بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید رایگان  

بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید رایگان شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.41  (تعداد 31)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید رایگان مبارزات گاه و بیگاه بازی آنلاین بوکس برای کامپیوتر کم حجم قدیمی رقیبان مونتاژ هستند و اینها هیچ کاری برای پیشرفت شخصیت انجام نمی دهند ، زیرا آنها فقط به دنبال کسب امتیاز بالا هستند. در عوض ، این مینی بازی ها حواس پرتی های ساده ای هستند که مبتنی بر ریتم هستند و سرگرمی و تنوع کوتاهی را بین دعوا ارائه می دهند. حداقل می توانید در این مرحله مقداری گوشت گاو را مشت کنید.
گیم پلی قوی و سرگرم کننده

بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم

آنلاین را ارائه می دهد ، بنابراین نداشتن چندنفره آنلاین ناامید کننده است ، اما این بدیهی است که برنامه ریزی شده و مورد نظر بوده است. هوش مصنوعی دشمن می تواند سرگرم کننده باشد وقتی در شهر پیش می روید و برای باز کردن قفل با چالش های جدید درگیر می شوید. اگر تصور می کنید که شرکت مناسبی دارید ، این می تواند در چند نفره نیمکت بسیار عالی باشد.
از نظر سایر ویژگی ها ، یک حالت آموزشی برای تمرین حرکات بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم جدید وجود دارد که اساساً به عنوان دستورالعمل عمل می کند. چیزی که به تنوع گیم پلی کمک می کند این است که چگونه هر یک از 20 بوکسور برجسته متفاوت متفاوت بازی می کنند ، بنابراین ارزش حرکت در مجموعه حرکت آنها را دارد. هدف اصلی برای تعقیب در آن شخصیت ها و لباس ها است.
این کار را می توان با تکمیل سطح در مقابل حالت بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم آنلاین انجام داد تا زمانی که بتوانید یک مبارز را به چالش بکشید ، یا می توانید جهان را برای باز کردن قفل شخصیت ها و لباس های جدید تکمیل کنید. نقش ها به عنوان یک داستان عمل می کنند و شخصیت های قابل بازی مسیر خاص خود را دارند. هدف اصلی هر مکان این است که حریف خود را پس از اتمام سلامتی برای تعداد ده نفره به زمین بیندازد و هر ناک دان برای شما یک امتیاز کسب می کند.
به عنوان یک داستان جانبی در پی وقایع بازی بوکس برای کامپیوتر کم حجم آنلاین تنظیم می شود و صادقانه بگویم ، مطالب اینجا چندان عالی و جالب نیست. جالب ترین مرحله احتمالاً مرحله راکی ​​است ، زیرا او به خط حافظه می رود و برخی از نمادین ترین نبردهای خود را دوباره زنده می کند. صحنه های برش به سبک رمان تصویری ارائه می شود ، اما نوشتن و تحویل آن بسیار خشک و خسته کننده است.
بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین بوکس فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk