بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین آرایش و مدل لباس دو شاهزاده خانم فلش  

بازی آنلاین آرایش و مدل لباس دو شاهزاده خانم فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.18  (تعداد 254)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آرایش و مدل لباس دو شاهزاده خانم فلش size: 2 MB!
این شاهزاده خانم خراب می شود همه چیز را که او می خواهد، هر زمان که او می خواهد. هر روز، او از خواب بیدار و سر به طور مستقیم به آبگرم به طوری که او می تواند روز خود را با یک آرامش بخش قبل شروع می شود. امروز، او از پدرش سوال کرد، پادشاه، اگر او را پرداخت برای او به دریافت makeover در آبگرم محلی و، به طور معمول، او موافقت کرد. همراه این زیبایی شاهوار به آبگرم و کمک به او تحت یک افسانه سر به پا قبل به طوری که او می تواند تمام از داغترین لوازم آرایشی را امتحان کنید و ببینید که آنهایی که او را دوست دارد بهترین در این بازی سرگرم کننده آنلاین قبل برای دختران. دستورالعمل ها را دنبال اعمال درمان های مختلفی زیبایی مثل یک پاک کننده انگور کف و ماسک آووکادو تسکین دهنده است. هنگامی که او احساس تجدید و دوباره جوان شده، فهرست انتخاب گسترده ای از لباس های افسانه، لوازم جانبی زیبا، آرایش پر زرق و برق و بیشتر، برای ایجاد یک نگاه مد روز برای این شاهزاده خانم فاسد به طوری که او در مورد روز خود را در سبک!
این شاهزاده خانم پری ناز در یک قلعه سحر و جادو زرق و برق دار زندگی می کند. او توسط بندگان که او را عطا هر آرزو احاطه شده است. به عنوان تنها فرزند، شما ممکن است فکر می کنم او یک بچه بداخلاق و لوس کمی خراب است، اما او هیچ چیز از این دست است. پدر و مادر او را آموزش بزرگ است که او را از خودخواه و خود محور بودن مانع داده اند. او دارای یک نوع و قلب نجیب، درمان فقیر و غنی به طور مساوی. او حتی بندگان با کارهای قلعه کمک می کند. شاهزاده خانم زیبا خراب طراحی لباس خود را و او شور و شوق واقعی برای یک ظاهر طراحی شده مو. او در مراقبت از پوست خود را و یا انجام او را تشکیل می دهند خیلی خوب نیست. از بین بردن خود را با افسانه شاهزاده خانم آبگرم قبل، pampering رنگ پوست خود را با یک درمان زیبایی صورت پری. پاک و تازه تا صورت خود را با استفاده از لوازم آرایشی و زیبایی سحر و جادو. ادامه قبل با یک را تشکیل می دهند و لباس تا جلسه. یک ساعت بازی افسانه با نام تجاری جدید بازی زیبایی صورت ما!
در حال شاهزاده خانم می تواند یک انفجار در کل. این دختر زرق و برق دار به نظر می رسد زندگی می شود یک داستان تخیلی. او در قلعه طلسمشده در یکی از زمین های زیباترین زندگی می کند و او می تواند هر چیزی که او می خواهد داشته باشد. او شده است فوق العاده خراب تا کنون از او کوچک بود و او هنوز هم دوست به pampered. امروز او گرفتن یک جلسه pampering سلطنتی و شما می توانید او بپیوندند. او قبل طراوت صورت آرایش فانتزی را، پس از آن و لباس او را تا در لباس شاهزاده خانم شگفت انگیز ترین!
این شاهزاده خانم خراب نیاز به یک makeover و او تنها می خواهد شما را به انجام آن! او می داند شما بهترین هستند!

کنترل:
با استفاده از ماوس برای انجام تمام مراحل قبل مورد نیاز است.
بازی آنلاین مدل لباس فلش, بازی آنلاین آرایش گری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
spoiled princess makeover بازی آنلاین آرایش و مدل لباس دو شاهزاده خانم فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk