ديگه به اين جور دين ها روي نمي آريد.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، mohsenniceboy ، Rezamoti
من میخوام اسماگتی پرست شم!!
جزواتش رو بده...!

تازه میخوام نام کاربریمو بذارم

سرباز اسپاگتی...!

چقدر پر مصما هم خواهد شد...
شیعیان امامم لذت ببرن
دین مبین اسپاگتی پرستی 3

دین مبین اسپاگتی پرستی 3

پاسخ
 سپاس شده توسط خخخخ
آگهی
مغز تورو شست وشو دادن Huhسه دين اصلي تو دنيا اسلام يهود مسيح هستند
من تاالان همچين ديني رو نديده بودم ولي ميدونم اخرش به شيطان پرستي و خرافات ختم ميشه:cool:
الانم برو يه ذره به اون مخت فشار بيار چون انگار بامسواك مغزتو شست وشو ندادن بلكه با اسكاج بودهTongueTongueTongueTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinاينم بدون مغز انسان محدود هست وقابليت درك همه چيزا رو نداره ولي خدايي كه مارو و كل جهان هستي رو خلق كرده يك شي نيست چه برسه به اسپاگتيAngel
ماكاروني هم ديديم ريدم به اون..... Big Grinهه هه هه هه هههههههWinkWinkWinkودينت خيلي چرت بودبببببووووووق

مغزتو رو با مسواك نه با اسكاج شست وشو دادنSmileخداي ما انقدر قدرت داره كه همه چيزوكل دنيا رو خلق كرده بعد اين ماكاروني اين جا چي ميگهHuhسه دين اصلي تو دنيا اسلام مسيح يهود هستن Heartريدم تو اون دين با.........ggreحالم بد شدggreماكارونيت بد مزه بود هه هه هه هههههههههههههههههههههههه25r3025r3025r3025r3025r3025r30

مغزتو رو با مسواك نه با اسكاج شست وشو دادنSmileخداي ما انقدر قدرت داره كه همه چيزوكل دنيا رو خلق كرده بعد اين ماكاروني اين جا چي ميگهHuhسه دين اصلي تو دنيا اسلام مسيح يهود هستن Heartريدم تو اون دين با.........ggreحالم بد شدggreماكارونيت بد مزه بود هه هه هه هههههههههههههههههههههههه25r3025r3025r3025r3025r3025r30
پاسخ
نقل قول: اينم بدون مغز انسان محدود هست وقابليت درك همه چيزا رو
تو با عقل ناقصت چطور درک کردی عقل کاملی هم هست
دین مبین اسپاگتی پرستی 3
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
kaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
مشکل شما اینه که خودت رو مشمول پازل هستی نمیدونی
در حقیقت برداشت من اینه که
این نوع گویش ها و رفتار یک نوع لجبازیست از آنچه که بهش دست نیافتید
حالا اینکه ان چیز چیست خدا داند
و الا شوما خودت از اول اینجور نبودی که
اون اتفاقه مهمه که شما رو به اینی تبدیل کرده که نیستی
واقعا چه چیزی باعث میشه از یکتاپرست بودنت خجالت بکشی ؟؟

"GOOD  MANNERS ARE YOUR BEAUTY"

-(IMAM ALI (As-
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره+عکس
Rainbow نمادهای شیطان پرستی
  نژاد پرستی مذهبی در حج!
Rainbow جایگاه زن در دین مبین اسلام
  پرسش و پاسخ شیطان پرستی+نماد ها
  شبهه درباره نظریه خدای اسپاگتی
  از فرقه های نوظهور تا شیطان پرستی معاصر
  آداب و رسوم شیطان پرستی+18
  نظر بسیار جالب انیشتن درباره خدا پرستی
  اسلام هراسی؛ صورت نوین نژاد پرستی

پرش به انجمن: