بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین تیر اندازی تفنگدار تنها 2 - اکشن فلش  

بازی آنلاین تیر اندازی تفنگدار تنها 2 - اکشن فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.17  (تعداد 247)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تیر اندازی تفنگدار تنها 2 - اکشن فلش size: 5 MB
در آغاز قرن 22، آزمایشات زیادی از مردم را تار و پود جهان از هم پاشیده اند. هیولا را از دیگر ابعاد در حال حاضر روو زمین به عنوان انسان به آستانه انقراض هدایت می شود. یک مرد شجاع می رود در یک ماموریت برای خلاص شدن از شر زمین از این جهش و بازگشت آنها را به گودال جهنمی که از آنها باعث.
تفنگ پایین هیولا در این تیرانداز شدید با عناصر RPG.
بازی تیر اندازی زامبی اعتیاد آور است. ماموریت از این بازی این است که از تمام زامبی با استفاده از سلاح از انتخاب شما، خلاص شوید. هیچ چیز این سازنده badass، و نه حتی انبوهی از زامبی متوقف می شود!
نسخه دوم از Badass ساز یکی از جالبترین رایگان بازی تیراندازی آنلاین و ارتقاء بازی در آخرین زمان است. بدون گرافیک پیچیده، Badass ساز 2 actualy کمک می کند تا بازیکن احساس بازی و هر شات است احساس هر برداشت تا سکه. شات تمام Soliders در جهش در اطراف شما و جمع آوری پول برای مرگ خود را. که شما باید با استفاده از توانایی های خود را ارتقا دهید و خرید های جدید، بهبود برای ماموریت های خود را badass.
زمین محکوم به فناست. تار و پود عالم است از هم جدا به دلیل آزمایش ساخته شده توسط دانشمندان پاره شده است. در حال حاضر جهان با هیولا و شر زده. تنها راه برای آن را ذخیره کنید است برای خلاص شدن از شر تمام و شروع به طور کامل دوباره. سرنوشت زمین در دستان شما است. شما باید تمام دشمنان را شکست از و بازسازی یک زمین جدید.
چگونه به بازی
استفاده از thw WASD کلید حرکت می کند. استفاده از موس خود را به هدف و سمت چپ کلیک کنید به ساقه. استفاده از 1/5 KEYS و فاصله به عنوان میانبرهای آیتم استفاده کنید. استفاده از کلید های Q و E به ضامن سلاح است. استفاده از کلید C برای تغییر وضعیت شلیک اتوماتیک. استفاده از I یا P KEY برای رفتن به موجودی. HVE سرگرم کننده و موفق باشید!
بازی تیر اندازی زامبی اعتیاد آور است. ماموریت از این بازی این است که از تمام زامبی با استفاده از سلاح از انتخاب شما، خلاص شوید. هیچ چیز این سازنده badass، و نه حتی انبوهی از زامبی متوقف می شود! کنترل: WASD = حرکت، ماوس = هدف و شلیک، R = بازنگری، I = پرسشنامه، 1-5 + = فاصله آیتم ها، Q / E = سلاح تغییر وضعیت.
یک بازی تیر اندازی در GaHe.Com است. شما می توانید Badass ساز 2 را در مرورگر خود برای بازی رایگان. در آغاز قرن 22، آزمایشات زیادی از مردم را تار و پود جهان از هم پاشیده اند. هیولا را از دیگر ابعاد در حال حاضر روو زمین به عنوان انسان به آستانه انقراض هدایت می شود. یک مرد شجاع می رود در یک ماموریت برای خلاص شدن از شر زمین از این.
استفاده از کلید های arrow به حرکت بازی و سمت چپ کلیک کنید به آتش سلاح عرضه می شود.
با جهان استکبار نابود شده توسط انسان، تنها پاسخ به این فاجعه است برای گرفتن سلاح و سهام ادعای خود را. مبارزه با صدها بهتر مسلح، sociopaths همفکر به عنوان جهان را بازسازی شما در تصویر شما: خشونت، حاکمیت تشنه به خون. صعود به سطح بالا و زره خود را تا زمانی که همه از مردم باقی مانده در زمین های بایر با شما تماس قهرمان.
آزمایش های بیولوژیکی دانشمند به این واقعیت است که نیمه ربات و نیمه مردم تصمیم گرفته اند تا در سراسر این سیاره را منجر شده است. آنها یکی از شهرستان یکی پس از دیگری نابود! شما تنها جنگنده از مقاومت بودند. شما قطعا نیاز به زنده ماندن. سرباز موفق باشید!
 توقف انبوهی از هیولا دیوانه ربات در یک بازی تیر اندازی دیوانه! استفاده از یو پی اس خود را انتخاب کنید عاقلانه برای زنده ماندن. فلش به حرکت، موس را به ساقه.
روشن کردن شخصیت خود را به badass نهایی در این تیرانداز! همه شما باید انجام دهید این است برای زنده ماندن! سفارشی کردن شخصیت خود را با انواع زیادی از آمار در بین دور. شما می توانید همه چیز را از خرید سلاح های جدید و ارتقاء سلامت بهتر برای و زره پوش خود را انجام دهید. شما همچنین می توانید سلاح های موجود ارتقاء و آنها را قوی تر! کلید زنده ماندن طولانی تر آن نیست که هرگز توقف حرکت.

کنترل:
WASD = حرکت
ماوس = شوت و هدف
R = بازنگری
1-5، فضا = استفاده از آیتم های
C = Autofire روشن / خاموش
P = مکث (پرسشنامه)
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
badass builder 2 بازی آنلاین تیر اندازی تفنگدار تنها 2 - اکشن فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk