بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی رانندگی در بزرگراه اتوبان آنلاین کامپیوتر  

بازی رانندگی در بزرگراه  اتوبان آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.88  (تعداد 77)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی رانندگی در بزرگراه اتوبان آنلاین کامپیوتر تعداد کمی از این شبیه سازی بازی آنلاین رانندگی در بزرگراه اتوبان کامپیوتر خالص بازی رانندگی در اتوبان را نشان می دهد که عمق این بازی را ارائه می دهد. اول از همه، این بازی بر روی دو سی دی قرار می گیرد. اولین CD به شما ارائه می دهد که شامل رقابت های یک نفره و دو نفره رقابت های تقسیم می شود. هنگامی که یک بازیکن در مسیر دوم قرار می گیرد، یک موضوع پنهان قفل می شود. این ها صرفا یک مبادله گرافیکی نیستند، چرا که هر مورد دارای عملکرد منحصر به فرد خود و مشخصات کاری است.
 سی دی دوم ارزش این دو است؛ این شبیه سازی Gran Turismo است. در این فوق العاده

بازی رانندگی در بزرگراه

اتوبان واقع گرایانه، یک نفره، شما با کسب اعتبارات که شما می توانید از آن برای خرید بازی رانندگی در اتوبان خانه اضافی و ارتقاء استفاده کنید، اعتبار کسب کنید. برای باز کردن مسابقه های بیشتر، باید یک سری آزمون های رانندگی (حداقل 50 برای شروع) را برای کسب مجوز منتقل کنید.
سپس این پروانه ها (از طریق کارت حافظه) منتقل می شوند تا آهنگ های جدید را در جعبه بازی باز کنید. علاوه بر این، بازی رانندگی در بزرگراه اتوبان جعبه ایجاد شده در حالت گران Turismo می تواند به سر و صدا در کامیون بازی می شود. برای کسانی که اصلی بازی کرده اند، همه اینها سرزمین آشنا هستند. برای کسانی که به سری جدید می آیند، تجربه ای غافلگیر کننده ای برای از بین بردن آن خواهد بود.
بازگشت به اعداد: ویژگی های بیش از 400 مدل از بازی رانندگی در بزرگراه آنلاین سال های مختلف، پوشش همه چیز را از کم تعریف مانند گلف به عضلات مانند شورلت. همچنین خودروهای مخصوص خودروهای سوپر اسپرت (برای ثروتمندان) و غیره نیز وجود دارد.
 توجه و عمق جزئیات به دست آمده این اعتبار به اندازه کافی بازی رانندگی در بزرگراه کامپیوتر معتبر است که به عنوان دایره المعارف تعاملی در حال چرخش عملکردی عمل کند. علاوه بر این، شما تقریبا 50 تولید کننده واقعی را انتخاب می کنید (از جمله تمام نام های بزرگ شناخته شده در سراسر جهان)، و هر تولید کننده، قطعات و رویدادهای خاص مسابقه مخصوص مارک آن است.
بازی آنلاین ماشین سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk