بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی بن تن 10000 جدید رایگان کامپیوتر بنتن  

بازی بن تن 10000 جدید رایگان کامپیوتر بنتن شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.66  (تعداد 244)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی بن تن 10000 جدید رایگان کامپیوتر بنتن یک بازنگری عالی بازی آنلاین بن تن 10000 جدید رایگان کامپیوتر، یک نقل قول من این است که من با موافقم که بیگانه نهایی واقعا بدتر از نیروی بیگانه بود. من مطمئن نیستم که آیا شما آن را تماشا کردید یا نه، اما فقط به جزئیات سطح فنی که به نظر ایده های خوب ظاهر می شود، لمس می کنید. با این حال، آنها به ندرت اعدام شدند و همه اتومبیل ها.
ماشین نهایی بدترین عاقبت

بازی بن تن 10000

جدید است، در حالی که بهترین است، اما آنها همه تقریبا خوردن زمانی که در مقایسه با نمایش اصلی (به طور عمده از آنجا که سازندگان / نویسندگان خانه اصلی هیچ چیز با هر یک از دنباله بود!) اوه و فصل در واقع النا و سارام ​​را از این فیلم به آن درآورد.
من تنها تا اولين فصل 3 فوريه نيروي هستم، اما فکر مي کنم اين بازی بن تن 10000 جدید کافي است که بگويم چطور احساس مي کنم. در حالی که من سریال های اصلی را دوست دارم، اتاق هایی برای بهبودی وجود داشت که رنج می برد و می تواند آزار دهنده باشد، و این نمایش ممکن است کمی پیچیده تر باشد، زیرا در بعضی از قسمت ها آن را اغوا کرد.
بار دیگر، این کار با شخصیت هایی که از بین رفته اند، بازی بن تن 10000 جدید نجیب است، و کوین یک پسر بد ایده بود، و شیطک با او و گوان ... بد بود. بنابراین یک کیسه مخلوط است. نه کاملا بد، نه کاملا خوب یا همچنین، آن لحظه صدای جیغ توسط آن که گوانگ تقریبا ساخته شده است)
همانطور که برای فیلمهای زنده تلویزیونی بازی بن تن 10000 رایگان، هر دو صادقانه وحشتناک نیست، اما خیلی بد نیستند. اول، فقط گنگ و عجله داشت، و این به یک طرح من اهمیتی نمی دهد زیرا النا هیچ شخصیتی ندارد، با این وجود ما باید مراقب باشیم.
بازی آنلاین بن تن بن 10 فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk