بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین باب اسفنجی اسکی اسنوبرد فلش  

بازی آنلاین باب اسفنجی اسکی اسنوبرد فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.48  (تعداد 387)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین باب اسفنجی اسکی اسنوبرد فلش size: 2 MB
جمع آوری همبرگر مورد علاقه بن است. اجتناب از دشمنان در حالی که جمع آوری. لغزان می سازد بن به پرش. شما نیاز به جمع آوری برگر بیشتر در مورد هر یک از سطوح.
اسفنج باب تصمیم به ترک کف دریا به سرمایه گذاری به کوه های یخی در بالای یک اسنوبرد. پرش همه موانع و انجام مانورهای مختلف و مراقب باشید که اجازه نمی دوستان مربع شلوار ما سوزان در برف.
این بازی در مربع شلوار Spongebob در بر. شما به خودتان پیدا کنید در بازی نقش شخصیت باب اسفنجی. هدف شما در اینجا این است به نمره نقاط در حالی که اسنوبورد. هستند بسیاری از پایین بپرد مختلف و ترفندهای دیگر که شما می توانید انجام دهید وجود دارد، و تمام این کمک خواهد کرد که به شما امتیاز به عنوان شما را در طول دوره مانع برفی سوار. سعی کنید برای انجام به عنوان بسیاری از حرکت قابل توجه به عنوان شما می توانید به طوری که شما می توانید امتیاز دریافت کنید.
spongebob در واقعا دوست ماهیگیری ژله. در این بازی شما می توانید ژله ماهیگیری با بن در حالی که گشت و گذار اسنوبرد لذت ببرید. فقط از کلید چپ و راست فلش به حرکت Spongebob در چپ و راست را فشار دهید. شما باید کمک به او به عنوان بسیاری از چتر دریایی گرفتن به عنوان شما می توانید. هر چتر دریایی به شما گرفتن به شما می دهد 25 امتیاز. شما می توانید تبدیل شدن به بهترین بازیکن با بالاترین نمره برای این بازی. فقط مطمئن شوید که شما برخورد کند گری حلزون، حیوان خانگی بن است. شما می توانید فاصله را فشار دهید به پرش، بنابراین شما خواهد شد جلوگیری از برخورد گری. همچنین شما باید بسیار مراقب باشید را به بن در کنار مسیر و آن را برای او ضربه دیوار نیست. همچنین زندگی او که منجر به بازی را کاهش دهد. شما می توانید نمره خود را ذخیره کنید هر بار که شما به پایان بازی و شروع به بازی و لذت بردن از بازی دوباره. از آن لذت ببرید و زمان بازی فوق العاده است.
شما می توانید بن اسنوبورد بازی رایگان بازی فلش آنلاین در bogames.com، در حال حاضر، این بازی دارای 1271 تعداد اجرا، باید امتیاز 0 خوب و 0 بد است. پیدا کردن سرگرم کننده و روز شاد. ما پیدا کردن بعضی از بازی: باباسفنجی در بیکینی پایین بولینگ، المپیک اسنوبورد طفره زن است، اسنوبورد عالی 2 و میدان بن شلوار - طرفدار Sk8r. ما همچنین ارائه تمام صفحه بازی SpongeBob در اسنوبورد، و یا شما می توانید بازی را به کامپیوتر خود دانلود کنید.
آیا می دانید که: شما می توانید میزان هر بازی شما، شما می توانید بازی های مورد علاقه خود را با دوستان خود را در فیس بوک، توییتر و بیشتر، شما می توانید یک بازی جاسازی در وب سایت خود یا وبلاگ به اشتراک گذاشتن، در bogames.com می سازد سرگرم کننده بازی آنلاین، آنچه از شما انتظار دارند؟ بازی SpongeBob در اسنوبورد آنلاین!
راهنما بن با اسنوبرد خود را در جزیره برف. جمع آوری پاداش در راه خود را به امتیاز بیشتری. اجتناب از گیاهان و موانع دیگر. لذت بردن از اسنوبورد!
در این بازی Spongebob در است اسنوبورد در کوه. شما باید Spongebonb حداکثر، چپ، کلید راست حرکت را به حرکت و پرش به اجتناب از موانع و جمع آوری سکه های بسیاری به عنوان او می تواند. خوش بگذره

Game controls:
This game is played with mouse only.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
spongebob snowboarding بازی آنلاین باب اسفنجی اسکی اسنوبرد فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk