بازی آنلاین
  سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی  
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین بزرگراه مرگبار - زامبی فلش  

بازی آنلاین بزرگراه مرگبار - زامبی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.78  (تعداد 160)  رای شما :
  رکوردها  

 

  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین بزرگراه مرگبار - زامبی فلش size: 5 MB
بزرگراه پر از زامبی است و همه شما باید زنگ زده ماشین موتور های قدیمی برای شما به پاسگاه بعدی قبل از منطقه بمباران هسته ای می شود است.
اجرای بیش از زامبی برای به دست آوردن افزایش پاداش و ببینید که چقدر پول شما می توانید از هر سطح را بهبود می یابند به روز رسانی ماشین شما.
این از آخرالزمان انسان زنده، شما یک راه طولانی از خانه هستید، و سلاح های هسته عقیم سازی در حد هستند! نژاد را از طریق 8 مناطق آلوده، در خرد کردن زامبی ها و جعبهها برای افزایش فوق العاده برای گرفتن روشن در زمان ...
قبر ماشین دور شو و فرار به منطقه آلوده بیش از بزرگراه مرده قبل از آن اخذ شده توسط دولت را بمباران کردند. شما باید برای دست کشیدن پایین انبوهی از braineaters گنگ به اجازه دهید آنها را مستقیما به جهنم کنید و سعی کنید برای از بین بردن بشکه مواد منفجره برای کسب پول برای ارتقاء مفید است. بنابراین شما بهتر با پای خود رانندگی پایین به طبقه. بسیار سرگرم کننده.
در جاده از مرده، بسیاری از شهرستان است با زامبی آلوده است، بنابراین به عمل رانندگی در حال حاضر با این زامبی کشتن بازی مسابقه دیوانه. شده است وجود دارد شیوع ویروس زامبی و مرده در حال افزایش است به بالا. ارتش در شهرستان قرنطینه کرده و با صدور کل هشدار به داخل باقی بماند. اما شما می خواهید به ترک، نه؟ شما می شود محکوم به فنا تنها نشسته در اطراف، می توانید از جهنم از وجود دارد! یک ماشین و به جاده و رانندگی راه خود را. نگاهی بر نقش یک مکانیک است که تلاش برای فرار، ارتقاء خودرو و نژاد خود را دور. اجرای ارواح پایین و ساقه آنها را خاموش وسیله نقلیه خود را قبل از آنها از طریق شکستن. پنجره برف پاک کن ممکن است کمک به روشن کردن برخی از خون! اجتناب از هدف قرار دادن وسایل نقلیه روبترقی و یا هنوز غیرنظامیان زنده است. ارتش تایید کنید شما در تلاش برای فرار و گرم در دم شما خواهد بود بیش از حد! آنها سعی خواهد کرد تا شما را متوقف های تیراندازی با همه چیز آنها کردم.
این بازی یکی از بازی های معروف ترین در حال حاضر است: به دلیل crazes انسان زنده آن ضربه را در سراسر جهان. قانون ساده است، اجرا کردن هر انسان زنده بود را مشاهده می کنید و می خواهید مطمئن پول است. زامبی های بیشتر آیا شما اجرا کردن بهتر است، به عنوان شما را پول بیشتر. و به دور از این قوطی های سوخت اقامت آنها به عنوان مانع به thatwill کند شما را هنگامی که شما آنها رسید.
آیا در مورد اتمام به بازی در اوایل به عنوان شما می توانید به بازی خودش ادامه و همه پول است که هنوز هم