بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تام دونده طلایی جدید اندروید کامپیوتر  

بازی تام دونده طلایی جدید اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.6  (تعداد 105)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تام دونده طلایی جدید اندروید کامپیوتر چه کسی گربه بازی جدید تام دونده طلایی اندروید کامپیوتر را دوست ندارد؟ گربه کمی سرگرم کننده است که شما را با صدای شیرین تکرار می کند؟ خوب Outfit7، شرکت سرگرمی در پشت سرنوشت بسیار موفقیت آمیز Talking Friends در دو طرف شکست خورده است: بیش از 4.5 میلیارد بار دانلود، آن را یکی از محبوب ترین برنامه های رایانه ای در سراسر جهان و راه اندازی جدید "برو برای طلا" بازی غوطه ور کردن بازیکنان به طوری که بالا می رود.
 و فراتر از روال مکانیک دونده

بازی تام دونده طلایی

جدید اندروید، دادن بازیکنان به یک دلیل برای شروع. گرافیک خیره کننده و دنیای پیچیده طراحی شده، تقویت کننده ها و انگیزه ها من اجازه می دهم داستان های مداوم را از طریق چشم بچه ها و باند تجربه کنم. او با سرقت شروع می شود، باعث می شود که ماشین به سرعت انجام شود تا میله های افتاده را بازیابی کند، موانع را از بین ببرد و پاداش ها را جمع آوری کند.
در حال حاضر خانه دارای هفت دنیای باز است، از جمله شهر، جنگل بازی تام دونده طلایی جدید، ساحل و بیشتر. با تکمیل پیشرفت خانه هر شخصیت، ارتقاء ساختمان جدید، شخصیت ها و بخش ها در دسترس می شود. این یک گل برای امتحان کردن است. من می دانم که از آن لذت می برید همانند ما. از قدیمی ترین تا جوانترین خانواده من برای این افتاده است.

چک کردن بررسی من و پیدا کردن بازی تام دونده طلایی جدید که چرا آن را چنین کیسه ای را داشته باشد. پس برای چی منتظری؟ این بازی را برای خودتان امتحان کنید و این را ببینید! پرنده کوچک که شما را با یک صدای شیرین تکرار می کند؟
   این یکی از رایجترین نرم افزارهای رایج در زمینه نرم افزار بازی تام دونده طلایی و راه اندازی راکت جک است. لایحه غوطه وری را به طریقی که بالاتر از فرآیند مکانیک راننده است، به ارمغان می آورد. گرافیک خیره کننده و دنیای پیچیده طراحی شده، تقویت کننده ها و انگیزه ها، اجازه می دهد سارا یک داستان مستمر را از طریق چشم و باند تجربه کند.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk