بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین شستن لباس باربی دخترانه فلش  

بازی آنلاین شستن لباس باربی دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.8  (تعداد 205)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین شستن لباس باربی دخترانه فلش size: 2 MB
باربی نشان داد که کل کمد لباس کثیف است، بنابراین او تصمیم گرفت به درخواست کمک برای شستن لباس. ما باید برای کمک به مشاوره سفید پوستان جدا از رنگ، صابون مناسب برای هر نوع لباس است، و لباس باید به درستی کمد لباس و این همه مرتب در یک زمان بسیار کوتاه.
یک بازی باربی رایگان برای دختران به بازی آنلاین در. شما می توانید باربی لباس شستشو را در مرورگر خود برای بازی رایگان. باربی نشان داد که کل کمد لباس کثیف است، بنابراین او تصمیم گرفت به درخواست کمک برای شستن لباس.
آیا شما آماده برای یکی دیگر از بازی های جدید با دوستان خود باربی؟ امروز administrativeteam است را برای شما بازی های آنلاین جدید و زیبا، گناه بازی جدید که ما مطمئن هستیم که شما بسیاری از سرگرم کننده بازی با us.One از کسانی که بازی می این یکی جدید است که در آن شما باید باربی به عنوان یک شخصیت اصلی است. باربی آماده شدن برای فصل بهار پاک، زمانی که در مورد بهار به آمده است و او پاک سازی تمام خانه او. او تقریبا با تمام کارهای خانه انجام می شود و تنها چیزی که از چپ به کار است برای مرتب کردن لباس های خود را به آنها را بشویید و در جهت درست. او واقعا خسته است و او می خواهم شما را به او و پیوستن به او دست بدهید به منظور پایان سریعتر. در این بازی جدید است که باربی را ارائه کرده است که شما نیاز دارید را به شما برای جدا کردن د لباس سفید از آنهایی که رنگ و از آنها را با مواد شوینده ویژه برای لباس سفید و رنگی بشویید. او مطمئن است که شما دو succed خواهد را به پایان برساند شستشو زیادی سریعتر این لباس ها به طوری که به همین دلیل است که ما از شما دعوت به پیوستن به ما و بازی این بازی جدید و زیبا شستشو، در اینجا این است!
 باربی به کمک شما نیاز به شستن این توده بزرگ از لباس کثیف. جدا کردن لباس ها و قرار دادن آنها در ماشین لباسشویی با مواد شوینده سمت راست. در هیچ زمان لباس تمیز خواهد بود و باربی به زمان برای استراحت داشته باشد. خوش بگذره!
بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
barbie washing clothes بازی آنلاین شستن لباس باربی دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk