بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی فلش  

بازی آنلاین مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.93  (تعداد 198)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی فلش این سالن عروس به تازگی بسیار شلوغ است. بازی مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی بسیاری از عروس با دوستان، مادران، خاله یا پسرعموهای خود را از آمدن به پیدا کردن لباس شب عروسی کامل است. مشاوران سالن آماده برای حضور به آنها و فروش به عنوان بسیاری از لباس به عنوان امکان پذیر است. برای خرید لباس شب مناسب می تواند روزها، هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد. مشاور عروسی ماهر می تواند در وقت با ارزش هر چند نجات دهد. مدیریت این بوتیک عروسی و کمک به مشتریان خود را پیدا کنید لباس عروسی رویای خود را. تجربه خرید هر عروس دلپذیر با مهارت های عالی خدمات به مشتریان خود را. اجازه ندهید که مشتریان شما صبر کنید و به زودی به عنوان آنها را به فروشگاه لباس عروس گام به گام، به آنها و کمک به آنها خرید لباس مورد نظر. برخی از دختران می خواهید امتحان کنید لباس های مختلف بر روی قبل از تصمیم گیری، دیگران دقیقا می دانند چه لباس آنها به دنبال. جلسه خرید موفق از اتمام با خرید لباس آن است. آن لذت ببرید این عروس جدید لباس تا بازی!

مدیریت فروشگاه عروسی خود را برای کسب درآمد! بازی مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی شما می توانید نشان و فروش لباس به مشتریان هر روز. اجازه دهید که عروس آینده سعی کنید در لباس قبل از خرید آنها. هدف این است که لطفا هر مشتری. رسیدن به اهداف روزانه خود را برای پیشبرد!

عروسی رویاهای در فروشگاه لباس عروس ماری حقیقت می پیوندند! فروشگاه خود را به خرده فروش لباس عروس معروف ترین در محله، ارائه هر مد بالا عروس با طرح های دیدنی و جذاب است. لباس عروسی او به شدت توسط عروس قدردانی و او توانایی تبدیل هر عروس به یک فرشته! شما ممکن است حدس بزنید، این کار آسان نیست! بازی مدیریت فروشگاه لباس عروس او به کمک به ایجاد معجزه برای هر عروس نیاز دارد! بیایید کمک به او مدیریت این فروشگاه عروسی رویایی به طوری که هر عروس برگ فروشگاه آماده خوش و خرم زندگی می کنند!
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین مدل لباس فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
brides shopping بازی آنلاین مدیریت فروشگاه لباس عروس لباس فروشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk