بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین مدیریتی رستوران میمون ها - دخترانه فلش  

بازی آنلاین مدیریتی رستوران میمون ها - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.30  (تعداد 62)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مدیریتی رستوران میمون ها - دخترانه فلش size: 4 MB
پس از 4 سال از سخت مطالعه، شما نیاز به یک تعطیلات. اما مطالعه خود را آنقدر گران است که شما را از پول بود. شما نیاز به کار در یک رستوران به درشکه دو چرخه دو رویای شما. خودتان کار در کسب و کار رستوران برای کسب پول بیشتر برای تعطیلات خود را در این بازی آنلاین است.
شما در حال رفتن به کار در یک رستوران. شما نمیتوانید مشتریان یک صندلی خالی را هدایت کند، دستور می گیرند و آوردن غذا خود را به همان سرعتی که ممکن است. فراموش نکنید که برای تمیز کردن و گرفتن پول است. می توانید مقدار مورد نیاز به شما کسب درآمد برای حفظ کار وجود دارد؟
میمون کسی که شام ​​میخورد بازی های دیگر است. شما می توانید میمون کسی که شام ​​میخورد در مرورگر شما برای بازی رایگان. پس از 4 سال از سخت مطالعه، شما نیاز به یک تعطیلات. اما مطالعه خود را آنقدر گران است که شما را از پول بود. شما نیاز به کار در یک رستوران به درشکه دو چرخه دو رویای شما. خودتان کار در کسب و کار رستوران برای کسب پول بیشتر برای تعطیلات خود را.
در این رستوران که در آن مشتریان می میمون شما در حال کمک به. به مشتریان مواد غذایی خود را و اجازه ندهید که آنها را صبر کنید.
میمون کسی که شام ​​میخورد است بیش از جالب بازی آنلاین رایگان. داستان از این بازی با شخصیت میمون اصلی که شما انتخاب خواهد آغاز می شود. چهار سال طولانی از مطالعه بیش از. در حال حاضر نوبت خود را به از آن لذت ببرید و لذت بردن از اوقات فراغت در تعطیلات است. اما یک مشکل وجود دارد. شما پول کافی برای تحقق بخشیدن به رویای خود را ندارد. بنابراین شما مجبور به کار در یک رستوران، چه خوب، این تنها راه شما می توانید مقداری پول کسب می باشد. انتخاب کنید که شخصیت شما می خواهید می شود، یا ایزابلا و یا اتان. سپس با کلیک کردن با دکمه سمت چپ ماوس خود را بر روی آیتم و مشتریان، ایجاد داستان خود شما. شما خواهد شد بسیاری از مهارت های مورد نیاز به مدیریت نشان می دهد، در خدمت و غیره هر روز موفق خواهد بود، اما صبور باشید. هنگامی که شما کسب درآمد به اندازه کافی شما می توانید ارتقاء که کار خود را آسانتر می کند را خریداری کنید. خرید مواد غذایی بیشتر، صندلی بهتر و سریعتر کفش و روز به روز می آیند تا رویای شما نزدیک تر است. این زمان برای کسی که شام ​​میخورد میمون است، بنابراین به دنبال آن!
شما می توانید این بازی را دانلود کنید، نصب آن بر روی کامپیوتر خود و پخش آن را حق دور تنها در چند مرحله
بازی بازی های مورد علاقه خود را در تمام اوقات، حتی بدون اتصال به اینترنت!
این یک نوع خدمت کسی که شام ​​میخورد مشتری از بازی، درست مثل پنگوئن کسی که شام ​​میخورد است. مردم می آیند به رستوران خود را و شما باید آنها را به نشستن، گرفتن سفارش و به عقب بر گردیم در زمان با غذا، بنابراین شما می توانید پول جمع آوری کند. اصلی عمومی بیشتر یا کمتر همان به جز میمون خواهد شد ارائه خدمات به مشتریان که همچنین میمون می باشد. این میمون رستوران بازی مدیریت با پخت و پز مواد غذایی است.
راهنما میمون کوچک خود را برای کسب پول به اندازه کافی برای رفتن سفر با کار در یک رستوران محلی است. شما نیاز به ارائه خدمات عالی برای همه مشتریان خود را به منظور رسیدن به برخی از راهنمایی های بزرگ است.
 این بازی سرگرم کننده پر بازی مدیریت که در آن شما خواهد شد کنترل یک میمون که در حال اجرا است یک رستوران برای میمون ها که معمولا بسیار بی تاب. همه بهترین!
بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
monkey diner بازی آنلاین مدیریتی رستوران میمون ها - دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk