بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قلعه جنگی برای اندروید بی نهایت گوشی کامپیوتر  

بازی قلعه جنگی برای اندروید بی نهایت گوشی کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.85  (تعداد 14)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قلعه جنگی برای اندروید بی نهایت گوشی کامپیوتر در شانزده سالگی بازی انلاین قلعه جنگی برای اندروید آیفون، نسبت خجالت‌آوری از آنچه در مورد تاریخ خاورمیانه می‌دانستم از اصلی یاد گرفتم، و اکنون به نظر می‌رسد دانش من از تاریخ آسیای مرکزی پس از فروپاشی امپراتوری چنگیز خان به همین سمت است. وقتی خودتان تک تک برج‌های دیده‌بانی را خراب کرده‌اید، به خاطر سپردن این چیزها آسان‌تر است.
و اگر می‌خواهید کمی دقت در داستان‌های کشتار

بازی قلعه جنگی برای اندروید

بی نهایت در استپ داشته باشید، یک دایره‌المعارف بسیار قوی درون بازی وجود دارد که می‌توانید با آن مشورت کنید. کمپین‌ها کاملاً صدادار هستند، هم در طول صحنه‌های برش قلم و جوهر که هر مأموریت را به پایان می‌رساند، و هم در طول خود مأموریت‌ها، با پادشاهان خائن، بازرگانان وحشت زده و خان‌های شرور که همگی گوسفندان را می‌جوند.
مناظر پر از طلا بازی قلعه جنگی برای اندروید گوشی با چکش شاد و به سختی مهار شده. این داستان پانتومیم است، همان چیزی است که هست. و با توجه به تعداد حرامزاده ها (صد و سی و شش! برای پانزده دلار! جنون!)، آنها به طرز شگفت آوری متنوع هستند. در طول سال‌ها، به درستی بر امکاناتی که ویرایشگر سناریوی بازی ارائه می‌کند تسلط پیدا کرده است و نبوغی که از ریشه‌های کار طرفداران آن‌ها ناشی می‌شود، واقعاً می‌درخشد.
در حالی که البته سطوح بازی قلعه جنگی برای اندروید بی نهایت زیادی وجود دارد که به این صورت خلاصه می‌شوند که «اینجا سوار شوید، روستایی‌ها را پیدا کنید، و با عصر امپراتوری‌ها راه خود را برای صاف کردن همه افراد دیگر روی نقشه پیدا کنید»، به ندرت می‌توان سطحی را بدون پیچ و تاب، حقه یا محدودیت پیدا کرد. سبک بازی شما را از توالی اقدامات غریزی که توسط سالها بازی چند نفره و درگیری تقویت شده است، دور می کند.
سطوحی وجود دارد که شما برای کنترل دهکده های بی طرف بازی قلعه جنگی برای اندروید بی نهایت مبارزه می کنید که متناسب با تعداد ساختمان های باقی مانده در آن ها، منابع را در اختیار صاحب خود قرار می دهند. شما فقط می توانید با گرفتن گاری ها و فرستادن آنها به یک اردوگاه، واحد بسازید. ماموریت‌هایی که در آنها با شش شهر بزرگ روبه‌رو می‌شوید، اما هر کدام نقطه ضعفی مخفی دارند که اقتصاد آن را به هم می‌زند. در میدان پایانی کمپین کومان.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین دفاع از برج فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk