بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی رستوران داری قدیمی دخترانه اندروید آنلاین  

بازی رستوران داری قدیمی دخترانه اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.04  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی رستوران داری قدیمی دخترانه اندروید آنلاین سطح شروع اصلی بازی آنلاین رستوران داری قدیمی آیفون سلب مسئولیت قبل: من در سبک جدید هستم و بازی به شما امکان می دهد سختی را تغییر دهید. همانطور که گفته شد ، دشواری خیلی سخت احساس می شد من مدام پول خود را از دست می دادم ، که طبیعی بود ، اما هنوز هم. قبل از شروع به کار در حالت آسان ، چند رستوران واقعاً از کار افتاد. بعد از اینکه به روشی عادت کردم که می توانم شخصیت های خود را قیمت گذاری و تراز کنم.
خوب رفتم و چه نشد ، من به حالت عادی بازی رستوران داری قدیمی دخترانه برگشتم و دیدم که ظرف 2 روز شکست نخواهم خورد. ورشکستگی: برای مبتدیان ، اگر بدهی 10K وارد کنید ، شکست خواهید خورد. چیزی که احساس می شود نسبتاً کم عمق است ، اما سلام ، شما نباید بیش از حد قبول کنید ، و پس از 2 روز صرف بیشتر از درآمد خود ، باید تنظیماتی انجام دهید. اما شکست کامل در سقوط با ورشکستگی ، احساس سختی سختی می کند.
اما اگر شکست نخورید ، به طور نامحدود پول بازی رستوران داری قدیمی آنلاین از دست خواهید داد. بنابراین تا حدی موجه فرض می کنم. من احساس می کنم باید نسبت ورشکستگی پایین بیاید ، بنابراین شما می توانید بلافاصله سرمایه گذاری های بزرگتری انجام دهید تا سریعتر شروع به کار کنید. گرافیک ساده: یک بازی شبیه این است و هرگز روی بافت های 4K متمرکز نخواهد شد.
اما من انتظار دارم برخی اقدامات و مکانهای نیمه دقیق بازی رستوران داری قدیمی دخترانه ، دقیقاً همان چیزی است که من به اینجا رسیده ام! هر کس نگاه خوبی به آنها دارد ، یک کارتن کودکانه است که باید اعتراف کنم ، اما در کل خوب! با این ویژگی همچنین توانایی ایجاد شخصیت آشپز / پیشخدمت / رئیس خود را دارد که نماینده شما است! او داستان پشت مکان.
بعداً با صرف هزینه بیشتر در تمیز کردن / تهویه / قرار دادن نقاط سرگرمی بازی رستوران داری قدیمی دخترانه در پیشخدمت ها ، بعداً می توان این مشکل را حل کرد ، یک احساس کلی منحصر به فرد! دستور العمل های سفارشی: به عنوان کمی آشپز سرگرمی ، وقتی این برگه را باز کردم احساس می کردم در خانه هستم. من از دیدن اینکه می توانم بشقاب های خودم را درست کنم.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین رستوران داری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk