بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین طراحی لباس باربی دخترانه فلش  

بازی آنلاین طراحی لباس باربی دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.34  (تعداد 134)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین طراحی لباس باربی دخترانه فلش size: 1 MB
کودک باربی لباس شاهزاده خانم می خواهد او را به خاص و منحصر به فرد. او بیش از حد کوچک است برای طراحی آن خودش او نیاز به مهارت طراح مد شگفت انگیز خود را. ایجاد لباس شاهزاده خانم پری زیبا ترین برای کودک باربی را برای پوشیدن در لباس بالماسکه توپ سازماندهی شده در مدرسه اش. ترکیب و مطابقت تاپ زرق و برق دار، دامن، آستین و بیش از ده ها تن از تاپ در طرح های لباس. رنگ و چاپ هر یک از آیتم مد را انتخاب کنید. خیاط قطعات با یکدیگر با استفاده از یک دستگاه دوخت. لباس تا دختر بچه ناز به عنوان شاهزاده خانم برف سفید، سیندرلا، شفق قطبی، Rapunzel، جاسمین و یا بل. چگونه در مورد چرخش خود را به تبه کار، منجمد و یا همیشه بعد از شاهزاده خانم بالا؟ یا شما می توانید لباس های اصلی با استفاده از خود تخیل و مد سلیقه شما طراحی کنند. بلاندی بسیار مشتاق به سعی در لباس جدید خود است، بنابراین اجازه ندهید که او صبر کنید! اضافه کردن کمربند لودگی میکنند، پاپیون یا روسری برای تکمیل ساز و برگ. یک ساعت فوق العاده بازی با نام تجاری جدید بازی بچه های ما!
باربی عروسک امروز به نظر می رسد زرق و برق دار طراحی لباس های جدید و خیاطی. مدل انتخاب می کنید از طرح های باربی ساخته شده و رنگ به سمت چپ. توجه داشته باشید که الگوی انتخاب.
کودک باربی شاهزاده خانم شما را به عنوان طراح لباس او انتخاب شده است. لذت بردن از طراحی صحنه و لباس افسانه برای شاهزاده خانم کوچک.
ما می دانیم که شما شروع به عشق بازی با دوست کوچک خود را کودک باربی و آن این است whyw E می خواهید شما را به عنوان بسیاری از ما می تواند ارائه دهد. این بار بازی جدید است که ما برای شما یک بازی جدید است که در آن شما خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده بازی با کودک باربی است. کودک باربی به startcreating لباس تصمیم گرفته است وپیش او برای پوشیدن و یکی از اولین برای ایجاد یک لباس شاهزاده خانم که او می خواهد برای ایجاد با شما است. شما چه می گویند؟ آیا شما آماده برای تفریح؟ بزرگ! در این بازی جدید است که ما باید به ارائه، عزیزم باربی تصمیم گرفته است تا شما بازی های جدید که در آن شما خواهد شد بسیاری برای لذت ببرید با ما ارائه دهد. اول از همه در این بازی جدید شما نیاز به انتخاب بخش هایی از لباس و الگو و رنگ آن است. پس از همه از آنها انتخاب شده و لباس آماده ایجاد شده است، شما را به روی Next کلیک کنید. هنگامی که لباس ایجاد می شود شما فقط نیاز به اضافه کردن برخی از accesories به کودک باربی و او را با جدیدترین لباس طراحی خود را به لباس می پوشد. آن لذت ببرید با کودک باربی در این بازی جدید و زیبا است که ما باید به ارائه ویژه برای شما!
کودک باربی است امشب بسیار مهم رقص و او می خواهد به مانند یک شاهزاده خانم های دیدنی و جذاب است. کمک به کودک باربی طراحی لباس شاهزاده خانم عالی است که همه از دوستان او ضربه به دور.
این زیبا کودک باربی می خواهد به مانند یک شاهزاده خانم واقعی در حزب امشب نگاه کنید! می تواند به شما طراحی به خصوص برای او یک لباس شاهزاده خانم؟ طراحی لباس را انتخاب کنید، سپس الگوی پارچه و رنگ، برش قطعات و آنها را دیدم با یکدیگر برای ایجاد لباس شاهزاده خانم افسانه برای شایان ستایش بچه باربی! هنگامی که شما به پایان برسد، شما را وادار به پیدا تطبیق کفش و لوازم جانبی به کودک شیرین باربی آماده برای حزب امشب!
کودک باربی شاهزاده خانم کوچک که می خواهد برای در تماس گرفتن با آخرین روند مد است. بازی این بازی و کمک به کودک باربی برای طراحی یک لباس زیبا برای یک شاهزاده خانم کوچک و پس از آن کار خود را سحر و جادو برای ایجاد آن است. کودک باربی خواهد بود برای همیشه لطفا برای سپاسگزار، پس دریغ نکنید برای کمک به او مانند یک شاهزاده خانم واقعی نگاه کنند. لذت بردن از!

کنترل:
استفاده از موس به بازی این بازی. لذت بردن از!
بازی آنلاین مدل لباس فلش, بازی آنلاین باربی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
l baby barbie princess dress design بازی آنلاین طراحی لباس باربی دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk