بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی آنلاین دکتری باربی معالجه دست - پزشکی دخترانه فلش  

بازی آنلاین دکتری باربی معالجه دست - پزشکی دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.14  (تعداد 185)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین دکتری باربی معالجه دست - پزشکی دخترانه فلش size: 3 MB
وای نه! باربی .ی و فرود در خار، به طور جدی زخمی خودش. کن بلافاصله او را به درمانگاه خود را به ارمغان آورد برای چک کردن و درمان، بنابراین استفاده از ابزار خود را، بررسی زخم او، تمیز، ضد عفونی و پانسمان آنها و باربی خواهد به خانه احساس بسیار بهتر است.
باربی شد با دقت در حالی که نه راه رفتن در خیابان و او لطمه می زند دست خود را. در حال حاضر آن را در درد است و او می خواهد دست خود را به خوبی دریافت در soonest عبارتند از زمان. شما باید باربی کمک و اطمینان حاصل شود دست خود را به خوبی با استفاده از مواد دکتر روی میز. اگر شما نمی توانید تصمیم بگیرید که چه شما باید انجام دهید، شما می توانید سرنخ از اشاره نوشته شده بر روی سمت چپ دریافت کنید.
وای نه! باربی .ی و فرود در خار، به طور جدی زخمی خودش.
کن بلافاصله او را به درمانگاه خود را به ارمغان آورد برای چک کردن و درمان، بنابراین استفاده از ابزار خود را، بررسی زخم او، تمیز، ضد عفونی و پانسمان آنها و باربی خواهد به خانه احساس بسیار بهتر است. خوش بگذره!
باربی به طور جدی صدمه دیده خود و نیاز به مراقبت های پزشکی و قرص برای جلوگیری از درد است. استفاده از ابزار خود را برای تمیز کردن، ضد عفونی و پانسمان جراحات او.
راهنما باربی با آسیب دست خود را. با استفاده از ابزار را در جهت درست و نکات به درمان تمام صدمات که باعث باربی درد بسیار دنبال کنید. در هیچ زمان به شما خواهد شد باربی دست زخم التیام یابد. لذت بردن از!
این بازی جدید مراقبت است با باربی و آن را یک بازی مراقبت که در آن شما را مجبور به بازی در نقش دکتر. بازی یک بازی بسیار زیبا که در آن شما باید برای بازی در نقش دکتر و داستان مراقبت از آسیب دست او است. باربی صدمه دیده دست خود را در حالی که او در حال آماده شدن غذا برای امروز. از آنجا که آسیب او کمی بیش از حد عمیق، او نیاز به مراقبت های پزشکی و مثل همیشه به شما به نظر می رسد فرد مناسب را برای مراقبت از او را. در این بازی جدید و زیبا است که ما برای شما، شما را به یک لیست با تمام روشهای پزشکی شما نیاز به انجام به منظور التیام زخم باربی دریافت و ما از شما دعوت به بازی این بازی و شروع با هر روش پزشکی می خواهید، اما شما برای به انجام رساندن همه آنها در پایان بازی به منظور التیام باربی. مثل همیشه ما مطمئن هستیم که شما بسیاری از آن لذت ببرید این بازی های آنلاین جدید زیبا که ما باید به ارائه esecially را برای شما با باربی داشته باشد!
بازی آنلاین دکتری جدید بازی پزشکی فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
n barbie hand doctor بازی آنلاین دکتری باربی معالجه دست - پزشکی دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk