بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین باب اسفنجی کامیون هالووین فلش  

بازی آنلاین باب اسفنجی کامیون هالووین فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.37  (تعداد 77)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین باب اسفنجی کامیون هالووین فلش size: 2 MB
انسان زنده از حیاط قبر و حمله به هر چیزی که در داخل چشم خود را بوجود می آیند. spongebob در رانندگی کامیون خود را فوق العاده است که توانایی به انجام آسیب جرم به هر چیزی در مسیر آن است. راهنما spongebob در گسترده ای از انسان زنده با استفاده از کامیون و مسلسل. استفاده از سیستم ارتقاء به افزایش کامیون به قابلیت حداکثر آن را به انجام حداکثر سرعت و آسیب.
شما spongebob در هستند. رانندگی در اطراف در یک کامیون با یک مسلسل در پشت و ساقه مردمان بد! استفاده از موس و صفحه کلید خود را به بازی این بازی.
در اینجا بازی است، که شما یک ماجراجویی هیجان انگیز از هالووین با بن زندگی می کنند و آن را کامیون. در این بازی، شما باید توسط کامیون حرکت و از بین بردن زامبی در مقابل شما با تیراندازی. شما می توانید ویژگی های جدید به کامیون خود را با جمع آوری بن بن چتر دریایی، که از زامبی ریخته، که شما را نابود اضافه کنید. شما می توانید بن و کامیون با استفاده از کلید های arrow مدیریت. استفاده از موس را به ساقه. بازی خوب.
سوار کامیون خود را و کشتن هیولاها در این بازی Spongebob در هالووین کامیون! این هیولا زامبی به شما حمله و آنها می توانند کامیون تا خود را منفجر. شما می توانید آنها را با تفنگ است که در پشت کامیون خود را واقع بکشند. استفاده از موس شما برای کنترل آن و کلیک دکمه چپ به آتش را فشار دهید. سازمان دیده بان برای مهمات. مهمات است بی پایان نیست. هنگامی که آن را اجرا می شود، شما می توانید بسته های زره ​​پوش از جاده جمع آوری کند. استفاده از اقتصادی آنها.
این زمان هالووین است. spongebob در رانندگی کامیون خود را فوق العاده است که توانایی به انجام آسیب جرم به هر چیزی در مسیر آن است. راهنما spongebob در گسترده ای از انسان زنده با استفاده از کامیون و مسلسل.
آیا شما آماده برای ماجراجویی با کامیون Spongebob.A با مسلسل در پشت there.and هدف شما این است به ساقه guys.This بد است بسیار خطرناک task.but شما می توانید آن را با انجام و Spongebob.because شما قوی تر از others.play برای این بازی استفاده از فلش keys.shooting برای فضای bar.have هم خوب است.

control:
Arrow keys to drive. Mouse aim and shoot.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین کامیون سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
spongebob halloween truck بازی آنلاین باب اسفنجی کامیون هالووین فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk