بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آدم و حوا : شب ها آنلاین اندروید  

بازی آدم و حوا : شب ها آنلاین اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.15  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آدم و حوا : شب ها آنلاین اندروید به زودی روشن بازی آنلاین آدم و حوا : شب ها می شود که ، در واقع ، این یک بازی در مورد هیجان گیج کننده حرکت دائمی و چالش مهم برای حفظ آن است. اگر از ساعت کوبنده - که شب واقعی دشمن اصلی است - بیفتید ، سطح در آنجا شروع می شود و در آنجا اخراج خواهید شد. یک تضاد بسیار زیاد بین قدم زدن ناشیانه و رفتن به هوا وجود دارد.
وقتی سر به

بازی آدم و حوا : شب ها

آنلاین می کشید ، این واقعاً اوج می گیرد. گرفتن گوی های آبی یک موضوع جزئی را برای یک تجربه اثیری فراهم می کند. حلقه های چرخشی ، دشمنان بی خطر و دروازه های زرد یک خط مسابقه ای کاملاً مشخص را تشکیل می دهند که به شما امکان می دهد پیوندها و زنجیره هایی ایجاد کنید که امتیاز را در کنار شما بفرستد.
اغلب گفته می شود که نسخه های بازی آدم و حوا : شب ها اندروید ، در قلب ، رانندگی می کنند ، که البته بی معنی است. آنها در مورد دویدن ، پریدن و ضربه زدن به چیزها هستند ، البته همه اینها با یک انفجار سریع انجام می شود. اگرچه می توانید ادعا کنید که شب ها یک مسابقه با چهره ای کاملاً صاف تر است - این واقعاً حفظ حرکت ، یافتن نقاط ورود و خروج مناسب و یادگیری نحوه بهره برداری از مرزهای فضایی است که به شما داده شده است.
قسمت های مساوی بازی آدم و حوا : شب ها آنلاین و پلتفرمر - و همچنین پیش درآمد ژانر ورزش های افراطی که تونی هاوک حدود سه سال بعد آن را تعریف می کند - این همان چیز نادر و درخشان است: یک کلیپ ویدیویی که واقعاً و کاملاً بی نظیر است. شما به عنوان دو کودک بازی می کنید.
هفت وجود دارد ، از بازی آدم و حوا : شب ها آنلاین تشکیل شده است که می توانید با جمع آوری 20 کره ، از آنها جدا شوید ، آنها را در یک نقطه ضبط قرار دهید و سپس از خط پایان عبور کنید. چهار حلقه به سطح وجود دارد ، هر یک بازیکن را در مسیری کمی متفاوت در جهان قرار می دهد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk