امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دین مبین اسپاگتی پرستی

نمیخوام توهین کنم ولی همینم مونده اسپاگتی بپرستیم.
به یزدان اگر ما خرد داشتیم                 کجا این سرانجام بد داشتیم   (حکیم فردوسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
کد php:
[quote='{h.S}' pid='2755057' dateline='1423713626']
مشکل شما اینه که خودت رو مشمول پازل هستی نمیدونی 
در حقیقت برداشت من اینه که 
این نوع گویش ها  و رفتار یک نوع لجبازیست از آنچه که بهش دست نیافتید
حالا اینکه ان چیز چیست خدا داند 
و الا شوما خودت از اول اینجور نبودی که 
اون اتفاقه مهمه که شما رو به اینی تبدیل کرده که نیستی 
واقعا چه چیزی باعث میشه از یکتاپرست بودنت خجالت بکشی ؟؟
[/quote]

ازاد بودن برای گناه...
یکی میبینه نمیتونه هر کار دلش میخواد بکنه
میدونه خدا هم هست

میگه میخوام مسیحی شم

که اون دنیا بهونه داشته باشه
....

یکی هم هست
پا رو فراتر میذاره
میگه کلا هیچ خدایی نیست
تا خودشو راحت کنه
و هر کار دوست داره بکنه 
شیعیان امامم لذت ببرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دین مبین اسپاگتی پرستی 4

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دین مبین اسپاگتی پرستی 4

پاسخ
 سپاس شده توسط {h.S} ، Rezamoti ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
(18-01-2015، 13:35)×LUC i FER× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1- خدای شما نیز به شکل نور است(الله نور سماوات والارض) و نور هم مادیست و محدود حال چطور به اسپاگتیه من خورده میگیرید؟لطفا با دلیل و منطق اسپاگتی را نقد کنید و نه با توسل به احساسات!
2- اسپاگتی نیز همانطور که نشانه هایش را گفتم با عظمت است!(کثرت در عین وحدت) از حیث شمایل هم مشابهت های زیادی با الله شما دارد!مگر همین شما نمیگویید یدالله؟ پس یعنی خدا دست داره!اسپاگتی هم به همان ترتیب است! یا مثلا زمانی که از غضب الله سخن میگویید و وی را محدود و درگیر به احساسات میکنید !

3- این که شما و امثال شما با قرار گرفتن برابر سخنان من عصبانی  میشوید و دست به  دامان لفاظی ها و موضع گیری های فرامنطفی و احساسی میشوید تنها ریشه در یک چیز دارد ! میدانید که نمیدانید
اگر عقیده ی مخالف شما را عصبانی میکند نشانگر ان است که شما ناخوداگاهی میدانید دلیل مناسبی برای انچه فکر میکنید ندارید !حال آنکه اگر من ادعا میکردم 2+2 میشود 5 و یا ایران در نیم کره جنوبی زمین وجود دارد باز هم عصبانی میشدید؟
عامل حریکات عصبی شما برابر سخنان من :

نقل قول: برتراند راسل-اغلب بحثهای بسیار تند آنهایی هستند که افراد درباره‌ی موضوع مورد بحث دلایل کافی ندارند. شکنجه در الاهیات به کار می‌رود، نه در ریاضیات؛ زیرا ریاضیات با علم سر و کار دارد، اما در الاهیات تنها عقیده وجود دارد. بنابراین هنگامی که پی می‌برید از تفاوت آرا عصبانی هستید، مراقب باشید؛ احتمالاً با بررسی بیشتر درخواهید یافت که برای باورتان دلایل تضمین کننده ای ندارید.

نقل قول: تصور کردن این که چیزی را می‌دانید در حالی که در حقیقت آن را نمی‌دانید، خطای مهلکی است که همه ی ما مستعد آن هستیم. من باور دارم که خارپشتها سوسکهای سیاه را می‌خورند، چون به من این طور گفته اند؛ اما اگر قرار باشد کتابی درباره‌ی عادات خارپشتها بنویسم، تا زمانی که نبینم یک خارپشت از این غذای اشتهاکورکن لذت می‌برد، مرتکب چنین اظهار نظری نمی‌شوم. در هرحال، ارسطو کمتر از من محتاط بود. نویسندگان باستان و قرون وسطا اطلاعات جامعی درباره تک‌شاخ‌ها و سمندرها داشتند. با وجود آن که هیچکدامشان حتا یک مورد از آنها را هم ندیده بودند، یک نفر هم احساس نکرد لازم است از ادعاهای جزمی درباره‌ی آنها دست بردارد.
1- در ادامه ی آیه داریم:
و یضرب الله الامثال للناس (و خداوند این مثال ها را برای مردم می زند)
2- با توجه به نکته 1 خداوند مادی نیست. شما بگو:
« از دستت خسته شدم » یعنی میخواهم دست نداشته باشی یا اینکه به خاطر دست تو خسته شدم و یا ...؟

3- هم من و هم شما میدانیم که هیچ نمیدانیم (خودتان گفتید که فکر کردن به خدای اسپاگتی خارج از حد تفکر بشر است) پس هر دویمان باید عصبانی باشیم، اما نیستیم. پس بهتر نیست کمی درباره ی هم با منطق بیشتری برخورد کنیم؟

4- گفتید که ژن و مغز و خیلی چیز های دیگه شبیه به اسپاگتیست. اما آیا درخت هم شبیه اسپاگتیسیت؟
من و شما انسانیم. همه ی انسان ها دوست دارند به همه ی خواسته هایشان برسند. من دوست دارم جاودانه باشم. پس جرا نیستم؟ مگر خدای اسپاگتی این میل را در من قرار نداده؟

5- ظاهرا دینی ارایه شده که بر اساس علم پیش میرود اما سوال اینجاست: این علم تا چه حد میتواند جلو برود؟ آیا محدودیت بشر میتواند به بینهایت علم متصل شود؟

6-در شکل و وجود خدای اسپاگتی هم باید عقیده باشد چون تفکر درباره ی آن خارج از توان بشر است.
دو خط موازی هیچ گاه به هم برخورد نمی کنند. آیا این امر با روشی غیر از برهان خلف اثبات می شود؟
پس علم تا هرجا که پیش رود به حدی میرسد که در توان فهم بشر نیست و مقداری عقیده باید همراه آن شود.
خب این نوع پذیرش خدای اسپاگتی چه تفاوتی با پذیرش خداوند الله دارد؟
اشتباه مرا به پای مکتبم نگذارید
(رییس جمهور شهید ایران)
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
kaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
محسن نگرانم خسته شی...

خیلی زحمت میکشی...
شیعیان امامم لذت ببرن
دین مبین اسپاگتی پرستی 4

دین مبین اسپاگتی پرستی 4

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ▪неизвестный▪ ، خخخخ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
(12-02-2015، 15:43)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محسن نگرانم خسته شی...

خیلی زحمت میکشی...
اون چیزیو که باید جواب میداده جواب ندادهkaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، ▪неизвестный▪ ، {h.S} ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
آگهی
اسپاگتی؟پرستیدن؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دور از عقله......................SleepySleepy
واقعا کی حاضر میشه اسپاگتی بپرسته؟HuhHuh

نه نه شکموها میپرستنSleepySleepy
پاسخ
(12-02-2015، 20:01)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان متهم به مغالطه مسموم کردن سرچشمه میشیSmile
kaffe2
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط سرباز خدا ، {h.S} ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛
(12-02-2015، 20:23)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-02-2015، 20:01)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان متهم به مغالطه مسموم کردن سرچشمه میشیSmile
kaffe2

خخخخخخخخ خوب خنده داره
واییییی اسپاگتی خخخخخخخخ
پاسخ
(12-02-2015، 7:00){h.S} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل شما اینه که خودت رو مشمول پازل هستی نمیدونی
در حقیقت برداشت من اینه که
این نوع گویش ها  و رفتار یک نوع لجبازیست از آنچه که بهش دست نیافتید
حالا اینکه ان چیز چیست خدا داند
و الا شوما خودت از اول اینجور نبودی که
اون اتفاقه مهمه که شما رو به اینی تبدیل کرده که نیستی
واقعا چه چیزی باعث میشه از یکتاپرست بودنت خجالت بکشی ؟؟

مغالطه ی حمله ی شخصی
  • حمله شخصی فرنام عمومی است که به گروهی از مغلطه ها تعلق میگیرد، در این مغالطات یک ادعا یا استدلال با استناد به موضوعی بی ارتباط (با ادعا و یا استدلال) در مورد کسی که آن ادعا یا استدلال را ارائه داده است، رد میشود. همچنین میتوان گفت در مغلطه حمله شخصی، بجای حمله به استدلال یک شخص، به شخصیت او اعتراض میشود و با پر رنگ کردن ان اعتراض، تلاش میشود که استدلال آن شخص و ادعایش به حاشیه رانده شود.

دین مبین اسپاگتی پرستی 4
شقیقه ات به کمرت فرمان خیسی میدهد،همین که نوک اسلحه را لمس کند
درد است که انسان را بزرگ میکند نه روزهای تقویم
پس خفه شو و دلسوزی نکن
بچه تویی
نه او
بدرود.

امضای خلاف قوانین درصورت تکرار اخطاردریافت مینمایید!

پاسخ
 سپاس شده توسط Black_Man

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره+عکس
Rainbow نمادهای شیطان پرستی
  نژاد پرستی مذهبی در حج!
Rainbow جایگاه زن در دین مبین اسلام
  پرسش و پاسخ شیطان پرستی+نماد ها
  شبهه درباره نظریه خدای اسپاگتی
  از فرقه های نوظهور تا شیطان پرستی معاصر
  آداب و رسوم شیطان پرستی+18
  نظر بسیار جالب انیشتن درباره خدا پرستی
  اسلام هراسی؛ صورت نوین نژاد پرستی

پرش به انجمن: