بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تام و جری دونده آنلاین کامپیوتر  

بازی تام و جری دونده آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.80  (تعداد 21)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تام و جری دونده آنلاین کامپیوتر بیشتر صحنه های بازی آنلاین تام و جری دونده ، به استثنای کشتی تفریحی ، جادار هستند و دارای مبلمان و سلاح های موقت زیادی هستند که می توانید از آنها در برابر مخالفان خود استفاده کنید. سلاح ها بسته به تنظیمات متفاوت هستند ، اما به طور کلی در سه دسته قرار می گیرند. اما تقریباً به اندازه شخصیت های بسیاری از بازی های مبارزه ای دیگر روان و واقع گرایانه نیستند.
انداختن ، چاقوکشی ، و منفجر شدن. به عنوان مثال

بازی تام و جری دونده

کامپیوتر ، در آشپزخانه می توانید تخم های موجود در یک کارتن را که در نزدیکی یخچال استراحت کرده است به سمت حریف خود پرتاب کنید ، با چنگالی که در نزدیکی سینک قرار دارد به او ضربه بزنید یا او را با هندوانه ای که بالای اجاق گاز قرار دارد پاشیده کنید. . هر محیط همچنین دارای یک فاجعه به موقع است که در فواصل منظم رخ می دهد ، فقط برای این که شما را روی انگشتان پا نگه دارید.
این موارد می تواند از موانع جزئی بازی تام و جری دونده آنلاین ، مانند ارواح یا گردباد ، گرفته تا وحشتهای عظیم صفحه نمایش مانند بهمن یا مار دریا باشد. فقط سه حمله اساسی وجود دارد - مشت ، ضربه و پرتاب - در حالی که حرکات دفاعی فقط شامل پرش و مهار است. اگر حمله سنگینی به حریف خود انجام دهید ، ممکن است موارد بهداشتی که می توانند استقامت شما را افزایش دهند ، ظاهر شود.
بعد از چند حمله موفقیت آمیز بازی تام و جری دونده کامپیوتر ، خشم متر شما پر می شود و به شما امکان می دهد وارد حالت عصبانی شوید و دو برابر خسارت را جبران کنید. علاوه بر این شرایط خاص ، دو نیروگاه دیگر وجود دارد که به طور تصادفی ظاهر می شوند.
10 محیط پر از رنگ و پر از جزئیات بازی تام و جری دونده کامپیوتر ، دقیقاً پایین آبهای کوسه ساحل و ماشین سنگ شکن موجود در حیاط قراضه. علاوه بر این ، می توانید در هر جایی صعود کنید و تقریباً به هر چیزی آسیب برسانید. مدل های شخصیت تام ، جری و بقیه بازیگران به همین نسبت مناسب هستند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk