بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین دکتری باربی درمان آنفلونزای باربی - پزشکی دخترانه فلش  

بازی آنلاین دکتری باربی درمان آنفلونزای باربی - پزشکی دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.81  (تعداد 549)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دکتری باربی درمان آنفلونزای باربی - پزشکی دخترانه فلش size: 3 MB
باربی و توله سگ او را برای پیاده روی بدون چتر رفت و آن را به زودی آغاز شده باران می بارد. در حال حاضر باربی گرفتار آنفولانزا و او احساس واقعا مریض به دکتر عجله و مطمئن شوید که او می شود درمان مناسب است. با توجه به درجه حرارت او و گوش دادن به ضربان قلب او به شما کمک خواهد تصمیم بگیرد چه چیزی پزشکی او باید. قرار دادن بر روی ماسک اکسیژن برای کمک به تنفس او، او را از شربت سرفه را و او خوب در هیچ زمان خواهد بود. در حال حاضر باربی همیشه به یاد داشته باشید به بارانی او و چتر زمانی که او در پارک می رود.
باربی با سگ او راه رفتن در پارک. اما از بارش باران و باربی سرد است. در حال حاضر او باید به دکتر مراجعه کنید. دختران شما باید باربی درمان، اندازه گیری درجه حرارت، به ضربان قلب گوش و او را داروی مناسب را.
باربی در پارک با سگ دوست داشتنی خود را در راه بود که طوفان آغاز شده است. او یک چتر ندارد و در حال حاضر او احساس می کند افتضاح است. او آنفلوآنزای کردم و او نیاز به دریافت کمک های پزشکی می توانید از این بیماری خلاص شدن از شر، چه خوب، شما در مورد آن می گویند؟ بازی این بازی و انجام هر کاری شما می توانید برای کمک به باربی و او سپاسگزار خواهد بود. لذت بردن از!
شما می توانید بسیاری یادگیری و یک بازی سرگرم کننده هنگامی که شما بازی بازی باربی آنفولانزای دکتر، و شما می توانید بسیاری از بازی های مشابه مانند بازی های باربی آنفولانزای دکتر پیدا کنید.
باربی کردم آنفولانزا و او آن را کردم بد است. او در بستر نشسته شده است به مدت چند روز در حال حاضر و آن را دور تا به طور طبیعی او باید یک دکتر تماس بگیرید. آیا شما فرض نقش دکتر و بیمارستان بازی با باربی دوست داشتنی؟ او نیاز به یک درمان و او به آن نیاز دارد در حال حاضر! استفاده از موس خود را به بازی این بازی و کمک به فقرا باربی به عقب بر گردیم روی پای او. شروع اولین با در نظر گرفتن درجه حرارت او، که دماسنج را ببینید؟ محل آن را در دهان او و منتظر چند دقیقه، حرکت بعدی به دیگر بخش های درمان و او را به خوبی احساس دوباره!
باربی پوچ ارزش کمی او را برای قدم زدن در پارک گرفت، اما به زودی باران آمد و آنها را بدون چتر گرفتار شده است. در حال حاضر او احساس واقعا تب و نیاز به یک چک آپ. باربی پایین و آبی است، پس چرا شما نمی درجه حرارت او، گوش دادن به ضربان قلب او، و آماده شدن درمان جادویی که او را احساس بهتر است فورا؟
باربی به پارک رفت به راه رفتن سگ او زمانی که آن را به طور ناگهانی شروع به بارش باران و در حال حاضر او گرفتار یک آنفولانزای! او احساس واقعا بیمار است، بنابراین او را به بیمارستان رفت مطمئن شوید که او می شود درمان مناسب است. شما اتفاق افتاده است به SHIFT خود را در بیمارستان بنابراین، شما در حال رفتن برای درمان باربی! اندازه گیری درجه حرارت او، گوش دادن به ضربان قلب او، او ماسک اکسیژن را برای کمک به تنفس او، سرفه شربت و دارو حق او را دوباره در هیچ زمان. آیا فکر می کنید که شما می توانید باربی بهترین درمان دودکش را؟
باربی احساس خوبی نیست. او حدس زدن است که او احتمالا به آنفولانزا، اما فقط تا مطمئن شوید، او در حال رفتن به دکتر. آیا شما به دکتر با چک کردن کمک کند؟ نگاهی دماسنج، بررسی دمای او و ضربان قلب را چک نیز هست. آیا می توانید مطمئن شوید که او در اسرع وقت به بهبود می یابند؟
باربی فوق العاده زیبا، و به همین ترتیب به صورت شما می آید با یک بازی غم انگیز است. در نتیجه یک بیماری غیر منتظره در خرید بیمار برای شرکت در شب با شکوه که نزدیک ترین دوستان داد. آنفلوانزا باید با باربی درمان می رود فورا به بیمارستان مراجعه و نظارت پزشکی. باربی درمان و ما را درمان با استفاده از مواد بهداشتی. ما برای شما آرزوی موفقیت.

کنترل:
استفاده از موس خود را به بازی بازی.
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
p bara bie flu doctor بازی آنلاین دکتری باربی درمان آنفلونزای باربی - پزشکی دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk