بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین پو و پیک نیک در کمپ پوپو فلش  

بازی آنلاین پو و پیک نیک در کمپ پوپو فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.12  (تعداد 99)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین پو و پیک نیک در کمپ پوپو فلش size: 2 MB
POU تصمیم گرفته است که او سزاوار تعطیلات. او بسته شد بسته بندی شده و کمپینگ رفت. پس از او چادر خود را که او می خواست برای ایجاد یک آتش سوزی بنابراین او می تواند یک وعده غذایی خوشمزه طبخ. راهنما POU جمع آوری برخی از جنگل آتش و نور آتش است. Afer در که کمک به او طبخ برخی از marshmallows خوشمزه است. او بسیار خوشحال خواهد شد و زمان زیادی با بهره گیری از هوای تازه داشته باشد.
تصمیم به شروع تعطیلات تابستان خود را با آتش اردو سرگرم کننده است، بنابراین بسته تمام او نیاز دارد با شروع از چادر، قطب نما، آب، لباس و غذا و او را برای یک ماجراجویی باور نکردنی بپیوندید. راهنما POU را به آتش، و سپس خود لذت با marshmallows جالب توجه.
ساخت آتش خروشان به marshmallows کباب در POU آتش اردوگاه! شما می توانید میله های جمع آوری و استفاده از چنگک جمع کردن برای روشن چمن از سبزه زار. سپس، ساخت یک دایره آتش با سنگ بزرگ است. سیخ کباب، کباب، و خوردن marshmallows کاملا پخته!
 بازی دیگر در GaHe.Com است. شما می توانید POU آتش اردوگاه را در مرورگر خود برای بازی رایگان. POU تصمیم گرفته است که او سزاوار تعطیلات. او بسته شد بسته بندی شده و کمپینگ رفت. پس از او چادر خود را که او می خواست برای ایجاد یک آتش سوزی بنابراین او می تواند یک وعده غذایی خوشمزه طبخ. راهنما POU جمع آوری برخی از جنگل آتش و نور آتش است. Afer در که کمک به او طبخ برخی از marshmallows خوشمزه است. او بسیار خوشحال خواهد شد و زمان زیادی با بهره گیری از هوای تازه دارند!
POU تصمیم گرفته است که او سزاوار تعطیلات. او بسته شد بسته بندی شده و کمپینگ رفت. پس از او چادر خود را که او می خواست برای ایجاد یک آتش سوزی بنابراین او می تواند یک وعده غذایی خوشمزه طبخ. راهنما POU جمع آوری برخی از جنگل آتش و نور آتش است.
است بیرون رفتن برای یک کمپینگ و او واقعا هیجان زده به انجام این کار. اما چیزهایی که او نمی تواند انجام دهد به تنهایی و به کمک شما نیاز دارد. در این بازی سرد کمپینگ تاریخ POU و از آن لذت ببرید!
دوست دارد آتش سوزی اردوگاه، و که نمی کند؟ نشسته در آتش با بهره گیری از رفتار شیرین بهترین کاری که به انجام زمانی که شما کردم اوقات فراغت است. اما کمی POU هیچ ایده چگونه به یک آماده برای خود، و آن این است که در آن شما در آمده است. کمک به او را با آتش اردوگاه را با بازی بازی زندگی! بازی برای بازی شما باید از موس خود را استفاده کنید. پس از آن شروع می شود شما باید چوب آتش که در اطراف POU جمع آوری، محل آن را در پشته تنها و حرکت بر روی چیزهای مهم تر مانند ساخت شوید که شما یک آتش سوزی بر روی چمن ها شروع کنید. دستورالعمل ها را دنبال و از آن لذت ببرید!
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Pou Camp Fire بازی آنلاین پو و پیک نیک در کمپ پوپو فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk