بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سودوکو برای اندروید جدول رایگان  

بازی سودوکو برای اندروید جدول رایگان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.66  (تعداد 21)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سودوکو برای اندروید جدول رایگان فلسفه شخصی شما در بازی جدول سودوکو برای اندروید مورد بازی فکری سودوکو آنلاین رایگان خواهد شما را مانند یا تمسخر یک برنامه سودوکو خاص است. اتوماسیون در نظر بگیرید. آیا می خواهید برنامه کامپیوتر خود را به طور خودکار نشان داده و حذف نامزد یا نه؟ آیا شما به صورت دستی مداد در سلول یا نه ترجیح می دهید؟ اگر شما به مداد ترجیح می دهند در نامزد های همراه، آیا شما هم می خواهید به حذف تمام دستی بیش از حد؟
عدم نامزد زمانی که آن را

بازی سودوکو برای اندروید

دیگر یک گزینه ممکن است باعث شود شما به اشتباه در منطق. یکی دیگر از توجه است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد که کامپیوتر برای استفاده از نوع مشکل و سطوح است. هر که من تا کنون بررسی کرده اند، اجازه می دهد تا شما را به انتخاب سطح دشواری های مختلف.
این یک مهارت است که تعیین چقدر سخت پازل سخت ترین خواهد بود است. بازی سودوکو برای اندروید 4 اگر او نمی تواند و یا اجازه نمی دهد که الگوهای مانند X-بال، XY-بال، اره ماهی، و غیره، بازی جدول سودوکو برای اندروید و سپس شما هرگز یک در یک پازل دشوار را ببینید. آیا شما بازی هر بازی به غیر از شبکه 9x9 کلاسیک؟ چگونه در مورد یک 4x4 برای بچه ها و یا افراد مبتلا به زوال عقل!
شاید شما یک متخصص است و دوست دارم به چالش از 12x12 اسباب یا یک های 16x16 یا 20x20 برای کارشناسان؟ اگر چنین است، اژدها انتخاب شما است. بازی سودوکو برای اندروید رایگان برخی PC به شما اجازه انتخاب ماتریس شبکه، برخی دیگر نه. آیا شما بهتر یاد بگیرند؟ است که به شما کمک خواهد کرد که شما بهتر یاد بگیرند.
مبتدیان یکی از ویژگی های مانند یک نرم افزار بررسی اعتبار اتوماتیک است. بازی سودوکو برای اندروید 4 این شما مانع از ورود یک شماره را اشتباه به یک خانه. آیا شما یک شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد؟ سپس بررسی کنید ببینید اگر شما می توانید این ویژگی را خاموش کنید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk