بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مدیریت رستوران اندروید خانم امیلی آنلاین  

بازی مدیریت رستوران اندروید خانم امیلی آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.23  (تعداد 55)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مدیریت رستوران اندروید خانم امیلی آنلاین خوشمزه - امیدها و ترس امیلی یک بازی مدیریت رستوران اندروید بازی آنلاین زمان که در آن شما باید خدمات رستوران به منظور پیشرفت تکمیل است. هر سطح شامل یک تغییر تنها در طی آن شما باید به مشتریان از انواع مختلف به پیشرفت خدمت می کنند. سفارشات، آماده سازی مواد غذایی، خدمت، پرداخت را قبول، و تمیز کردن به موقع. صبر و شکیبایی و ضوابط در قلب اندازه گیری شد. خوشحال خواهد راهنمایی ترک، در حالی که عصبانی ممکن است در دسترس نباشد ترک کنند. رسیدن به مقدار هدف از امتیاز برای هر روز در حالی که نگه داشتن مشتریان خوشحال به.

تکمیل

خوشمزه: امید و ترس امیلی ویژگی های 7 رستوران ها، 65 سطح و 32 سطح چالش های اضافی. بازی مدیریت رستوران اندروید خانم امیلی بازی آنلاین کامپیوتر آیفون هر یک می تواند با یک ستاره یک، دو، یا سه رتبه بندی بسته به نمره و سود خود را برای روز به پایان رسید. در درون هر یک مینی چالش های اضافی شما ممکن است به را انتخاب کنید. لوازم مینی چالش شما را با افزایش نمره، و همچنین به عنوان الماس، که معامله برای خرید هدیه برای پیج پاداش.

تهیه غذا

 آماده سازی شروع می شود ساده و در پیچیدگی از طریق بازی را افزایش می دهد به شما به عنوان. بعضی از رستوران ها شما نیاز به آماده سازی محصولات غیر است. برخی از موارد را در طول روز نیاز دارند،

بازی مدیریت رستوران اندروید

در حالی که دیگران نیاز مواد تشکیل دهنده به در ترکیب برای ایجاد یک وعده. نیاز پخته شده یا ریخته قبل از آنها می تواند در خدمت. آیتم های منو جدید خواهد شد که شما از طریق هر یک باز شده است. سفارشی کردن منوی خود را برای افزایش راهنمایی، زمان آماده سازی پایین تر، و یا حتی از ریختن جلوگیری از همه چیز!

تصفیه

 که در جداول خوردن غذاهای خود را یک بار آنها به پایان رسید است. بازی مدیریت رستوران اندروید خانم امیلی کامپیوتر آیفون A "!" حباب خواهد شد تا پاپ نشان می دهد یک جدول نیاز به تمیز. اگر شما جداول خود را به موقع تمیز نیست، آن را باعث جدید به رستوران خود را. چند روز یک پاک کننده اختصاص داده شده که شما با این کار کمک خواهد کرد که از ویژگی های.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش, بازی آنلاین مدیریتی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk