بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین مراقبت از پو بازی نگهداری از پو بچه پوپو فلش  

بازی آنلاین مراقبت از پو بازی نگهداری از پو بچه پوپو فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 334)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین مراقبت از پو بازی نگهداری از پو بچه پوپو فلش size: 2 MB
POU دارای یک نوزاد تازه متولد شده. او این نقش پدر به طور جدی تا زمانی که بسته نرم افزاری با ارزش خود را از شادی از خواب بیدار در وسط شب، او آماده است به مراقبت از او است. کودک POU گرسنه است و شما نیاز به تغذیه او را به بطری شیر گرم. آرام کردن یک کمی توسط پیچیدن او را در یک پتو کرکی و بازی با او. ادامه تغذیه او بطری شیر و نوزاد ناز احساس آرامش بیشتری خواهد کرد. پس از you`ve او را به تخت قرار داده شما می توانید شروع تزئین اتاق خود را با لذت و طرح دمدمی کمک خواهد کرد که کودک به خواب رفتن.
POU دارای یک نوزاد تازه متولد شده. او این نقش پدر به طور جدی تا زمانی که بسته نرم افزاری با ارزش خود را از شادی از خواب بیدار در وسط شب، او آماده است به مراقبت از او است.
POU دارای یک کودک، و شما باید مراقبت از آن را! هنگامی که نوزاد شروع می شود گریه، بسته بندی خود را در یک پتو، و نوازش او را برای راحتی. استفاده از بطری برای تغذیه، و تکان سر و صدا را به لبخند کودک. مجددا اراستن اتاق خواب کودک کمی POU را!
دارای یک نوزاد و این شاد ترین روز زندگی خود است. اما، پدر یا مادر بودن است چیزی که آسان نیست، او باید کودک در شب تغذیه و مطمئن شوید که نوزاد تمیز و مرتب است. همسر او بسیار خسته است و او باید ترک او را به خواب و استراحت. در حالی که نوزاد خواب است، شما می توانید اتاق کودک کمی را با قرار دادن تصاویر پس زمینه جدید تزئین، ترتیب پرده کودک و پرده، قفسه قرار داده و تخت در محل مناسب، و ایجاد این اتاق به زیبایی که باید باشد. بازی POU دارای یک بازی کودک در حال حاضر و برخی از پاپ! این کار آسانی نیست به یک کودک!
امروز POU پدر نوزاد خود را به دنیا آمد تبدیل شد. در حال حاضر یک پدر جوان را مجبور به مراقبت از نوزاد. شما باید یک پدر جوان به مراقبت از کودک کمک کند. هنگامی که کودک از خواب بیدار در وسط شب، شما باید او را یک بطری شیر گرم را. سپس یکی کم بسته بندی او را در یک پتو کرکی آرام. شما همچنین می توانید با او بازی کند. تزئین اتاق زیبا، که کودک آرام و سرگرم کننده بود.
این زمان یک بازی که در آن شما خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده بازی با ما داشته باشند. از آنجا که ما می دانیم که چقدر شما می خواهم به بازی بازی های ما، ما همواره در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن شما. این بار بازی جدید که ما decidedt ای را برای شما در کنار یک بازی جدید و زیبا مراقبت در whihc شخصیت اصلی POU است. POI خوشحال تبدیل به یک پدر است و او می خواهد شما را به او در این بازی جدید و پیوستن به ملاقات نوزاد خود. در بازی که ما تصمیم گرفته اند به شما ارائه می دهیم بعد، ما از شما دعوت به پیوستن به ما و از آن لذت ببرید در حالی که POU است مراقبت از کودک خود را. در وسط شب نوزاد شروع به گریه و POU نیاز به کمک شما به او غذا و او را به خنده. بازی به شما تمام thre دستورالعمل های مورد نیاز در ordert ای ارائه را خنده بچه و تغذیه او و پس از شما انجام می شود، شما باید مجددا اراستن کل اتاق خود را در صورتی که دوست دارید بیشتر. آن لذت ببرید با POU در این بازی جدید.
دوست دختر خود را ازدواج کردم و یک روز خوب را در زندگی خود داشته است. و آنها را با یک کودک ناز پر برکت شد. POU و همسرش هر دو کار در یک دفتر و با توجه به بیش از بار کار در دفتر همسر POU به کار در شب، صادر شد. و همسر POU را به نام او و از او خواست به مراقبت از نوزاد چرا که او قادر نخواهد بود برای آمدن به خانه را به شب. اما POU نمی دانم به مراقبت از نوزاد تا او شما یادداشت برداری مراقبت از نوزاد منصوب و وظیفه شما این است به مراقبت از نوزاد و انجام تمام نیاز خود را و او را خوشحال. لذت بردن از بازی بازی های عزیزم.

کنترل:
استفاده از موس خود را به بازی بازی.
بازی آنلاین مدل لباس فلش, بازی آنلاین آرایش گری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Pou Has a Baby بازی آنلاین مراقبت از پو بازی نگهداری از پو بچه پوپو فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk