بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 مسابقه ای  

بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 مسابقه ای شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.92  (تعداد 14)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 مسابقه ای بحران جهانی بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 کامپیوتر آیفون نفت که در نسخه متناوب سال 1975 تنظیم شده است ، ایالات متحده را در وضعیت بحرانی قرار داده است. اکنون رژیم اتحاد انحصار نفت می خواهد باعث نابودی آمریکا برای کنترل بازار جهانی نفت شود. تنها چیزی که بر سر راه آنها قرار دارد گروهی از با نام خود هستند که برای متوقف کردن با بودجه گرد هم آمده اند.
با انتخاب یکی از شش عضو برای هر گروه

بازی ماشین جنگی ماشین خور 6

مسابقه ای، یک سری ماموریت به او محول می شود زیرا آنها شخصیت های خود را در ایالت ها دنبال می کنند و خودروهای وظیفه حفاظت از سازه ها را بر عهده دارند. نقشه در همان زمان ، بازیکن موظف است هر گونه خودروی دشمن را بیرون بکشد.
در مورد سلاح ها ، انتخاب ، هرچند شاید بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 آنلاین محدود باشد ، هنوز به اندازه کافی متنوع است تا همه چیز را جالب نگه دارد ، زیرا بازیکنان می توانند با بستن ترکیبی از راکت ، خمپاره ، توپ خودکار و مین به اسلحه های معمولی اضافه کنند. ماشین ها. اما همه چیز واقعاً جالب می شود و آنها یکی از جعبه های سبز نظامی را برمی دارند که حرکت ویژه شخصیت ها را فعال می کند.
موم زنبور عسل دسته ای از زنبورهای رادیواکتیو بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 مسابقه ای را رها می کند و بوگی با یک توپ دیسکو شلیک لیزری. دیگران اما بیشتر گیج کننده هستند مانند مولو که اتوبوس مدرسه او ابر مه مهی را رها می کند که مخالفان او را متوقف می کند. از آنجایی که گیمرها فقط به سه بولت در یک زمان محدود می شوند ، برای پیدا کردن بهترین ترکیب سلاح ها باید از سرگرمی خاصی لذت ببرید ، چه برسد به اسلحه هایی که بدترین ظاهر را به خودروهای منتخب شما می دهند.
در جنبه منفی ، همه ابزارها دارای خنک کننده جزئی بازی ماشین جنگی ماشین خور 6 مسابقه ای هستند و به این معنی است که اگر انگشت خود را روی مسلسل نگه دارید ، سرعت آتش را کندتر می کند ، با عمل سنگین شما از پسران مشتاق استقبال می شود. یک وزوز تحریک کننده در حالی که انتظار زیادی بین شلیک توپ وجود ندارد ، چیزی است که هنگام قفل شدن در آتش داغ کننده می تواند ناامید کننده باشد.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk