بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین مسابقه ای ماشین دیوانگان نیترو ورزشی فلش  

بازی آنلاین مسابقه ای ماشین دیوانگان نیترو ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.18  (تعداد 104)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مسابقه ای ماشین دیوانگان نیترو ورزشی فلش size: 3 MB
مسابقه جهان نیترو به تازگی آغاز شده است. شما آدم های فلک زده بالا در مسابقه. همانطور که شما برنده شما خواهد اتومبیل های بسیار جذاب و آهنگ راد باز کنید. لذت بردن از دیوانه و موفق باشید برنده.
بزرگ مسابقه نیترو دیوانگان را آغاز کرده است. شما به عنوان آدم های فلک زده شروع است، اما شما می توانید خود را به کار کردن برای تبدیل شدن به دیوانه وار رانندگی نهایی در جهان! همانطور که شما نژاد (و برنده شدن!)، شما باز کردن ماشین و آهنگ های جدید.
استفاده از کلید های arrow به تعادل ماشین شما. فاصله برای پرش. با کلیک بر روی آیکون نیترو به استفاده از افزایش سرعت خود را (هنگامی که شما آن را داشته باشد). موفق باشید!
مسابقه جهان نیترو به تازگی آغاز شده است. شما آدم های فلک زده بالا در مسابقه. همانطور که شما برنده شما خواهد اتومبیل های بسیار جذاب و آهنگ راد باز کنید. لذت بردن از دیوانه و موفق باشید برنده.
دستورالعمل: استفاده از چپ و راست کلید های arrow به تعادل شما ماشین. استفاده از فاصله برای پرش. به فعال یک افزایش سرعت کلیک بر روی آیکون نیترو هنگامی که شما آن باز شده است.
باز کردن ماشین، مسابقه با رقبا و استفاده از نیترو برای افزایش راه خود را به پیروزی.
انجام flips و جمع آوری قوطی برای پر کردن نوار نیترو خود را به طوری که شما می توانید قدرت خود را استفاده کنید.
آیا شما یک فن مسابقه؟ آره! ما می دانستیم که! شما باید درایو ماشین خود را به همان سرعتی که ممکن است. بسیاری از مخالفان وجود دارد، بنابراین آماده به اولین آمده به پایان است! جمع آوری تمام سکه ها و ماشین بهتر است. لذت بردن از سرعت و موفق باشید!
بازی نیترو دیوانگان مانند رانندگان که می خواهم به شامل شتاب در هنگام رانندگی در زمین های غیر مسطح. اما مراقب باشید، اگر ماشین شما به درستی پس از شتاب زمین، سپس آن را منفجر خواهند شد. رقبای شما خواهد بود چهار رانندگان دیوانه وار. در طول مسابقه، سعی کنید به جمع آوری به عنوان بسیاری از سکه های طلا.
مسابقه دیوانه از نیترو دیوانگان را آغاز کرده است! شروع به عنوان توسری خور، مسابقات، باز کردن ماشین و آهنگ های جدید، ارتقاء و تبدیل نهایی نیترو دیوانه وار! آیا نشخوار لذت ببرید!
آماده خود را به چالش روروک مخصوص بچه ها دیوانه ترین ... سر تا مسیر مسابقه و منتظر چراغ سبز ... سپس مخالفان خود را خوردن گرد و غبار خود را برای پیشبرد به سطح بعدی ... استفاده از سکه های جمع آوری شده در هر مسابقه به خرید اتومبیل های جدید، تکمیل تمام سطوح و تبدیل شدن به نیترو دیوانگان قهرمان.

Instructions:
Use the LEFT and RIGHT arrow keys to balance you car. Use the spacebar to jump. Click the Nitro icon to active a speed boost once you have unlocked it.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Nitro Maniacs بازی آنلاین مسابقه ای ماشین دیوانگان نیترو ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk