بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی temple run 3 فرار از معبد اندروید کامپیوتر  

بازی temple run 3 فرار از معبد اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.52  (تعداد 55)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی temple run 3 فرار از معبد اندروید کامپیوتر بزرگترین پیشرفت در بازی آنلاین temple run 3 فرار از معبد آیفون مربوط به بخش گرافیک است. این بازی از ابتدا در Unity ساخته شده است و دارای نور و رنگ های زیبا و همچنین انیمیشن های بسیار روان است. نگرانی من این است که فاصله قرعه کشی بهترین نیست ، به این معنی که عناصر محیطی درست در مقابل چشمان شما ظاهر می شوند.
اگر تمرکز خود را روی این بگذارید که مانند گذشته

بازی temple run 3 فرار از معبد

اندروید از بین نروید ، خیلی اذیت نمی شود ، اما با توجه به توانایی دستگاه های iOS بازهم ناامیدکننده است. جاده اصلی نیز از فاصله قرعه کشی آنچنانی برخوردار نبود ، اما کاملاً مبتکرانه با استفاده از جلوه مه که با موضوع جنگل dank به خوبی کار می کرد ، نقاب زده می شد. به این دلیل که در معبدی در آسمان می دوید ، بنابراین همه چیز در فضای باز درست است.
این معبد آسمان جدید بسیار عالی است ، اما احساس بسیار پویاتر بازی temple run 3 فرار از معبد کامپیوتر را به طراحی سطح ارائه می دهد. مسیر به طرز منحنی ، فرو رفتن و بالارفتن مسیرهایی که بازی های سخت بازی اول هرگز انجام نداده است ، حرکت خواهد کرد. این یک محیط ارگانیک است ، و همچنین شما را کمی بیشتر روی انگشتان نگه می دارد زیرا شما هرگز واقعاً نمی دانید چه چیزی در اطراف خم بعدی قرار دارد.
پیش از این گفتم که این یک جهان زیبا است ، و انواع مختلفی از مناظر شما با ویرانه های بازی temple run 3 فرار از معبد اندروید مختلف و جنگل هایی با پرتوهای خورشید که در برگ ها غرق می شوند ، تنوع بیشتری دارد. چند عنصر جدید محیطی نیز وجود دارد ، مانند زیپ لاین برای سوار کردن و استخراج بخشهای سبد خرید. این قسمت ها تفاوت فاحشی با بقیه برنامه های معمولی بازی ندارند ، اما درام و هیجان بیشتری را به ماجراجویی شما اضافه می کنند.
با این کار 4 کاراکتر قابل بازی temple run 3 فرار از معبد اندروید از حالت اصلی برمی گردیم و هرکدام با قدرت افزایی خاصی همراه هستند. همانطور که قفل کاراکترهای اضافی فراتر از او پیش فرض است ، قدرت شارژ مربوط به آنها نیز برای هر کاراکتر باز می شود. یک سری استاندارد از ویژگی های قابل ارتقا نیز وجود دارد.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk