بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آدم و حوا به پیش 2 فکری دخترانه اندروید  

بازی آدم و حوا به پیش 2 فکری دخترانه اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.07  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آدم و حوا به پیش 2 فکری دخترانه اندروید شما می توانید ترازها بازی آنلاین آدم و حوا به پیش 2 آیفون کامپیوتر را به هر ترتیبی که می خواهید بازی کنید ، بنابراین غیر خطی و انتخاب محور شوید. این نقشه بازی های کوچک را ارائه می دهد که باید در یک نمونه را شکست دهید یا در مورد دیگر یک کتاب حافظه بازی کنید. صندوق های گنجی نیز وجود دارند که قدرت بالابری ویژه ای به شما می دهند که می توانید بعداً در پایین خط برای سطوح دشوارتر استفاده کنید.
همه این موارد اضافه شده

بازی آدم و حوا به پیش 2

فکری دخترانه به این دلیل کار می کردند که بازی را بسیار متنوع و متنوع ساخته بودند. در واقع می توانید در داخل شهر بالا ، پایین ، راست و حتی چپ بروید. این باعث ابتکاری و بسیار سرگرم کننده شد. شما می توانید بر روی دشمنان بدوید و بپرید ، اما همچنین با قدرتی که از وسایل می گیرید به آنها ضربه بزنید. Super Leaf همراه با دو قدرت استاندارد دیگر به آن اضافه می شود.
این قارچ یک لباس راکون به بازی آدم و حوا به پیش 2 فکری دخترانه می دهد ، که در برخی از ابزارهایی که به پرواز احتیاج دارند بسیار مفید و حتی ضروری است زیرا لباس در واقع شما را به حالت عجیب و غریب اما بسیار مدی پرواز می کند. هواپیمای دیدنی و از نظر گیم پلی جالب و متفاوت بود. من آنها را بسیار دوست داشتم. دشمنان کاملاً خوب درک شده اند ، زیرا شاهین کوپ اضافه شده خود کاملاً به یاد ماندنی هستند.
تنها مسئله من در این مورد دعوای رئیس بازی آدم و حوا به پیش 2 اندروید است. من درک می کنم که قرار است کوتاه باشد ، اما هنوز هم خیلی راحت نمی توان آنها را شکست و تنوع آن در اینجا وجود ندارد ، که باعث می شود آن در مقایسه با سایر عناصر همه کاره گیج کننده باشد. 3 دارای هشت جهان است که هر یک از هشت ابزار تشکیل شده است. آنها از لحاظ زیبایی متنوع هستند ، و آن را به متنوع ترین چیز در مجموعه تا این مرحله تبدیل می کنند.
Grass Land یک دنیای استاندارد اول ماریو است و کار می کند زیرا بسیار سرسبز ، اما آسان بازی آدم و حوا به پیش 2 فکری دخترانه است. سرزمین کویر به عنوان این جهان الهام گرفته از مصر به یاد ماندنی تر است ، اما این قسمت آسان تر کتاب است. بزرگترین افزودنی جدید قطعاً نقشه دنیای ماورا جهان بود. این با نفوذترین عنصر جدیدی است که دیگران در این حق رای دادن به سرعت و در پی آن دنبال می کنند و به دلایل بسیار مهم ، زیرا مکانیکی عالی است که واقعاً کار می کند.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk