بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین معمایی شاد کردن میمون 5 فلش  

بازی آنلاین معمایی شاد کردن میمون 5 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.65  (تعداد 60)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین معمایی شاد کردن میمون 5 فلش size: 5MB
میمون انبوه مردمی GO بازی مبارک است دوباره و میمون دیگر تیم پیوست! حل پازل، ساقه چیزهای و بیشتر!
بازی پنجم در این سری، میمون برو مبارک 5 تن از ویژگی های سطح روی حیله و تزویر که در آن شما نیاز به حل پازل را به میمون شادترین در جهان است. می تواند نقطه بدنام به چالش کشیدن این بازی شما در غلبه بر و کلیک کنید پازل به یک بار دیگر تشویق میمون دو قطبی ترین در جهان است. یافتن پست های در حال حاضر!
را انتخاب کنید از پنج میمون بسیار غمگین و کشف کردن که چگونه میمون انتخاب خود را خوشحال. انجام این کار با بیشترین سرعت ممکن با کلیک بر روی اشیاء در هر مرحله. شما قادر نخواهد بود برای بازی مرحله نهایی تا زمانی که شما تمام 15 مرحله تکمیل شده است.
میمون غمگین هستند یک بار دیگر! تشویق آنها را با حل پازل در سراسر 15 مرحله.
آماده کردن خودتان برای یکی دیگر از مجموعه سر خاراندن از پازل فکری کوتاه عجیب و غریب است که مطمئن شما را به خنده یا می خواهید به گریه کردن برای الهام! میمون برو مبارک 5 ماوس کلیک بازی پازل بسیار عالی برای بچه ها و نوجوانان که در آن شما باید برای حل یک سری از 16 دشوار مینی بازی است. موریس میمون کمی بد خلق و خانواده خود را تمام می teary چشم و ناراحت، پس از آن تا به شما برای روشن کردن روز خود را با حل مجموعه ای از conundrums به چالش کشیدن نقطه و کلیک کنید. تعامل با اشیاء، شخصیت ها، و اقلام پنهان در هر یک از پازل حواس پرت برای ایجاد یک راه حل مثبت است که باعث می شود میمون حیوان خانگی خود را به پوزخند به طور گسترده ای برای شادی و پرش!

این تمرین حل گام به گام مشکل بسیار لذت بخش و غیر معمول باید مناسب برای هر کسی که پازل روی حیله و تزویر شی پنهان برخوردار است با پیچ و تاب است. بازی بازی نیاز به مهارت های منطقی تفکر، غلظت خوب، مقدار زیادی از قدرت تخیل، توانایی ذهن مجسم یک استراتژی، تعیین جدی است، و بیش از یک حس مشترک کمی به شکل راه حلی برای هر گیج لوده. روشن کردن پستاندار حیوان خانگی خود را از blubbering ادمکند به یک شخص کمی بشاش با لبخند درخشان! اگر دوست دارید میمون برو مبارک 5، ببینید اگر شما می توانید پیدا کردن میمون اصلی برو بازی مبارک و میمون برو مبارک 4 و همچنین قسمت دیگر در این سایت. همه آنها به خوبی به ارزش گوده گذار عقل قابل توجهی خود را در برابر هستند! مشکل حل مبارک!
چگونه به بازی: 16 سطح مختلف مینی بازی (مراحل) و در مجموع وجود دارد. هنگامی که سطح 1/15 هستند (در هر رشته) کامل شد از شما 16 (نهایی) پازل را باز کنید. هر سطح نیاز شما را به حل پازل تعامل با اشیاء، شخصیت ها و آیتم های با استفاده از ماوس کامپیوتر یا صفحه لمسی را. شما باید یک نتیجه مثبت است که باعث میمون حیوان خانگی خود را به لبخند به طور گسترده، و جهش در اطراف صفحه بازی را در لذت، به طوری که شما می توانید به سطح بعدی ادامه ایجاد کنید. در منو / سطح انتخاب صفحه نمایش اصلی، شما می توانید بین 5 نفر از اعضای این خنده دار و زیبا از خانواده میمون را انتخاب کنید. کلیک بر روی سمت چپ میمون می خواهید به تشویق، و سپس در مرحله شما می خواهید به تلاش را کلیک کنید. اگر شما در هر زمان در طول یک مرحله گیر، با کلیک بر روی فلش دایره سفید در گوشه بالا سمت چپ به بازگشت به صفحه انتخاب سطح.

برای حل و کامل مینی بازی، شما نیاز به دقت مطالعه در هر صحنه، و تصور به طور بالقوه چه اتفاقی می افتد. با کلیک کردن بر روی اشیاء و مناطق که شما می توانید با تعامل، 'نقاط' هستند نشان داد زمانی که شما تغییرات اشاره گر ماوس از یک پیکان اشاره گر عادی را به یک دست. در برخی از سطوح، شما باید با کلیک بر روی آیتم های موجود در توالی خاص. در برخی دیگر، شما به سادگی به ساقه اشیاء و یا به جمع آوری اقلام پنهان است. نگه داشتن کلیک و تعامل با محیط زیست پازل را به فاش کردن اشیاء جدید و باز کردن سرنخ های بیشتری به راه حل. برای مثال؛ در یک سطح، شما را مجبور به پیدا کردن یک راه به ماهی کلید ماشین یک مرد از تخلیه فاضلاب. مرد ایستاده است خارج یک فروشگاه آهن ربا ... شاید برخی از طناب در صندوق عقب ماشین خود را وجود دارد .. (شما باید تخیل خود استفاده کنید). سریعتر هر پازل، امتیاز بیشتری به شما نمره به عنوان امتیاز ها نمایش داده شده در بالای صفحه بازی به طور مداوم به حساب میآیند روی شما سعی می کنید برای حل هر یک از بازی های کوچک شما کامل است.

کنترل:
با استفاده از ماوس خود را به کلیک بر روی اشیاء و مکان های بر روی صفحه نمایش. حل پازل، ساقه چیزهای و بیشتر!
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Monkey GO Happy 5 بازی آنلاین معمایی شاد کردن میمون 5 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk