بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی وسترن برای گوشی اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی وسترن برای گوشی اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.56  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی وسترن برای گوشی اندروید کامپیوتر آنلاین آرتور در یک نقطه بازی آنلاین وسترن برای گوشی سبک آیفون گفت: "این زندگی ، این راه؟ خوب ، ما آخرین هستیم ، هنگامی که برای اولین بار، مکان بزرگ شهر بازی را مشاهده می کنید ، آسمان آن توسط دودخانه ها و کارخانه ها تحت سلطه قرار می گیرد ، با هوای دود و متراکم ، جلوه ای کلاستروفوبیک ایجاد می کند. آرتور نمی تواند شکایت در مورد آن را متوقف کند.
نگرش آرتور به کنار ، پویایی گروه

بازی وسترن برای گوشی

اندروید یک روش ابتکاری برای ساختار یک زمین جهان باز است. مشکلی که در این نوع تجارب گسترده وجود دارد این است که اغلب ارتباطی که باید انجام دهید و کاری که می خواهید انجام دهید وجود دارد. شیطانی وجود دارد که باید آن را شکست داد یا یک چیز جادویی را که باید برای نجات جهان بازیابی کرد.
اما واقعاً ، تمام کاری که شما می خواهید انجام دهید این است که در رانندگی با اتومبیل یا گپ زدن با مردم شهر بازی وسترن برای گوشی آنلاین به هم بزنید. در بیشتر بازی ها ، فعالیت های جانبی کاملاً جدا از طرح واقعی احساس می شوند ، اما این قطع ارتباط در وجود ندارد. در بیشتر اوقات بازی ، تنها هدف واقعی شما زنده ماندن است. این به طور مداوم به پول و منابع نیاز دارد ، که بسیار مناسب ابزاری است که ظاهراً در مورد ارتکاب بسیاری از جنایات است.
ماموریت هایی برای انجام وجود دارد که معمولاً حول یک امتیاز بزرگ بازی وسترن برای گوشی اندروید می چرخد ​​، مانند سرقت از بانک یا ربودن قطار. اما تقریباً هر کار دیگری که انجام می دهید نیز به این کمک می کند. به عنوان مثال ، یکی از اعضای باند کوسه وام است و یک سری ماموریت ها وجود دارد که باید بدهی های پرداخت نشده را جمع آوری کنید.
این می تواند احساس وحشتناکی داشته باشد - من به خصوص از ضرب و شتم کشاورزان فقیر بازی وسترن برای گوشی اندروید برای کمی پول لذت نمی بردم - اما این همیشه در متن داستان منطقی بود. افراد ناامید مجبور به انجام کارهای ناامیدانه می شوند. در ابتدای سلاح ، باند در حال یخ زدن ، گرسنگی و شکستن است و گرچه بعداً اوضاع بهتر می شود ، اما به نظر می رسد که همیشه در لبه زندگی می کنند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk