بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید مدرن  

بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید مدرن شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.43  (تعداد 37)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید مدرن رابط گرافیکی شات کاملا مبتکرانه بازی انلاین والیبال برای کامپیوتر کم حجم است و یکی از زیباترین هایی است که در هر یک از مراحل موجود دیده ام. هنگامی که دکمه اکشن انتخابی را فشار می دهید یک فلش ظاهر می شود که مسیر توپ را نشان می دهد. من مصمم بودم که حداقل تورنمنت Easy را قبل از نوشتن این بررسی کامل کنم، کاری با ابعاد حماسی، همانطور که متوجه شدم. زوج زن من هشت مبارزه اول را بدون عرق کردن پشت سر گذاشتند.
من شروع به شک و تردید جدی در مورد هوش مصنوعی بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین جدید کردم که ناگهان همه چیز زشت شد ... خیلی زشت. شما بازی را با انتخاب یک جفت شخصیت و تجهیز آنها به لباس شنا یا لوازم جانبی که قبلاً قفل کرده اید شروع می کنید. کاراکترها همگی در سه دسته کنترل و سرعت دارای نقاط قوت و ضعف مختلفی هستند که فکر می‌کنم خود به خود در مورد عملکردشان صحبت می‌کنند. تنها انتقاد من از این سیستم آماری این است که شخصیت‌های شما هرگز نمی‌توانند در طول مسابقات یا تکمیل آموزش بهبود پیدا کنند.
این در نهایت منجر به برخی از مسابقات نامتعادل بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم مدرن می‌شود که در آن تیم‌های ضعیف‌تر بدون توجه به اینکه شما، بازیکن چقدر خوب هستید، توسط رقبا شکست می‌خورند. برای 12 مرحله پایانی به طرز وحشیانه ای سخت شد تقریباً تا حدی که ناعادلانه شد (و به خاطر داشته باشید که این حالت آسان است). هوش مصنوعی حریف تقریباً متوقف نشده است که بازی‌های مافوق بشری را انجام می‌دهد (و سیو می‌کند) که در مرز «تقلب» است. آن‌ها می‌توانند 99 درصد از هر چیزی را که از طریق تور ارسال می‌کنید، پیش‌بینی کرده و برگردانند، حتی اگر برای شوت‌های کرنر و خط می‌روید.
من به سرعت متوجه شدم که تنها چیزی که می تواند این مرد را شکست دهد یک کامپیوتر دیگر است، بنابراین از خودم استعفا بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین دادم تا در بازی پشت زمین بازی کنم، سنبله های آنها را کندم و آنها را برای شریک رایانه ام که توانسته بود 10٪ یا حدوداً 10 درصد از مواقع گلزنی کند، فرستادم. 10 برابر بیشتر از آنچه می توانستم. نزدیک پایان بازی، در حوالی تورنمنت 18، هوش مصنوعی به حدی پوچ شد که کرنومتر و زمان‌ها و رگبارهایم را که تا محدوده 10 تا 12 دقیقه افزایش می‌دادند، بی‌معنی شد.
من در 12 دقیقه و 24 ثانیه گذشته یک بار تعویض کردم تا اینکه روکسی توانست توپ بازی والیبال برای کامپیوتر کم حجم آنلاین را از روی تور بکوبد و در نهایت به حریفان ما گل بزند. همانطور که هر کسی که والیبال ساحلی واقعی بازی کرده یا تماشا کرده است، تأیید می‌کند، والی‌ها به ندرت بیش از 15 تا 20 ثانیه طول می‌کشد، و اگر به اندازه برخی از والی‌های من طول بکشد، بازیکنان با گرمازدگی برخورد می‌کنند.
بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین والیبال فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_ب
08 Feb 2024, 12:30
:angel:  
گزارش تخلف
مهمان_سهل
09 Dec 2023, 14:40
سلام  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk