بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی تمپل ران 2 شجاع جشن رنگین کمان temple run  

بازی تمپل ران 2 شجاع جشن رنگین کمان temple run شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.75  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی تمپل ران 2 شجاع جشن رنگین کمان temple run مکانیک های گیم پلی بازی آنلاین تمپل ران 2 شجاع کامپیوتر اندروید آیفون به نسخه اصلی پایبند بوده و این یک چیز بسیار خوب است. برای چرخاندن در جهت مربوطه ، چپ یا راست را بکشید و برای کشیدن به پایین بکشید. همچنین می توانید بسته به مانعی که بر سر راه است ، دستگاه را به چپ یا راست متمایل کنید. در مورد موانع ، تعداد موانع موجود در راه شما افزایش یافته است.
شما رودخانه هایی

بازی تمپل ران 2 شجاع

جشن رنگین کمان دارید که می توانید از آنها بپرید ، سنبله هایی برای جلوگیری از آنها ، پل هایی برای سر خوردن و موارد دیگر. مسیر بیش از حد منحرف می شود و توهم یک مسیر ناهموار را اضافه می کند و این یک چیز بسیار خوب است. یکی دیگر از ویژگی های اضافی این است که اگر در بازی با مرگ روبرو شدید ، با صرف سنگهای قیمتی خود را احیا کنید. بله ، سکه ها دوباره ظاهر شده اند.
قدرت یو پی اس نیز در جهان بازی تمپل ران 2 شجاع جشن رنگین کمان باز گشت. شما می توانید نمره ای را که جمع آوری می کنید صرف ارتقاء توانایی بازیکن خود کنید. شما می توانید توانایی هایی مانند را ارتقا دهید. همچنین می توانید از جواهرات برای به دست آوردن توانایی شخصیت ها استفاده کنید. برای افزودن کمی چالش به گیم پلی ، دستاوردها وجود دارد.
اینها به سادگی شروع می شوند و با دستیابی به آنها چالش برانگیز می شوند. برخی از دستاوردها شامل دویدن در مسافت معین ، جمع آوری تعداد معینی سکه ، استفاده از پاور بالا و غیره و غیره است. بزرگترین افزودنی بازی تمپل ران 2 شجاع Temple Run دانلود برای کامپیوتر بخش زیرزمینی است.
کنترل ها مشابه اسب هستند ، تنها تفاوت آنها این است که شما در یک چرخ دستی بازی تمپل ران 2 شجاع و نصب ان روی اندروید هستید. در اینجا شما باید بین مسیرهای انشعابی یکی را انتخاب کرده و دستگاه را برای جلوگیری از موانع کج کنید. حتی اگر مکانیک دویدن یکسان باشد ، وقفه بصری باعث می شود بازی متفاوت به نظر برسد و کمی تفاوت جالب ایجاد کند. یک لحظه شما در حال عبور از طریق ابر به صورت زیپ هستید ، لحظه دیگر از روی رودخانه می پرید و برای سوار شدن بر گاری وارد معدن می شوید. تنوع زیبا است و این را جذاب تر و سرگرم کننده می کند.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk